niedziela, 17 listopada 2019

12 oznak, że to nie jest facet dla Ciebie!

Umawiasz się z facetem, który może i jest miły, ale nie szaleje za tobą. Wciąż musisz szukać sposobu, żeby go „rozszyfrować” i znaleźć drogę do jego serca. Albo nawet powtarza, że cię lubi, ale ciągle musisz się do niego dostosowywać, bo on jakoś nie chce pogodzić się z tym, że jesteś taka, jaka jesteś i taką powinien cię kochać i szanować. Jeżeli tak, to powinnaś wziąć pod uwagę naszą sugestię, że oto tracisz czas z kimś, komu na tobie nie zależy.

Stan zakochania pozbawia nas instynktu samozachowawczego. Jesteśmy gotowe zrobić niemal wszystko, żeby zasłużyć sobie na miłość naszego wybranka. Przymykamy oczy, na jego „drobne” wybryki i wierzymy głęboko, że dzięki naszej miłości wszystko się jakoś ułoży. Nie ma gorszej strategii drogie panie. Jeżeli ktoś zachowuje się na początku nie fair, to później będzie już tylko gorzej.

Modne i eleganckie gadżety erotyczne dla kobiet i dla par
Zaprasza Joanna Keszka, red. naczelna Barbarella.pl
LoveStore.Barbarella.pl

A prawda o facetach jest bardzo prosta: jeżeli mu na tobie zależy, to będzie miał dla ciebie czas, będzie dzwonił do ciebie, polubi twoje koleżanki, będą go bawiły twoje dowcipy, nie będzie uważał, że jesteś za gruba, za chuda, za skąpa, za rozrzutna, za gadatliwa, za smutna. Dlatego, jeżeli chciałabyś mieć fajnego faceta, to sobie takiego poszukaj. A takich, którym na tobie nie zależy, odstawiaj na boczny tor, tak szybko, jak to tylko możliwe.
 
Oczywiście jest masa kobiet, które skutecznie marnują sobie życie na poszukiwaniach pod grubą skórą bijącego serca. Jeżeli i taki jest plan twojego życia: proszę bardzo. Jeżeli jednak czasami masz ochotę na miłość, szacunek i czułość, przeczytaj, jakie zachowania twojego partnera powinny włączyć czerwone światło w twojej głowie i jak najszybciej powiedz stop toksycznej znajomości.

1 – Nie wspiera cię i nie szanuje twojego zdania

Kiedy spotykacie się z rodziną, czy ze znajomymi, potrafi stać obok i biernie wysłuchiwać, jak jakaś osoba, albo nawet grupka osób atakuje cię i na siłę przekonuje do zmiany twojego zdania. Jest jeszcze gorsza wersja braku poparcia: nie tylko twój facet cię nie wspiera, ale jeszcze dołącza się do atakujących osób! Zapomnij o nim. Nie twierdzimy, że twój partner powinien zawsze dzielić z tobą poglądy. Jednak w sytuacji, kiedy widzi, że jesteś celem ataku, powinien przynajmniej spróbować rozładować atmosferę albo najzwyczajniej zabrać cię stamtąd!

2 – Podobają mu się inne kobiety

Jeżeli raz na jakiś czas obejrzy się na ulicy za inną, nic wam się nie stanie. Gorzej, jeśli pomimo związku z tobą, nie wyszedł z roli „łowcy” i masz wrażenie, że jego uwaga wciąż niebezpiecznie rozchodzi się na boki. Nawet jeżeli będzie cię zapewniał, że to nic takiego, pamiętaj – zazdrość i pytania „co ona ma takiego, czego ja nie mam” będą skutecznie podtruwać twoje samopoczucie.

3 – Okłamuje cię

Nawet w podstawowych sprawach. Powiedział, że zostanie dłużej w pracy, tymczasem okazało się, że poszedł z kolegą na piwo. Unikanie mówienia prawdy w sytuacjach, które tego absolutnie nie wymagają, wróży tylko i wyłącznie kłopoty. Nawet sobie nie wyobrażasz ile energii stracisz na zastanawianie się, czy tym razem jest tam gdzie miał być, z tym, z kim miał być i czy na pewno robią, to co mieli robić. Zaufanie to podstawa.

4 – Krytykuje cię

 Zawsze coś się znajdzie. A to się za mocno umalowałaś, zaśmiałaś z czegoś, co jego zdaniem nie było zabawne, przytyłaś, schudłaś, za dużo wydałaś na buty, masz dziwne koleżanki, rozgotowałaś makaron… Czy naprawdę resztę swojego życia chcesz spędzić na wysłuchiwaniu codziennej listy rzeczy, które zrobiłaś „nie tak”? A może dla odmiany poszukaj sobie kogoś, komu po prostu spodobasz się właśnie taka, jaka jesteś.

5 – Znika bez słowa na kilka dni

Spotykacie się już miesiąc, a on nagle znika na tydzień. Nie odbiera telefonu, nie odpowiada na maile. Potem jak gdyby nigdy nic informuje cię, że jego mama zachorowała i musiał nagle wyjechać. Naprawdę wierzysz, że nie znalazł nawet minuty na napisanie sms-a?  Jeżeli pozwala sobie na takie zachowanie, to znaczy, że cię lekceważy. Nic dobrego z tego już dla ciebie nie wyniknie.

6 – Atakuje cię

I nie mam na myśli przemocy fizycznej. Jeżeli potrafi bez powodu złośliwie cię skomentować, obrazić albo zranić, nie angażuj się. Związek powinien być oparty na szacunku, również do samej siebie. Słuchanie na każdym kroku złośliwych przytyków na pewno temu nie sprzyja.

7 – Poucza cię

Sprawia, że znowu czujesz się jak 9-latka. Mówi ci, jak powinnaś usiąść, przypomina o trzymaniu ręki na stole w trakcie jedzenia i założeniu ciepłych majtek, bo zimno. To już dawno przekroczyło granice opiekuńczości. Nawet kubek z herbatą masz stawiać tu, gdzie on uważa to za stosowne. O prowadzeniu samochodu nawet nie wspominamy.

8 – Jest uzależniony

Od alkoholu, narkotyków, seksu? Cokolwiek by to nie było, zawsze będzie stało na pierwszy miejscu, daleko przed tobą. Zanim zdeklarujesz się mu pomóc wyjść z nałogu zastanów się, czy jesteś gotowa na taką drogę. To bardzo duża odpowiedzialność i nie ukrywajmy – poświęcenie. Życie zna niewiele happy end-ów w takich sytuacjach. 

9 – Jest nieuczciwy

Co prawda sama go jeszcze nie złapałaś na kłamstwie, ale wiesz, że nie zawsze fair postępuję wobec innych ludzi. Jeżeli ma tendencje do chodzenia w życiu na skróty, możesz być pewna, że wcześniej czy później odbije się to na tobie. Albo skończy się na spłacaniu jego długów, albo tłumaczeniu wszystkim wokół, że to dobry chłopak, tylko…

10 – Kontroluje cię i rozlicza

Ze spotkania z przyjaciółką masz wrócić przed 22-gą. Kiedy już wyjdziesz z domu, odbierasz telefony z pytaniami: gdzie jesteście, co robicie i czy aby na pewno nie ma w pobliżu żadnych facetów. Zakupy w sobotę trwały aż 6 godzin?! Niemożliwe, na pewno robiłaś jeszcze coś innego. Niektórzy faceci rekompensują sobie nieradzenie z własnymi emocjami, nadmiernie kontrolując i ograniczając swoje partnerki. To chore. Kobieto, już dawno jesteś dorosła i niezależna. Nie masz ochoty na partnera, który też to zauważy i doceni?

11 – Żyje w kulcie swojej eks

Jeżeli co chwila słyszysz, jak że A. robiła to inaczej, tu byli, a tu chcieli pojechać. Dostałaś od niego perfumy, których ona używała, w komputerze ciągle trzyma folder z ich wspólnymi zdjęciami podpisany „ukochana” – nawet się nie zastanawiaj! Możesz stanąć na rzęsach, a i tak jej nigdy nie dorównasz. Oczywiście w jego mniemaniu.

12 – Kocha swoją mamusię

„Najbardziej na świecie” dodajmy, żeby już wszystko było jasne. W związku z tym, nie masz szans na sobotni przedpołudniowy wspólny seans w kinie, bo wtedy on ZAWSZE pomaga mamie robić zakupy, a w niedzielę zapomnij o romantycznych spacerkach, dopóki ukochany nie zje rodzinnego obiadku przygotowanego osobiście przez największy talent kulinarny na świecie – jego mamusię. Jej telefony i prośby zawsze są pierwsze na liście jego priorytetów. Twoje potrzeby mają niewielkie szanse, żeby wcisnąć przed sprawy, o których załatwienie właśnie poprosiła mamusia. W tym układzie możesz być tylko piątym kołem u wozu. I to tylko, o tyle, o ile pozwoli mu na to jego mama.

Marta Piątkowska

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (70)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

punkt 12 jest zdecydowanie najgorszy nawet uzależnienie go nie przebije......... nie cierpię facetów, którzy tworzą chore relacje z matkami

gość

Święta racja Kobiety przeczytajcie uważnie te rady bo ja znam to z autopsji a przez "klapki" miłości jakie padły mi na oczy zmarnowałam 6 lat dziś mam 26 i zostałam sama w dodatku zanim sie pozbiram to minie ze dwa lata a niestety nie jestem coraz młodsza pozdrowka nie dajcie się zwodzić mężczyzną!!!!

gość

Czytajcie młode dziewczęta i te troche starsze ,,zagubione' i uczcie się, uczcie się, uczcie się......

gość

Miłość bywa ślepa i sprawia,że bagatelizujemy oznaki,które powinny wyostrzyć naszą czujność.Ze swojego doświadczenia wiem,że próbowałam wytłumaczyć go sama przed sobą z sytuacji,które potem otworzyły mi oczy.Na przykład to,że nie miał dla mnie czasu bo mówił,że musi pomóc mamusi tłumaczyłam sobie:" jaki on kochany i pomocny","jaki pracowity",zawsze miał jakąś wymówkę,a to,że dziadek w szpitalu,a to,że musi jechać do babci na wieś bo została sama i on musi się nią zaopiekować itd.,aż po kolejnej wymówce wybrałam się na spacer i zobaczyłam go z inną.Gdy mnie zauważyli wręcz uciekali.Oj,byłam młoda,głupia i naiwna,a to był mój pierwszy facet.Kobiety bądzcie czujne i ufajcie swojej intuicji!Nie lekceważcie sygnałów ostrzegawczych!

gość

JA CZĘSTO MUSIAŁAM SŁUCHAĆ O JEGO BYŁYCH, A GDY ZWRÓCIŁAM MU UWAGĘ, ŻE JEST TO DLA MNIE NIEMIŁE, STWIERDZIŁ, ŻE TO PRZECIEŻ NORMALNE. TYLKO, ŻE JA NIE CHCIAŁAM O TYM SŁUCHAĆ. JAK OPOWIADAŁ COŚ O SWOICH KOLEŻANKACH, TO PODKREŚLAŁ ICH SEKSUALNOŚĆ. NO I TE SPOJRZENIA I OGLĄDANIE SIĘ ZA INNYMI DZIEWCZYNAMI. BO WIDOCZNIE CZEGOŚ MU WE MNIE BRAKUJE, NP. UŚMIECHU (TAK, RZECZYWIŚCIE MIAŁAM POWODY DO UŚMIECHU) I CHYBA KIECKI LEDWO ZASŁANIAJĄCEJ DUPĘ. KOLEJNA SPRAWA - CZĘSTE KRYTYKOWANIE MNIE ZA TO CO ROBIĘ, JAK ŻYJĘ, CZYLI NIE SŁUCHAM TEJ SAMEJ MUZYKI, NIE OGLĄDAM TYCH SAMYCH FILMÓW, ŻE NIE LUBIĘ ALKOHOLU... WSZYSTKO CO ON ROBI, JEGO SPOSÓB MYŚLENIA SĄ "NORMALNE", INNI SĄ "NORMALNI", A JA ODSTAJĘ OD RESZTY, MAŁO KTO MNIE LUBI. TRAKTOWANIE MNIE JAK MAŁEJ DZIEWCZYNKI, PODŚMIEWANIE, POUCZANIE, JAK POWINNAM POSTĘPOWAĆ, BO PRZECIEŻ INNI TAK ROBIĄ. USŁYSZAŁAM DUŻO PRZYKRYCH SŁÓW, BO PODOBNO INNE DO MNIE NIE TRAFIAJĄ. FACET MNIE KOCHA (TYLKO DLACZEGO TAK SIĘ ZACHOWUJE?) I CHCE BYĆ ZE MNĄ, ALE TAKIE ZACHOWANIE JEST NIE W PORZĄDKU, RANI I MOŻE ZNISZCZYĆ DRUGIEGO CZŁOWIEKA.

gość

Cóż, ten artykuł potwierdza, że mam idealnego faceta:) Mówi mi, że gotuję lepiej niż jego mama, nie ma żadnej eks, cieszy się, że idę się gdzieś rozerwać z kumpelą, nie krytykuje, nie atakuje i nie poucza.
nie znika, nie okłamuje, nie oszukuje.
Trzyma się DEKALOGU, jednym słowem:)

gość

Słuchaj sie faceta swego bo pewnie jest mądrzejszy i chce Twojego dobra - dlatego doradza. Jesli uważasz jego żarty za złośliwe lub obraźliwe to może czas na edukację z Monty Pythona? Bo może po prostu nie zrozumialas? Masz głupi pomysł i inni Ci to mówią? On tez? Np to może warto go przemyśleć i mu podziękować za szczerość - to Dowod szacunku.

gość

Jeśli naprawdę zastosować punkt 2 - skończy się to dożywotnim singielstwem (nie żeby to jakieś takie złe rozwiązanie było). Faceci są ZAPROGRAMOWANI na to, żeby podobały im się inne kobiety. Koniec kropka. Jego uwaga będzie zawsze "rozchodzić się na boki" i albo uda mu się to ukryć, albo nie.

gość

Ja uważam, że minimum flirtu w każdym związku jest niezbędne. Moja kumpela jest tak obsesyjna na punkcie wierności, że nawet kiedy śni jej się jakiś przystojniak to nie potrafi sobie zaszaleć bo ma swojego kochanego misia. To oczywiste że taki związek to dziecinada i na dłuższą metę męczarnia. Mój facet nie jest o mnie zazdrosny, a ja nie nadużywam jego zaufania. A że niewinny flirt nam się zdarza obojgu, czyni to nas tylko bardziej atrakcyjnymi i interesującymi wobec siebie. Jeśli postawisz facetowi warunek na ślubnym kobiercu, że do końca życia ma myśleć tylko o Tobie, to jak myślisz co zrobi? Zdradzi cie bo będzie miał poczucie osaczenia. Wolność jaką daje mały flirt (a raczej jej pozory, bo flirt nie ma prowadzić do niczego fizycznego) jest troszkę jak oddychanie.

gość

no mamusie w tej kwesti to katastrofa,uuu i jeszcze siostrzyczka jak dochodzi to wtedy jest meksyk katastrofa itp

gość

z takim podejściem do tematu zostaniecie " starymi pannami" , "drogie panie"

gość

eh u mnie 10na 12się zgadza nie ma żadnych pomysłów ale każdy mój krytykuje wszystko jest ważniejsze ode mnie i synka z poprzedniego związku ośmiesza mnie publicznie głupimi żartami wg niego wśród znajomych rodziny nie reaguje na złośliwe komentarze w moim kierunku przy kłótni znika na kilka dni gdzie? Do mamusi oczywiście się wyżalic jaka jestem be kocha mnie tylko jak chce seksu wstydzi się mnie zawsze chodzi tak ze trzeba za nim biec co nie powiem parchnie smiechem i mówi ze się tylko uśmiecha bije mnie w nerwach wyzywa mi dziecko wylicza mam wszystko ze za dużo wody na pranie pójdzie ze świateł tyle się pali itd i za każdym razem każe wypierdalac a jak wychodzimy to zaczyna płakać i rozmawiać o "nas"

gość

Jeżeli widzę, że facet nie jest mi oddany bezwzględnia, kończę znajomość.

gość

co za pierdolenie babskie wymysły

gość

witajcie ja to nie wiem w sumie chyba zadne nie pasuja do mnie ale mam straszny problem jest młodą mężatka tylko 3,5 roku a jest okropnie już nie daje sobie rady z nim. NIe pije nie pali, pracuje jest wspaniałym ojcem, chwali nie krytykuje, czasem rozmawia prawi komplementy a za chwile jest obojetny kiedy chce porozmawiac on usypia kiedy mówie ze juz nie wytrzymuje on wói zebym nie była taka natretna ale w czym w tym ze codziennie kiedy wstaje przypominam mu nałóż obroączke własnie dzisiaj mi powiedział ze to natrętn i jak tak bede to nie bedzie nosił. Skąd mi jest strasznie smutno, przykro kiedy widze innych mężów jak nosza on i ona mówie mu o tym a on jakby nie rozumiał. Nie wiem co mam robic tak pozatym wszytko jest ok seks, rozmowy , no i inny rzeczy nawet tesciowa mam super .Wiadomo ze tak jest ze zawsze najwazniejsza jest mama no ale mi tez pomaga.Bład ze chcemy sie czuc my kobiety wazniejsze od innych ludzi byc pępkiem świata dla swoich meżow ślub nie oznacza ze trzeba widzec tylko siebie i jego jest to cholernie wkurzajace jak prosisz o cos a on idzie bo go mam poprosiła trzeba to olac tylko tak można funkcjonowac chodz ja raz daje sobie rade z tym raz nie ,wkurze sie to i tesciowa opier... czasem dajac do zroumienia ze robi miedzy nami zgrzyty. Z tego wszystkiego prawda jest taka ze gdybysmy nie mieli slicznej córeczki która kochamy oboje i kochamy siebie (a bynajmniej ja bo nie moge go rozgryśc)czy to załamanie czy co? to bym zraniła swoje uczucia chdz bym miała cierpiec i tesknic dwa lata bym odeszla od niego bo nie ma nic gorszego jak humory raz jest ok raz nie. A w knsekwencji chodzi mi o ta głupia a jednakże tak dla mnie ważna poswecona w kościele wygrawerowana moim imieniem obroczke której nie chce nościc bo mu niby palce puchna, Owszem zdarzało sie ze faktycznie mial spuchniete ale bez przesady jesli ja mówie ze dla mnie jest to ważne jestem żona to tzrba sie postarac jeśli to j
uszcześliwi prawda?a on tego nie rozumie mówi ze sie postara a dalej nic nie robi prosze przypominam a on- tak bede nosił i nic. Jak ja mam na niego wpłynac?Chyba zaprosze go na kolacje które czesto jezdzimy i moze wtedy z nim porozmawiam. Moim marzeniem jest tylko to zeby zaczął patrzec na to co jest wazne dla mnie jak właśnie ta głupia sprawa bo on nieożenił sie z obraczka tylko ze mna a obraczka to rzecz ale to nie jest rzecz to jest nasza miłośc taka zamknieta w obraczce oznaczajaca ze ktoś do ciebie należy a ty do kogoś nie oznaczajace jednoznacznie ze musimy ograniczac sie we wszytkim tzn ty masz tylko byc przy mnie przez cały czas. Tak naprawde mysle chyba bo nie wiem co mysle z tad ten haos w mojej wypowiedz ze my sie chyba birac śłub nie zrozumielismy i co teraz rozmowa nie pomaga co zrobic zeby myslami sie nie zabic?nie posmutniec nie zadreczyc bo juz nie wytrzymuje juz teściowej nawet mówilam to poiwedział jej mamo prosze daj spokój. No ale bez wątpienia poza ta obraczka codziennie daje jakis tam oznak miłości co mam zrobic zeby bardziej dostrzgał to co jest dla mnie ważne zebym mogła byc szczesliwa z nim to by mi wystarczyło pomóżcie prosze

gość

?"Jeżeli widzę, że facet nie jest mi oddany bezwzględnia, kończę znajomość."

był oddany przed slubem calkowicie potem si rozleniwił czy mam si odpierdzielic na bóstwo dopiero zacznie mnie doceniac to jest pytanie do mężczyzn co moge zrobic w takiej sytuacji która opisałam poniżej wy faceci wiecie dajcie znak ania

gość

zgadzam się prawie ze wszystkim punktami dotyczącymi ,,FACET NIE DLA CIEBIE'' ale trzeba pamiętać ze NIE MA MĘŻCZYZN ANIOŁÓW i najważniejsze przesłanie moje jest takie mianowicie ze MIŁOŚĆ CZYNI CUDA,tak było i jest w moim przypadku.Jeżeli czujesz i wiesz ze Twój mężczyzna Cie kocha ,to daj mu szanse i przy pomocy własne osoby staraj się pomalutku zmieniać to co wiesz ze jest w nim paskudne-NIE MOWIE ZE JEST TO ŁATWE

gość

Wszystko to prawda tez mam takiego faceta ale nie pozwoli o sobie zapomnieć dzwoni nachodzi chce wejść nawet kiedy nie jesteśmy umówieni zadręcza pytaniami jest podejrzliwy i ciągle zmienia zdanie. Ma tysiące pomysłów a żadnego nie realizuje albo zaczyna i rzuca i już myśli o następnym ma dziwny sposób na życie chce być z kobietą ale ode mnie musi być zawsze na odległość nigdy się nie zbliżamy a jest u mnie niemal codziennie o różnych porach i nie zawsze jest możliwość spotkania a wtedy wpada w furie jest wściekły i ordynarny wówczas ubliża. Musiałabym być na każde jego skinienie nie toleruje odmowy . Mieszka z matką. Jest po rozwodzie Ma 60 lat. I się nie zmieni dlatego trzymamy się na odległość .Dzieli nas 10 km lecz ma samochód i dlatego jego wizyty to kontrole a trwa to 8 lat.

gość

straciłam 5 lat na faceta ktory mnie oszukiwal,zdradzał,potrafił uderzyć a gdy byłam w ciazy i poroniłam nawet nie przyjechał do szpitala...łudziłam sie ciagle ze sie zmieni ale było gorzej.Zostawiłam go ale ciagle o nim mysle chociaz wiem ze on mnie nie kochał.

gość

Hm bardzo ciekawy artykuł i prawdziwy.Faceci to świnie nie widzą tego jak kobieta go kocha.Identycznie jak mój były kiedyś kochał dziś już nawet nie drgnie a moje serduszko jest ciągle dla niego wciąż tęsknie za nim wypłakuje w poduszkę gdy słucham muzyki o miłości,uczuciu.Jest bardzo ciężko i żle mi.Cóż może kiedyś jeszcze ktoś mnie tak pokocha jak on kiedyś.

gość

Co do 11 to oczywiste,że trzeba sobie odpuścić taki związek,po co komu wysłuchiwać o planach naszego partnera z byłą i o ich życiu ,gdy byli razem...co nas to niby interesuję?,skoro się rozstali i ktoś się decyduję na nowy związek to jasnym,jest,że tego chciał,a jeśli ktoś nadal o byłej wspomina,to widać,nie może sobie poradzić z tym rozstaniem ,chyba mało kto ma ochotę być w roli ''towaru zastępczego'',taki człowiek najpierw musi sobie poradzić ze sobą i swoimi uczuciami,a później dopiero myśleć o nowym związku,a nie ranić kogoś komu na nim zależy rozpamiętując swój poprzedni związek,a tym bardziej mówić,że tamta była lepsza,to już dla mnie szczyt,i to jest absolutnie nie do przyjęcia...

gość

to mi sie bardzo spodobalo i pomogla

gość

Wszyscy są tacy sami,jednakowi,po jednych pieniądzach.Znasz może innego?Bo ja nie,do każdego to co przeczytałam - pasuje jak ulał.

gość

Byłam kiedys z takim chłopakiem który od poczatku nie traktował mnie powaznie,gdy bylismy sam na sam to był czuły i kochający,a w towarzystwie traktował mnie jak kolezanke lub ignorował.Minęło od tamtej pory 10 lat,najgorsze jest to ze ja go nadal kocham,mam meza i dzieci,on tez sie ozenił zaraz niedługo potem jak mnie zostawił...nigdy mu tego nie wybacze.Rozstalismy sie w gniewie i nie mamy kontaktu od tamtej pory.Wyjechał.Dlaczego???byłam na kazde jego skinienie a on trakwował mnie jak rzecz.Mam zal ze od poczatku nie postawił sprawy jasno tylko korzystał a ja głupia zakochana oddawałam mu sie cała.Kocham drania choc mineło tyle lat.Takze ze zycie jest ciezkie dziewczyny i miłosc jest slepa.

gość

Oj to prawda. Miałam takiego, z którym 3/4 tych oznak się zgadzało. Krytykował mnie często, kłamał, próbował zmieniać wygląd itd. Nie miał ani wykształcenia wyższego, ani samochodu, mieszkania itp. a szukał sobie nieskazitelnie pięknej brunetki na dodatek z wysokim wykształceniem i z majątkiem. Jednym słowem przysłowiowe zero szukało królewny, ale żadna go nie chciała. A że ja królewną nie byłam, więc się nasłuchałam jak to on marzy o takiej królewnie (nawet chciał, żebym na brunetkę się przefarbowała). Rok czasu (i tak za długo) to wytrzymywałam. Później z nim skończyłam. Pozbyć się go nie mogłam, nie chciał się odczepić. Jak się okazało jego nie tylko żadna królewna, ale nawet żadna prosta kobieta nie chciała.

gość

A Wy egoistki jesteście takie super? Co robicie żeby tak nie było? Jesteście jak powietrze które wpadlo w wir i płynie... Bo jesteście zakochane...a może głupie i nie dostrzegacie wielu istotnych spraw. Dlaczego to my mamy się starać i dostosowywać, a może to leży w kwestii jednej i drugiej strony?
Autorka ewidentnie przedstawia typowy feministyczny model kobiety! Każdy by chciał wiele, ale nic nie daje od siebie...
Brawo zaraz gorące 15 będą to czytać i na pewno dobre wnioski wysnuja.

gość

Bardzo życiowe. Wiadomo,że nikt nie jest idealny, ale w takie pułapki, jak te tu wymienione lepiej nie dać się złapać. To przykre, że moja matka sie uparła,że "to dobry człowiek,ale..." i siedzi ze zdradzającym ją facetem, który nie dość, że narobił długów to najlepiej by dla niego było, gdyby ona była dla niego jak niewolnik ( do wszystkiego! ).

Ten tekst przyda się każdej kobiecie, dziewczynie, ale nie ukrywam, najbardziej tym młodym osobom, które mogłyby przez takich zmarnować sobie całe jeszcze stojące przed nimi życie.

gość

każda miłośc wymaga poświecenia i wsolnej pracy !! nie jest zasada łatwo się poddawac :)
trzeba się docierac a przecież nikt nie jest idealny !1
Pozdrawiam

gość

jeżeli chłopu podoba się tylko jedna kobieta to jest dziwakiem i prawdopodobnie zboczeńcem, bo równie dobrze może zakochać się np. w kwiatku lub w swoim samochodzie (jeden konkretny obiekt). Naturalne jest, kiedy podobają mu się kobiety a wśród nich ta, z którą żyje.

gość

weź długopis i kartkę ;p
1. Napisz imię osoby płci przeciwnej.

2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty?

3. Pierwsza litera twojego imienia?

4. Miesiąc urodzenia?

5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały?

6. Imię osoby tej samej płci.

7. Ulubiony numer?

8. Wolisz jezioro czy morze?

9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!).

Skończone – zobacz poniżej:

Odpowiedzi

1. Kochasz tę osobę.

2. Jeżeli wybrałaś /eś:

Czerwony – twoje życie jest pełne miłości.
Czarny – jesteś konserwatywna /y i agresywna /y.
Zielony – twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie.
Niebieski – jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz.
Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku.

3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest:

A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom.

L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie.

S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze.

4. Jeśli urodziłaś /eś się w:

Styczeń – Marzec
Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym.

Kwiecień - czerwiec
Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze.

Lipiec- wrzesień
Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze.

Październik – grudzień
Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę.

5. Jeśli wybrałaś /eś

Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy.

Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy.

6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem.

7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu.

8. Jeśli wybrałaś /eś:

Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem.

Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi.

9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych odp w ciągu jednej godziny. Wklej je do 10 innych komentarzy spełni się przed twoimi następnymi urodzinam

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij