środa, 11 grudnia 2019
postów: 2

"Mieszkanie na wynajem"Zainwestowałam w mieszkanie z trzema przestronnymi pokojami. Chciałabym je po remoncie zacząć wynajmować. Mieszkanie jest zaraz przy uczelni wyższej, więc będzie jak znalazł dla studentów. Niedługo kończymy malowanie i trzeba je będzie umeblować. Zamierzam wybrać meble niezbyt drogie, ale solidne i ładnie się prezentujące. Możecie mi coś doradzić? Znacie takie sklepy? Może być nawet internetowy.


Wiem o czym mówisz. Mieszkamy w typowo studenckim mieście i mamy dwa mieszkania na wynajem. My zdecydowaliśmy się na zakup kawalerek z przeznaczeniem dla par. Mniejsze ryzyko zniszczeń mebli niż trzypokojowych ;) Oba mamy wyposażone w sklepie akord. Znajdziesz tutaj zarówno meble do salonu, łazienki i niezbędne dla studentów biurka młodzieżowe https://sklep.akord.net.pl/9-tanie-biurka-komputerowe Ceny są naprawdę atrakcyjne, a i jakość dobra.

Niedawno wyburzyłem stary dom na działce, którą zakupiłem pod Warszawą. Teraz przymierzam się do budowy nowego, większego domu w tym miejscu. Wyburzeniem starego domu zajęła się dla mnie firma http://kruszenie-betonu.pl Wykonali swoją pracę szybko i bardzo sprawnie, więc warto się z nimi skontaktować.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij