poniedziałek, 21 października 2019
Steve Lyon | Treats! Magazine #2 | Filles De Nuit

Seks to nie tylko stosunek [VIDEO]

Z seksem jest jak z przebogatym menu: czasami możemy mieć ochotę na szybką przekąskę, kiedy indziej na znane tradycyjne danie, innym razem znów możemy zafundować sobie egzotyczny obiad z przystawkami.

Na temat seksu krąży wiele złych mitów i przekonań. Mówi się, że w seksie liczy się tylko stosunek. A ja uważam, że warto raz na jakiś czas dać sobie spokój z klasyczną penetracją i sprawiać sobie więcej zmysłowych przyjemności. A stosunek odbywać ot tak, dla urozmaicenia. Już sama nagość jest seksi, ocierajcie się o siebie w samych majtkach. Dotyk ma znaczenie. I zabawa: malujcie się przed lustrem jadalnymi farbkami do ciała (i zlizujcie), posmarujcie penisa bita śmietaną, sutki zanurzcie w płynnej czekoladzie. Masturbacja wzajemna, czy pokaz solo z udziałem wibratora czy bez, też ma znaczenie. Zresztą nie będę dzisiaj za was wymyślać scenariusza. Dajcie się ponieść wyobraźni.

Im bardziej radosne przygotowania do seksu, im dłużej zwlekamy zanim „przystąpimy do rzeczy”, tym większa czeka nas przyjemność. Jako erotyczną inspirację zostawiam wam niesamowicie zmysłowy teledysk, pomimo tego, a może właśnie dlatego, że nie ma tu śladu  penetracji:

I jeszcze jedno. Przy swoich wyborach seksualnych kierujcie się tym, na co wy macie ochotę, co was ciekawi i co wam sprawia przyjemność. Nie ma lepszego seksu niż ten, który wyraża naszą indywidualność. Jeżeli chcemy być perfekcyjne w łóżku, jeżeli chcemy naśladować inne osoby, albo skupiamy się wyłącznie na zaspokojeniu partnera czy partnerki, to skazujemy się na rozczarowanie i depresję. Lubisz eksperymentować i szukasz nowych doznań? Ciekawość to bardzo przydatna cecha w sferze seksualnej, daj jej się poprowadzić. Nie masz ochoty na seksualne szaleństwa i podboje? W porządku, bo taka właśnie jesteś. Nie nakładajmy na siebie nadmiernych wymagań. Seks to nie sport, tu chodzi o relaks, zabawę i przyjemność, a nie współzawodnictwo i osiąganie wyników. Nie ważne co robią albo czego nie robią inni. Nie daj sobie wmówić, że są rzeczy, które musisz robić albo takie, których nie powinnaś próbować. Sama zdefiniuj dla siebie czego potrzebujesz i czego pragniesz.

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (7)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

Zgadzam się. Czasem same pieszczoty dają większą rozkosz, niż sam stosunek. Grę wstępną można zacząć od samego rana, a następnie przez cały dzień ją potęgować. Ja czasem zabawiam się tak, robiąc mężowi śniadanie do pracy, przyklejam karteczkę na papier na kanapce z napisem:"wieczorem tak się tobą zajmę, że będziesz błagał o litość". W południe dostaje sms'a:"zobaczymy kto będzie błagał o litość. Już ja tak ci wytarmoszę muszelkę...". Nie będę tu przytaczać, co dalej, ale jest super.

gość

zakochałam się w tym teledysku!

gość

Wiele zależy od podejścia. Fajnie jest wyciągać z menu ulubione przepisy;)

gość

"Przy swoich wyborach seksualnych kierujcie się tym, na co wy macie ochotę, co was ciekawi i co wam sprawia przyjemność" - można też to odnieść do innych aspektów życia, nie tylko seksu.

gość

Jak to jest, ze widze: komentarze (9), a w rzeczywistosci mój komentarz bedzie ledwie szóstym? Jakis filter czy blad na stronie?

gość

jak odszukać w necie ten teledysk? jakieś namiary poproszę

gość

heh, no music też mi w głowie zawrócił i wyszperałam :)
richie kotzen you "can't save me live" jeśli kogoś to interesuje ;)

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij