poniedziałek, 20 stycznia 2020
Zestaw do udawania błony dziewiczej - czekamy na patronat Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego

Zestaw do udawania dziewicy

Głęboko poruszyła nas informacja rozpowszechniana pod patronatem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, według której „szczerość Polek w sprawach seksu nie zawsze się opłaca”. Dlatego redakcja Barbarella.pl znalazła rozwiązanie dla rozwiązłych polskich kobiet. Mamy dla was zestaw, dzięki któremu będziecie mogły udawać dziewice!

Ty niedobra polska kobieto! Jeżeli straciłaś niedawno, albo całkiem dawno, dziewictwo, to jeszcze dla ciebie i twoich relacji z mężczyznami nie wszystko stracone. Wyszukaliśmy w Hongkongu wyjątkowy zestaw. Dzięki niemu każda z Polek w dowolnym momencie swojego życia może udawać dziewicę! Oczywiście ku radości i zadowoleniu mężczyzn w naszym kraju. Produkt chcemy sprzedawać w supermarketach, na ulicach i gdzie się tylko da. Przy Kościołach będziemy go rozdawać w zamian za datki w wysokości „co łaska” , a o pomoc przy promocji produktu mamy zamiar poprosić o patronat Polskie Towarzystwo Seksuologiczne z prof. Zbigniewem Lwem-Starowiczem na czele.

Bo ostrożności nigdy nie za wiele

„Ponad połowa mężczyzn odczuwa lęk przed rozczarowaniem partnerki po ujawnieniu przez nią jej wcześniejszych doświadczeń, a 1/5 panów deklaruje nawet chęć zerwania związków” – głosi informacja prasowa agencji PR On Board i Polskiego Towarzystwa Sekuologicznego. Nie narażaj więc swojego partnera na obawy, że mógł kiepsko wypaść, a swojego związku na rozpad. Uwolnij mężczyznę od niepokojów związanych z tym, że ty, jego partnerka możesz lubić seks. Sięgnij po zestaw, dzięki któremu o dowolnej porze dnia, z dowolnym mężczyzną, będziesz mogła ogrywać swój pierwszy raz!

Tak drogie panie, w tak delikatnej kwestii ostrożności nigdy nie za wiele. Nie ma lepszego sposobu na wyeliminowanie męskich leków związanych z łóżkiem, niż udawanie dziewicy. Żeby zapobiec problemom polskich mężczyzn z erekcją i z agresją wobec kobiet, drogie panie - nic nie mówimy partnerowi o jakichkolwiek doświadczeniach seksualnych. Na pytanie o seks, należy odpowiadać: „Seks? A co to jest seks?”. A odrobina aktorskich umiejętności: „och to boli, ale nie przerywaj proszę”, kilka łez i zestaw „Artificial Hymen Repair Kit”  zrobią z ciebie dziewicę, która będzie mogła zadowolić każdego polskiego mężczyznę.

Co my tu mamy

W zestawie znajdziecie delikatną membranę, która po umieszczeniu w pochwie udaje nietkniętą błonę dziewiczą. Oprócz tego w „Artificial Hymen Repair Kit” jest woreczek z krwią dziewiczą. Nie może być inaczej: prześcieradło musi być zakrwawione. Wszystko to jest pięknie zapakowane w eleganckim pudełku. Jak zapewnia producent: „Odzyskasz swoje dziewictwo w 5 minut! Pożegnaj się ze swoim głęboko skrywanym sekretem i śmiało wychodz za mąż za jedyne 29.95$. Bezpłatna przesyłka na cały świat!”  http://hymenshop.com/

Tak, tak, świat potrzebuje tej przesyłki. Pamiętaj niedobra polska kobieto: to on ma lubić seks, ty masz spełniać jego pragnienia. Wtedy będzie odprężony, zadowolony i będzie ci pozwalał się zaspokajać na różne sposoby. I będziesz sobie żyć przy nim długo i byle jak. Ale to już jest inna historia.

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (9)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

Zestaw do dziewicta? Super. Nie ma jak eksperymentować w łóżku.

gość

o tak, znowu być dziewica i zbawiać świat!

gość

Jestem pod wrażeniem niewyczerpanych pomysłów ludzkości. A reklama - "odzyskasz dziewictwo w 5 minut" - czysta poezja XXI w. choć niekoniecznie najwyższych lotów.

gość

Czy pani Joanna miała jakieś spięcie z Polskim Towarzystwem Seksuologicznym? Bo ilez można się czepiać, zwłaszcza wymieniając kogoś z nazwiska po raz kolejny.

gość

"Czy pani Joanna miała jakieś spięcie z Polskim Towarzystwem Seksuologicznym? Bo ilez można się czepiać, zwłaszcza wymieniając kogoś z nazwiska po raz kolejny."

Myślę, że większość kobiet zaglądających na tego typu strony (a zatem chcących dowiedzieć się czegoś na temat własnej seksualności i ją rozwijać) miała przynajmniej mentalne spięcie z Polskim Towarzystwem Seksuologicznym, gdy czytała wywiady ze Starowiczem, Dulką itd. i dowiadywała się, że jak ma orgazm łechtaczkowy, to jest mniej dojrzała seksualnie itp. Albo że to ona odpowiada za problemy seksualne partnera tym, że miała kogoś wcześniej.

gość

Mnie ciekawi, czy w PTS pracują kobiety-seksuolożki i co one na to? Chętnie przeczytałabym z nimi wywiad albo o ich badaniach.

gość

dobre te artykuły !!hhahah

gość

Fajny, sarkastyczny artykuł. Brawo.

gość

najbardziej z tego wszystkiego fascynuje (?) mnie, czemu u diabła nie jesteśmy uczeni - ludzie w ogóle, a my, kobiety, w szczególności - że dziewictwo nie istnieje i jest tylko sztywną ramą zbitą przez patriarchat żeby kontrolować każdą, najbardziej intymną część kobiecego życia. chciałabym przestać tłumaczyć każdemu kolejnemu partnerowi że fizycznie dziewicą nie byłam nigdy, bo tam nie ma nic do 'przerwania' ani 'pęknięcia', a mentalnie nie jestem białą leliją od wczesnych lat nastoletnich i może właśnie tym drugim powinien zacząć przejmować się bardziej.

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij