poniedziałek, 27 maja 2019
postów: 3

"Plastyka warg sromowych"Czy któraś w Was robiła labioplastykę? Wiecie, czy warto zdecydować się na zabieg?


Hej! Nie, ja nie miałam robionych. Jedyne doświadczenie z ginekologią estetyczną jakie mam to obkurczanie pochwy z powodu nietrzymania moczu :( Byłam z tym w Linea Medica ponieważ w okolicy mają najlepsze opinie i doświadczoną kadrę lekarską. Zabieg był naprawdę króciutki, nic nie bolało ani nic później się nie działo. Te zabiegi ginekologii estetycznej wcale nie są takie straszne :)

ja z wargami sromowymi nigdy problemu nie miałam...najgorzej miała moja kuzynka, która to bolało przy siedzeniu, w trakcie jazdy na rowerze... Musiała coś z tym zrobić i w końcu zrobiła.. Poszła do kliniki mediart clinic w Poznaniu i zrobiła sobie labioplastyke, teraz juz nie narzeka, ani na ich wyglad i w trakcie jazdy na rowerze... powiedziała,że czuje się rewelacyjnie i nic jej nie przeszkadza.

Ja wykonałam. Miałam bardzo duże kompleksy na punkcie wyglądu swoich warg sromowych ( typowy motylek....).Wcześniej dużo dowiadywałam sie o zabiegu i nie jest wbrew pozorom tak skomplikowany, poza tym ciało szybko dochodzi do siebie

Zabieg wykonywałam w Krakowie w tej klinice
https://cliniqmed.pl/oferta/ginekologia-estetyczna/korekta-warg-sromowych/

I jestem zadowolona. Wszystko się zagoiło. I czuję się o wiele lepiej bo przynajmniej nie mam problemu z doborem odpowiedniej bielizny dla siebie.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij