poniedziałek, 17 czerwca 2019
postów: 9

"prezent na kryształową rocznicę dla znajomych"Szukam pomysłu na dodatkowy prezent na piętnastą rocznicę ślubu dla znajomych. W ramach głównego prezentu składaliśmy się wszyscy na 3-dniową wycieczkę do Pragi dla nich. Jednak trochę kasy nam jeszcze zostało, dlatego myślę, że fajnie byłoby im coś dokupić na pamiątkę, co jest właśnie wykonane z kryształu. Macie może jakieś pomysły?


Myśmy z mężem na naszą kryształową rocznicę dostaliśmy od naszych dzieci piękną, kryształową ramkę, a w niej nasze zdjęcie ze ślubu. To był naprawdę uroczy pomysł. Możesz też pójść tym tropem, coś takiego zawsze jest pamiątką i każdego ucieszy.

Ktoś tutaj wyżej ma rację, taka ramka ze zdjęcie, zawsze jest super pomysłem. Jednak ja bym raczej spróbowała poszła w coś takiego jak kryształowa statuetka wykonana z kryształu ze zdjęciem ślubnym twoich znajomych. Wydaje mi się, że jest to nieco bardziej oryginalny pomysł od zwykłej ramki i ostatnio bardzo popularny. Zresztą na niej dodatkowo możesz wygrawerować wybrany przez siebie napis.

Rzeczywiście pomysł nieco bardziej oryginalny. Przeszukałam trochę internet znalazłam kilka propozycji. Najbardziej spodobał mi się taki kryształ3d, w którym jako motyw można dać wybrane zdjęcie (tutaj bym dała ich zdjęcie ze ślubu) i wygrawerowałabym jakiś fajny napis. Co wy na to, spodobałaby się wam jako dodatkowy prezent na rocznicę ślubu?

Moim zdaniem to naprawdę niezły pomysł, jako dodatek do tej Pragi. Fajne w tym krysztale jest to, że grawerujesz sobie na nim wybrany przez ciebie napis. Dzięki temu prezent jest bardzo spersonalizowany pod osobę, która go dostanie. Myślę, że twoi znajomi powinni się ucieszyć :)

Moim zdaniem super pomysł, z tym czymś kryształowym na ich rocznicę, taki statuetka pasuje idealnie :) Aż sama sobie sprawdziłam modele na stronie, myślę, że mogłabyś zamówić ten "fotokryształ 2d z girlandą - różane serce" - idealnie by w środek pasowało ślubne zdjęcie :)

Fajnym rozwiązaniem jest zafundowanie jakiegoś wyjazdu do miejsca gdzie wypoczną.

I jaki prezent został kupiony?

Jak kryształowa rocznica to może kryształowy żyrandol? Żyrandole nowoczesne do salonu znajdziesz w Galerii Limonka: https://www.galerialimonka.pl/zyrandole,1078

moim zdaniem najlepsza byłaby impreza właśnie dla takich znajomych i teraz pytanie czy w domu ja zrobić czy po prostu wynająć jakiś lokal. Zamówić pyszne ciasto, do tego jakieś smaczne jedzenie, szampan, kupić girlandy na stół, balony, serpentyny [url]godanparty.pl[/url] i zaprosić znajomych :)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij