sobota, 7 grudnia 2019

Lista terenów łowieckich dla kobiet

Byłaś w mieście, byłaś nawet w Budapeszcie i wciąż nic. Nikogo interesującego na horyzoncie, z kim mogłabyś umówić się na randkę? Mamy dla ciebie wartą rozpatrzenia listę terenów łowieckich.

Przestałaś już wierzyć, że książę z bajki spadnie z nieba prosto pod twoje drzwi. Dlatego, żeby spotkać wymarzonego mężczyznę, sama wyruszyłaś w teren. Próbowałaś klubów, barów i innych oczywistych miejsc. I nic. Gdzie ci mężczyźni: chętni, interesujący, zabawni i napaleni? Wiele kobiet ma podobny dylemat. Oto więc lista niekoniecznie typowych miejsc, w których interesujące kobiety spotykają intrygujących mężczyzn.

Modne i eleganckie gadżety erotyczne dla kobiet i dla par
Zaprasza Joanna Keszka, red. naczelna Barbarella.pl
LoveStore.Barbarella.plZ miłości do zwierząt
Pies może być najlepszym przyjacielem kobiety, szczególnie jeśli w grę wchodzi poznawanie nowych mężczyzn. Tylko nie wyprowadzaj Azorka ciągle tą samą, wydeptaną trasą wokół waszego bloku. Przygotujcie się na wielkie wyjście do dużego parku. To świetne miejsce, żeby twój czworonożny przyjaciel znalazł kompanów, a ty przy okazji będziesz mogła nawiązać rozmowę z innymi właścicielami. Niewinna wymiana zdań o waszych pupilach może być bardzo dobrym początkiem znajomości.
 
Dla tych, którzy w drodze
Często podróżujesz? Romanse w samolotach albo pociągach zdarzają się nie tylko w filmach. Nigdy nie wiadomo, kogo tym razem spotkamy w czasie podroży. Na przykład taki John Depp – zanim zaopatrzył się w prywatny samolot, też czasami musiał się przemieszczać z miasta X do miasta Z. Warto się zatem rozejrzeć. W podróży łatwo nawiązać niewinną z pozoru rozmowę: ponarzekać na zły serwis. Wspólna bieda zawsze łączy. Krok drugi: podpytaj o godną polecenia restaurację w mieście, do którego jedziesz. Jedziecie do różnych miejscowości? Nie szkodzi, niech poleci ci jakąkolwiek sprawdzoną miejscówkę, przecież nigdy nie wiadomo, gdzie następnym razem cię wiatry zagnają... Wykorzystaj zdrową dawkę pewności siebie i otwórz się na nowe możliwości.

Koneserzy muzyki łączcie się
Jeżeli dużą część twojego życia stanowi muzyka, to pomyśl tylko, jakie ogromne możliwości stoją przed tobą otworem... Masz do wyboru koncerty, recitale albo po prostu wizytę w sklepie muzycznym. Zapewniam cię, że wszystkie te miejsca zapakowane są mężczyznami (pod warunkiem, że nie jesteś fanką Natalii Kukulskiej). Jeżeli spotkasz kogoś, kto podziela twoje gusta muzyczne, to jest już obiecujący początek...

Wyginaj śmiało ciało
Treningi wypełnione mężczyznami... Możesz zapisać się na przykład na naukę wybranej sztuki walki. Masz szansę upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu: poprawiasz kondycję i poznajesz kogoś interesującego. Po zajęciach ludzie w naturalny sposób nawiązują kontakt – wymieniają się uwagami na temat ćwiczeń, komentują trenera. Doskonałe miejsce do poznawania nowych facetów.

Poszukiwania w cyberprzestrzeni
Internet, korzystasz z niego codziennie. Dlaczego nie użyć sieci w celu nawiązania nowych znajomości? To nieprawda, że tylko desperaci szukają kontaktów w wirtualnym świecie. Strony z serwisami randkowymi są niezwykle popularne. I wiele par już się tam odnalazło. Nie przekonasz się jak to działa, dopóki nie spróbujesz.

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (7)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

artykuł nic nie wnoszący - nihil novi sub sole

gość

tereny łowieckie mam tam, gdzie odważę się zapolować,

gość

Jeśli byłam w mieście a nawet w Budapeszcie to zapewniam, że w parku również niejednym i na terningu, koncercie itp., a w pkp czy autokarze, samolocie to już na bank, bo jakoś przecież do tego Budapesztu dotrzeć musiałam. Mam prośbę o jeszcze jedno podejście do tego tematu, z ominięciem kursu językowego, klubu tanecznego czy spotkań wspólnoty religijnej, bo to poza wyżej wymienionymi czyta się na innych portalach. Myślę, że temat jest wyzwaniem. Szczególnie dla osób 30+

gość

Ważne jako kto go poznajesz, tzn. kogo on widzi i dlaczego to go fascynuje

Dobre pomysły. Niby nic nowego, ale czas zapisać się na jakąś salsę, kizombę... Dla singli ;)

gość

hej wszystkim. U mnie niestety internet nie sprawdził się po raz kolejny. Nie korzystam co prawda z portali randkowych, ale i tak..

gość

Dodał bym jeszcze strzelnicę.
Dużo facetów, raczej ci z ustabilizowaną sytuacją finansową bo własny sprzęt kosztuje sporo.
Ostatnio widziałem kilka zaradnych kobietek na strzelnicy. jedna zebrała wokół siebie chyba ze trzech "instruktorów".
W Warszawie dobre adresy to ZKS na Marymonckiej, Legia czy Warszawianka (Merliniego).
Strzelnica jest o tyle lepsza od treningów sztuk walki, że można tam "bywać" okazjonalnie, nikt nie wymaga regularności treningów, systematyczności pracy nad sobą.

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij