środa, 16 października 2019
postów: 2

"Słodki stół na wesele?"Cześć,
Byliśmy kiedyś na weselu i widzieliśmy jak słodycze były na osobnym stole. Jak Wam się to podoba? Czy słodki stół to dobry pomysł cz raczej tradycyjnie na stołach gości? My będziemy mieć okrągłe stoły więc nie wiem czy dawać tam dodatkowo ciasta.


Ja zdecydowanie polecam słodki stół. Byliśmy na wielu weselach i uwierz mi mega profesjonalnie i ładnie wyglądają słodycze ustawione na pięknych talerzach na osobnym stole niż pomiędzy wódką, a zakąską. Zobacz ofertę https://www.karmello.pl/pl/wesela/ firma ta przygotowała słodki stół dla nas na wesele i jesteśmy bardzo zadowoleni. Nawet na roczek naszej córki chcemy zamówić mały słodki stół bo goście bardzo chwalili te słodkości.

W grudniu brałam ślub, wesele mieliśmy w restauracji http://restauracjastyl70.pl/przyjecia/przyjecia-weselne/ i też mieliśmy osobny słodki stół. Początkowo chciałam żeby ciasta tradycyjnie były rozłożone na stołach, ale kuzynka namówiła mnie na osobny stół ze słodyczami oraz drugi ze swojskim jedzeniem. Mieliśmy także osobny stół z winami i kolorowymi alkoholami, gdzie goście sami mogli zrobić sobie drinki, na stołach była tylko czysta wódka. Uważam, że są to super rozwiązania.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij