wtorek, 21 stycznia 2020

Nie warto poświęcać się w łóżku [VIDEO]

Najważniejsze to zacząć myśleć na poważnie o tym, że nasze potrzeby też się liczą. To o czym my marzymy i za czym tęsknimy też jest ważne. Tak samo w życiu, jak i w seksie.

Pułapka polega na tym, że mężczyźni i kobiety wciąż wierzą w bajkę, że kochanka jest jak śpiąca królewna, która za dotknięciem penisa swojego „księcia” rozbudzi  się i przeżyje orgazm. W związku z tym, że takie myślenie jest zupełną pomyłką, wiele kobiet nie dochodzi nigdy. Penetracja to za mało, żeby kobieta mogła odkryć i poczuć swój orgazmiczny potencjał. Włączenie masturbacji do zabawy we dwoje, urozmaicenie gier erotycznych - to pomysły, które pomagają kobietom lepiej czuć i bawić się w czasie seksu. Najważniejsze, to nie poświęcać się w łóżku z nadzieją, że jak nasz mężczyzna nas kocha i pragnie, to któregoś dnia sam się domyśli, że potrzebujemy czegoś więcej niż tylko penisa w pochwie. Nie musimy dokonywać od razu łóżkowych rewolucji. Zmiany możemy wprowadzać stopniowo i małymi krokami. Najważniejsze to zacząć myśleć na poważnie o tym, że nasze potrzeby też się liczą. To o czym my marzymy i za czym tęsknimy też jest ważne. Tak samo w życiu, jak i w seksie.

Zobacz wywiad z Joanną Keszka na WysokieObcasy.pl: Czy warto poświęcać się w łóżku?

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (2)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

Skąd, na miłość Boską, te ujęcie seksu z angielskiej purytańskiej szkoły? W Polsce? Czy nie zna Pani literatury? Naprawdę, nie wymyśliła Pani seksu i ręczę, że chłopcy z okresu powojennego nikogo nie gwałcili, nie poprzestawali na penetracji i znakomicie sobie radzili z doprowadzaniem partnerek do przyjemności i orgazmu bez kulek Kegla i króliczków, a podejrzewam że już Piast z Rzepichą świetnie sobie z tym radzili bez odpowiednich studiów i lektur.

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij