poniedziałek, 19 sierpnia 2019
postów: 4

"Jak dopasować zasłony do salonu"Pomieszczenie jest w tradycyjnym stylu i takie gołe okna jakie obecnie posiadam, zupełnie się z nim nie zgrywają.... Chciałabym zamówić w najbliższym czasie zasłony oraz firany. Jakie wybrać i gdzie szukać?


Musisz zwrócić uwagę na styl, w którym nasz salon jest zaaranżowany. Oczywiście masz ułatwione zadanie, gdy dekorujesz wnętrze od początku. Jednak, gdy chcesz zmienić dekorację okna nie ruszając reszty wnętrza, musisz zwrócić uwagę w jakich kolorach, wzorach i stylu są na meble, dodatki i ściany.

W przypadku salonu bogato zdobionego, z wzorzystymi tapetami, powinniśmy wybrać zasłony i firany gładkie, bez dodatkowych wzorów. Jednak gdy nasz salon jest zaaranżowany w spokojnym, klasycznym stylu, możemy pozwolić sobie na szaleństwo pod postacią wzorzystych zasłon i firan. Takim zabiegiem dodamy wnętrzu charakteru i energii.

Szkoda, ze nie dałaś tutaj zdjęcia salonu bo można byłoby Ci doradzić :) Sama mogę Ci tylko podsunąć sklep, w ktorym znajdziesz spory wybor zasłon:
https://firanio.pl/zaslony
Sama ostatnio tam zamawiałam zasłony.

A moze zrezygnować z zasłon i tylko rolety?

Zasłony według mnie to tylko dodatkowa przestrzeń na osadzanie się kurzu. Tak jak pisze koleżanka wyżej- lepsze będą rolety. Poza doborem kolorów i styli we wnętrzach warto też zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych. Dlatego my z mężem zdecydowaliśmy się na montaż czujki gazu https://www.fonex.pl/kategorie/detektory-dymu-gazu-30.html .Dziękio temu możemy spać spokojnie i nie martwić się, że podczas kąpieli spotka nas przykra sytuacja. A sporo ostatnio mówią o zatruciach w mediach, więc lepiej dmuchać na zimne

Zasłony fajnie wyglądają :) Ja musiałam zlecić uszycie krawcowej, ponieważ gotowych nie mogłam znaleźć na wymiar naszych okien. Ostatnio myślałam nad firanką ale jak przeczytałam na https://www.agatarolety.pl/blog/zaluzje-drewniane-klasyczny-sposob-na-ar... artykuł o żaluzjach drewnianych to zapragnęłam je mieć. Nawet skontaktowałam się z producentem i ceny takich żaluzji są przystępne. Muszę złożyć zamówienie, bo już wyobrażam sobie nasze wnętrze właśni z tymi żaluzjami.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij