środa, 16 października 2019
postów: 2

"Tanie podróżowanie"Jeśli tak samo jak my lubicie podróżować to z pewnością zwracacie dużą uwagę na komfort podróży. Wiadomo, najwygodniej jest samochodem, ale czasem warto przesiąść się chociażby do busa żeby spróbować czegoś nowego i nie martwić się o brak miejsc parkingowych lub nie wydawać milionów na parking:) Warto wtedy zajrzeć na https://dworzeconline.pl/ i sprawdzić połączenia między wybranymi miastami lub po prostu kupić taniej bilaety- warto, polecam wszystkim! :)


ohajka jak nie mieliśmy jeszcze dzieci, to podróżowaliśmy wszędzie busem i bardzo dobrze wspominam ten okres. Teraz przy dwójce maluchów to już niestety nie możliwe do wykonania. Wykupienie wczasów dla czterech osób w hotelu z pełnym wyżywieniem kosztuje teraz majątek. Dzieci już nie mają zniżek. Szukaliśmy sposobu, żeby wyjeżdżać przynajmniej dwa razy do roku. Chcemy pokazać dzieciom ciekawe miejsca! Wymyśliliśmy podróżowanie kamperem. Dzieciaki są wniebowzięte! Zawsze się chwalą w szkole naszymi wyprawami. Wynajmujemy kamper ze strony https://kampery-wynajem.pl/ przeważnie na cały miesiąc wakacyjny i planujemy trasę. Możemy zobaczyć o wiele więcej niż jedno miejsce. Nie martwimy się noclegiem. Mamy w środku wszystko co potrzebne nawet gotujemy obiady. Polecam!

Zgadzam się z tym,że tanio i zarazem bardzo wygodnie można podróżować camperem. Jest to bardzo prosty i mobilny sposób na zwiedzanie nie tylko jednego miejsca. A że jest w pełni wyposażony nawet w łazienkę to nawet małe dzieci mogą podróżować, gdyż w każdej chwili można je wygodnie położyć spać. My zainwestowaliśmy w kapsułę mobilną AZAR4 która posiada podstawowe wyposażenie turystyczne. Zresztą sami zobaczcie,że [url=https://azar4.pl/]kapsuła na camper[/url] to bardzo fajne rozwiązanie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij