wtorek, 11 grudnia 2018
postów: 7

"wakacje"Właśnie wróciłam z Chorwacji byłam 2 tyg z mamą ( i tylko z nią tata nie mógł i dobrze ) Nawet udało mi się ja namówić na plażę naturystów Miała opory ale
zgodziła się pod warunkiem że tata ma nie wiedzieć o tym ale i tak było suuuuper a jak Wy spędziliście wakacje


Ja byłam nad polskim morze, było wspaniale, świetna zabawa do rana, przemili ludzie. Polecacie jakieś ciepłe kraje? Nad morze?

piaski i naturyści

Jestem mieszczuchem i lubię to w sobie. Teatry, kina, muzea, imprezy plenerowe i festiwale... Człowiek nie ma prawa się nudzić. Ale kiedy robi się ciepło, budzi się we mnie również dzikuska i wtedy pragnę uciec, w jakieś ciche, słoneczne miejsce, najlepiej nad jeziorem, gdzie wstaję i kładę się, kiedy chcę i pływam, ile dusza zapragnie. Taki wypad pod namiot niesamowicie ładuje baterie. :)

a mi marzy się kilkudniowy wyjazd do ciepłych krajów, ale po za sezonem. szwędanie się po miescie, rano kawa, a wieczorem wino w kafejce. i koniecznie w naprawdę dobrym hotelu. takie 3 - 4 dni w bardzo dobrym hotelu gdzieś we Włoszech albo w Hiszpanii. czy ktoś z was pozwolił sobie na taki luksusowy wyjazd zamist zadowolić się najpraktyczniejszą opcją?

Ja w tym roku nad morzem dwa tygodnie, niestety wszystko co dobre szybko się kończy.

Ja w domu. Relaks, wyłączony telefon i odpoczynek. Też było nawet fajnie.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij