czwartek, 18 lipca 2019
postów: 3

"Powiększanie piersi"Witajcie!
W tym temacie porozmawiamy trochę o powiększaniu piersi :)
Czy któraś z was ma już za sobą zabieg? A może są wśród nas kobitki, które dopiero planują operację? :)
Podzielcie się swoimi doświadczeniami! :)


Ja poki co rozwazam taka opcje :) jestem na etapie wyszukiwania przeroznych informacji o zabiegu, powiklaniach, klinikach, lekarzach, implantach itp. Moze ktos jest w stanie polecic jakas dobra klinike i lekarza? :)

Ja osobiście mogę przede wszystkim polecić metodę - zamiast wszczepiać implanty można spróbować na początek nici liftingujące - fajnie podnoszą piersi, nadają im kształtu, do tego są dużo tańsze niż leczenie implantem. Jeśli chodzi z kolei o lekarza, to mogę polecić dr Roberta Kaczora z Warszawy. Najlepiej samej będzie Ci do niego zadzwonić on Ci wytłumaczy co i jak (nr telefonu 790 60 60 30) - bardzo polecam sympatyczny człowiek i do tego zna się na robocie. ;) A jak nie jesteś pewna, to poszukaj info o niciach PDO. Ważna uwaga - one nie powiększają piersi, ale modelują, to różnica jednak!

jeśli Twój biust Ci przeszkadza i uważasz,że jest nieładny to jak najbardziej idź i sobie go popraw, ja rowniez zrobiłam sobie tą przyjemnosć, bo mój biust nigdy mi się nie podobał, jestem bardzo podekscytowana z piersi jakie zrobiłam sobie w klinice mediart clinic w Poznaniu,u teraz mam ładne, jędrne i krągłe piersi :)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij