czwartek, 23 maja 2019
postów: 3

"W jakich pozycjach lubicie się kochać"Witam jestem młodą dziewczyną która właśnie zaczela współżycie z facetem. I chcialam się zapytać w jakich pozycjach się kochacie bo my to tylko 6/9 a później klasyczna.. a chciala bym więcej a za bardzo nie wiem w jakiej sprawić mu najwięcej przyjemności i oczywiście sobie. Oraz żeby mnie nie bolało jak narazie jestem bardzo ciasna


Na boku? Na kowbojkę? Próbujcie, eksperymentujcie...

spróbuj w pozycji od tyłu, w tej pozycji penis jest dość płytko w pochwie, a ty możesz dodatkowo piescić sama sobie łechtaczkę, co może dodać przyjemnosci. Ale sama pozycja to za mało, żeby kobieta mogła się rozluźnić, podniecić i cieszyć seksem. potrzeba do tego: rozmów o seksie - czego ty chcesz, czego on chce, zabaw - np. z jedzeniem w czasie seksu, mówienia sobie pikantnych komplementów. kup sobie poradnik o seksie, polecam książkę Joanny Keszka "Grzeczna to już była" i pomyśl na co masz ochotę w łóżku. a w kwestii faceta- po prostu go zapytaj.

Zdecydowanie proponuję Ci seks na jeżdżca, ale kiedy oboje siedzicie. Nie tylko poczujecie swoją bliskość ale również ta pozycja należy do tych "mniej bolących"

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij