czwartek, 21 listopada 2019
Joanna Keszka i ciasteczka w kształcie cipek w butiku LoveStore

W 2012r. Polki zaczęły odkrywać i cieszyć się swoją seksualnością - dzięki Barbarella.pl!

Z dumą i z radością przedstawiamy najważniejsze wydarzenia w roku 2012, których Barbarella.pl była inicjatorką i za które można zrzucić na nas całkowitą odpowiedzialność. Tak, to Barbarella.pl namawia kobiety w Polsce do odkrywania swojego orgazmicznego potencjału. To my zachęcamy do eksperymentowania w sypialni, do pozwalania sobie na zabawy, do pisania scenariuszy erotycznych (i realizowania ich), do dbania o siebie i swoje potrzeby. Dzięki Barbarella.pl wiele kobiet w Polsce zaczęło odkrywać i cieszyć się swoją seksualnością. A będzie ich jeszcze więcej.

W 2012 roku Barbarella.pl nieustraszenie oprowadzała Polki i Polaków po krainie gadżetów erotycznych. Niestrudzenie namawiałyśmy Polki do pozwalania sobie na więcej zarówno w seksie, jak i w życiu. Obalałyśmy przestarzałe mity i stereotypy na temat seksu i dzieliłyśmy się praktycznymi informacjami na temat tego, jak kobiety mogą zaprzyjaźniać się ze swoją seksualnością. A przy okazji tego wszystkiego, naprawdę dobrze się bawiliśmy. To był rok!

Joanna Keszka, LoveStore Barbarella.pl, ul Marszałkowska 85, WarszawaSTYCZEŃ 2012
Także w Polsce można kochać się zabawnie, przyjemnie, radośnie i bez poczucia winy!

W styczniu 2012 butik LoveStore Barbarella.pl w Warszawie zaczyna działać pełną parą, odwiedza nas coraz więcej Polek i Polaków. A oto emocje, które towarzyszyły mi, kiedy tworzyłam to, jakby nie patrzeć, niezwykłe jak na polskie klimaty, miejsce: Pierwsze razy to zawsze wybuchowa mieszanka. Radości i niepewności. Odwagi i strachu. Ekscytacji i zwątpienia. Pierwszy krok, pierwszy dzień w szkole, pierwsza randka, pierwsza praca. Ciepło-zimno, ale kim byłybyśmy bez naszych ‘pierwszych razów’? Właśnie przede mną zupełnie nowe zawodowo-życiowe zadanie. Pod koniec listopada 2011 otwieram w Warszawie pierwszy w Polsce LoveStore!”

No właśnie, butik LoveStore w Warszawie to projekt, który wyrósł z moich marzeń oraz z doświadczeń. Ktoś musiał wpaść na ten pomysł, że może pora już spojrzeć także w Polsce na seks z innej perspektywy, zdjąć z niego odium grzechu i wstydu i pokazać, że można inaczej: kochać się zabawnie, przyjemnie, radośnie i bez poczucia winy. Los chciał, że padło na mnie.

Po dłuuugich poszukiwaniach znalazłam nieduży lokal, ale za to w samym centrum Warszawy. Stworzyłam wyjątkowe miejsce dla wszystkich kobiet.To nie tylko butik z modnymi gadżetami erotycznymi. LoveStore Barbarella.pl ma charakter Klubu dla Kobiet (i dla Mężczyzn, którzy chcą cieszyć się radosnym seksem ze swoimi partnerkami), gdzie można wybrać coś zmysłowego dla siebie, dla partnera czy partnerki i porozmawiać nie tylko o seksie. Nowy adres LoveStore: ul. Hoża 57 lok 1b, Warszawa

Kobiecy Manifest SeksualnySTYCZEŃ 2012
Kobiecy Manifest Seksualny rządzi!

W stacjonarnym butiku LoveStore Barbarella.pl namawiamy panie do pozwalania sobie na więcej zarówno w seksie, jak i w życiu. Wszystkim rozdajemy osobiście przeze mnie spisany Kobiecy Manifest Seksualny. Las rąk wyciąga się po wszystkie materiały i informacje, którymi szczodrze dzielimy się z klientkami i klientami LoveStore.

Kobiecy Manifest Seksualny

 1. Zasługuję na udane życie seksualne
 2. Moje potrzeby i pragnienia seksualne są ok i warto za nimi podążać,
 3. Dla kobiet penetracja nie jest ani jedyną ani najlepszą drogą do przyjemności!
 4. Nie udaję, że nie mam łechtaczki; cieszę się doznaniami, które dzięki niej mogę przeżywać,
 5. Nie muszę być perfekcyjna w łóżku, za to wciąż uczę się nowych rzeczy na temat własnych upodobań i upodobań partnera,
 6. Matka Natura dała mi ciało i wyobraźnię, wykorzystuję jedno i drugie
 7. Używam wibratora, bo pomaga mi poznać siebie i własne upodobania, zachęca do testowania nowych pomysłów na seks i dlatego, że używanie go jest po prostu zabawne i przyjemne,
 8. Moje wybory seksualne to moja sprawa i nikomu nic do tego,
 9. Jestem odpowiedzialna za swoją seksualność, nie oczekuję, że ktoś doprowadzi mnie do rozkoszy, sama rozpoznaję swoje preferencje i dzielę się tą wiedzą z kochankiem,
 10. Nie będę wykorzystywała seksu tylko do zaspokojenia własnych potrzeb, nie zważając na moich partnerów i nie będę się zmuszała do robienia w łóżku czegoś, na co nie mam ochoty
 11. Wybieram sobie partnerów, których interesują także moje potrzeby w łóżku i którzy cieszą się razem ze mną różnorodnym, radosnym seksem,
 12. Wszystko, co robię jemu, działa także na mnie.

LoveStore.Barbarella.pl - kulki gejszySTYCZEŃ 2012
Kulki gejszy, czyli zdrowie i przyjemność dla wszystkich kobiet

W styczniu 2012 w naszym butiku LoveStore Barbarella.pl w Warszawie  zorganizowałyśmy pierwsze spotkanie dla kobiet pod hasłem: ”Wszystko co chciałyście wiedzieć o kulkach gejszy, ale nie miałyście kogo zapytać”. Jak przy każdym pierwszym razie miałam trochę tremy: zastanawiałam się, czy się zmieścimy, czy będziecie się dobrze bawić, czy znajdziecie odpowiedzi na wasze pytania. W ciągu 2 godzin odwiedziło nas 50 kobiet w różnym wieku. Opowiadałam, dlaczego to tak ważne, żeby robić skurcze i rozkurcze tzw. mięśni Kegla minimum 60 razy dziennie. Bo przygoda z kulkami to mocne mięśnie dna miednicy. Wyćwiczone mięśnie Kegla zwiększają satysfakcję seksualną kobiet i ich partnerów. Oprócz tego zapobiegają powszechnemu wśród kobiet w średnim i dojrzałym wieku wysiłkowemu nietrzymaniu moczu, kiedy to mokra plama na spodniach pojawia się nawet przy kichaniu i głośnym śmiechu. Wyćwiczone mięśnie dna miednicy ułatwiają też poród, oraz zapobiegają opuszczaniu się kobiecych narządów rodnych. Oprócz tych wszystkich korzyści, kulki umieszczone w środku działają na pochwę stymulująco, pomagają lepiej poczuć swoje ciało i powodują, że nabiera się ochoty na seks. Ćwiczyć warto.

Barbarella.pl radzi, jak wzmocnić mięśnie Kegla w 5 krokach

W czasie tego pierwszego spotkania w LoveStore odwiedziły nas też panie, które z okazji imprezy kulkowej były bardzo zainteresowane... wibratorami. Taaak, każdy pretekst jest dobry, że zaopatrzyć się we własny wibrujący masażer. Kiedy w jednym miejscu zbierze się kilkadziesiąt kobiet i kilkadziesiąt gadżetów erotycznych, atmosfera spotkania od razu robi się bardziej otwarta i rozrywkowa. I mimo tego, że temat spotkania nie był lekki, łatwy i przyjemny – bo chodzi tutaj nie tylko o naszą przyjemność, ale także zdrowie – było pogodnie, zabawnie i radośnie

Joanna Keszka w Cafe Szpulka WarszawaLUTY 2012
Dążenie do orgazmów wyzwala kobiety

Kolejne duże spotkanie dla kobiet, tym razem gościnnie w cafe Szpulka w Warszawie i pod hasłem: ”Dążenie do orgazmów wyzwala kobiety”. Swoje spotkania prowadzę z niesłabnącym entuzjazmem i wielką radością, bo Polkom brakuje mocnego przekazu mówiącego, ze wolno im podążać za swoimi seksualnymi pragnieniami i ze ich wybory seksualne należą tylko do nich i nikomu nic do tego.

W naszym kraju kobiety są wciąż straszone, ze doszukiwanie się zbytniej przyjemności w seksie, nie jest dla nich dobrym pomysłem. Wciąż wmawia nam się, że zimna kuratela samokontroli i penis to przepis na kobiece spełnienie. Pod płaszczykiem „dobrych rad” promowany jest stereotyp, że tzw. normalność polega na tym, że to mężczyźni lubią seks, a kobiety powinny się do tego dostosować. To mężczyzna ma być tym aktywnym, któremu wolno eksperymentować i mieć dużo różnorodnych doświadczeń seksualnych. Dla kobiety jest najbezpieczniej, jeśli ograniczy swoja seksualność do umiejętności przyciągnięcia do siebie i zaspokojenia partnera bez zbytniego afiszowania się ze swoimi pragnieniami, bo to już naraża ją na opinię puszczalskiej i nienormalnej. Odkrywanie swojej seksualności jest przedstawiane paniom jako zbędna ekstrawagancja dla niewyżytych kobiet. My krzywdzącym stereotypom, szowinistycznym seksuologom i ponurym sex-shopom mówimy NIE i zachęcamy panie do pozwalania sobie na więcej, zarówno w seksie, jak i w życiu.

KWIECIEŃ 2012
Zamieniamy jajeczka czekoladowe na dopochwowe

Na Wielkanoc 2012 przygotowałam akcję a la Barbarella.pl pod hasłem: „Zamień jajeczka czekoladowe na dopochwowe”. Namawialiśmy was: Kochajmy się na Wielkanoc! Zamiast tracić czas i energię na gotowanie bigosu, zamieszaj w waszym życiu erotycznym. Każda okazje jest dobra, żeby cieszyć się radosnym seksem.”

A oto nasz filmik instruktażowy, w którym doradzamy, co włożyć do wielkanocnego koszyka:

CZERWIEC 2012
Wibratory śmigały w czasie Euro 2012

„Kobiece wibracje kontra mecze” – pod takim hasłem w czasie trwania Euro 2012 zorganizowaliśmy ultra kobiecą miejską akcję w Warszawie i Łodzi.

Joanna Keszka, LoveStore Barbarella.pl, ul Marszałkowska 85, Warszawa

W Polsce panuje opinia, że kobieta powinna znać swoje miejsce, czyli nie przeszkadzać mężczyznom w ich ważnych sprawach. W czerwcu na przykład wszystko się kręciło wokół prawa każdego polskiego mężczyzny do oglądania meczy. Zaspokajanie męskich potrzeb zyskało rangę niemalże ogólnonarodowego święta. Kobiety miały się dostosować. A my w Barbarella.pl, zamiast kolejnej lekcji spychania kobiecych spraw na dalszy plan, zaproponowaliśmy, żeby Polki wykorzystały czas Euro 2012 na odważne odkrywanie tego, co im sprawia przyjemność. Żeby spróbowały zapomnieć, czego się od nich oczekuje, a zamiast tego zdefiniowały dla samych siebie, czego pragną i jak mogą to osiągnąć. Nasza akcja zakończyła się zwycięstwem: otóż Euro się skończyło, a wibratory nadal sprawiają nam przyjemność!

LIPIEC 2012
Letnia akcja "Summer in the City"

Kolejna radosna akcja miejska od Barbarella.pl dla warszawianek: „Summer in the City 2012”. Największa popularnością cieszyło się spotkanie pod hasłem: „Używaj wibratorów, wibratorów, wibratorów, czyli o przyjaźni miedzy kobietami i wibratorami”. I niech ktoś mi teraz powie, że Polki nie są zainteresowane radosnym seksem! Każę mu przyjść na nasze spotkania, niech przejrzy na oczy i zobaczy wreszcie, że kobiety w Polsce mogą lubić seks i chcą cieszyć się swoim prawem do przyjemności.

Kobiece prawo do przyjemności - Barbarella.plPAŹDZIERNIK 2012
Wyruszyłam w Torunee po Polsce z „Kobiecym prawem do przyjemności”

Na trasie mojego jesiennego tournee pod hasłem "Kobiece prawo do przyjemności" znalazły się: Warszawa (oczywiście), Olsztyn i Poznań. To były pełne mocy kobiece spotkania. Wiele wibratorów znalazło nowe przytulne domy w przyjaznych polskich miastach.

W tournee po Polsce wyruszyłam z mocnym przekonaniem, że dążenie do orgazmów wyzwala kobiety. Wiedza na temat tego, czego oczekujemy w sferze seksualnej, jest częścią wiedzy o tym, czego my same chcemy w ogóle od życia. Jeśli odetniemy się od naszych pragnień i potrzeb erotycznych, dużo trudniej będzie nam określić, co może dać nam poczucie spełnienia i radości w innych sferach naszego życia takich jak: styl życia, praca czy przyjaźń. Poświęcanie uwagi swoim potrzebom seksualnym uczy nas szacunku dla samych siebie: ja się liczę, moje potrzeby są ważne, zasługuję w życiu na rzeczy dobre i dobre traktowanie.

LISTOPAD 2012
Siostrzane błogosławieństwo od Deborah Sundahl

W butiku LoveStore Barbarella.pl w Warszawie odwiedziła mnie sama Deborah Sundahl, znana amerykańska edukatorka seksualna, feministka, pionierka w promowaniu kobiecej seksualności, autorka światowego bestsellera „Kobieca ejakulacja i punkt G”.

Deborah Sundhal i Joanna Keszka

To było dla mnie niezwykłe, fascynujące, pełne dobrej siostrzanej energii spotkanie. Opowiadałam Deborah o idei LoveStore Barbarella.pl o tym, że sama wymyśliłam i stworzyłam eleganckie i przyjazne miejsce dla kobiet i dla par, gdzie każdy może przyjść i nie tylko obejrzeć i wybrać starannie wyselekcjonowane gadżety erotyczne, ale też dowiedzieć się więcej na temat swojej seksualności, zdobyć informacje i zachętę do pozwalania sobie na więcej w życiu i w seksie. Mówiłam o tym, jak promuję kobiece spojrzenie na seksualność w polskich rozmowach na temat seksu.

W czasie naszego spotkania i naszych długich rozmów o kondycji kobiecego prawa do przyjemności w Polsce i na świecie, Deborah pogratulowała mi mojego pomysłu i nie ukrywała, ze jest pod wrażeniem tego, co robię: tego, że prowadzę LoveStore dla kobiet i dla par oraz portal Barbarella.pl, wspierający kobiety w odkrywaniu swojej seksualności. To, co robię, Deborah uznała za rzecz unikatową, wartościową i cenną. Zachęcała mnie, abym działała i tworzyła dalej, żebym starała się dotrzeć do jak największej ilości kobiet. Nazwała mnie pionierką i powiedziała, żebym nie zbaczała z kursu. Otrzymać takie pochwały z ust tak doświadczonej i zasłużonej dla kobiet osoby, to niesamowity zaszczyt. Wciąż czuje się tak, jakby ktoś mi na głowę wylał wiadro endorfin. Tylko druga kobieta, od lat wspierająca inne kobiety, mogła dodać mi tyle mocy i wiary w sens mojej pracy. Wciąż jestem pełna wdzięczności za jej rady, podpowiedzi i słowa wsparcia. Dziękuję ci Deborah!

GRUDZIEŃ 2012
Pierwsza rocznica Lovestore.Barbarella.pl w Warszawie

Hura my! Obchodzimy 1. rocznicę otwarcia butiku LoveStore Barbarella.pl w Warszawie. Świętujemy przy stole zastawionym pięknymi i pysznymi babeczkami w kształcie cipek.

Joanna Keszka i ciasteczka - babeczki w kształcie cipek

Wkroczenie do krainy zabawek erotycznych dało mi mocne poczucie, że to ja, kobieta, sama jestem odpowiedzialna za moje życie erotyczne. Przekonałam się także, że wszystko to, co sprawdza się w sferze seksualnej, działa także w innych przestrzeniach życiowych.

Oto moje ulubione zasady, które sprawdzają się zarówno w seksie, jak i w codziennym życiu:

 • Pozwalaj sobie na więcej - zarówno w seksie, jak i w życiu
 • Uwierz w swoja moc
 • Nie bój się popełniać błędów
 • Nie od razu Rzym zbudowano
 • Nie wystarczy wiedzieć, ile funkcji ma wibrator, z jakiego jest materiału i do masowania jakich punktów jest przeznaczony. Trzeba pamiętać, że na końcu każdego wibratora jest człowiek J

Wielu orgazmów i innych sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku wszystkim z całego serca życzę!

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (3)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

Sporo tych akcji, ciekawe co będzie dalej:)

gość

Gratuluję pani Joanno! Czekam na więcej z niecierpliwością! :D

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij