wtorek, 19 listopada 2019

Przed nami frywolny weekend

Ogłaszam oficjalne rozpoczęcie długiego weekendu! Czy wiecie, co to oznacza? Jeśli jest długi weekend, to wreszcie jest czas na dobrą zabawę w łóżku!

Jestem niestrudzoną orędowniczką śmiechu w sypialni. Spotykam tak dużo par, które traktują życie intymne z nadmierną powagą i jest to jeden z ich największych łóżkowych problemów. Nie wiedzą jak się śmiać z seksu i potem dziwią się, dlaczego sytuacje erotyczne nie przynoszą im oczekiwanego relaksu. Mnie to jakoś nie dziwi. Niepotrzebnie podchodzimy do całej sprawy tak serio.

Chcesz mieć lepszy seks? Pora zacząć więcej bawić się w łóżku. Dlatego w ten weekend namawiam cię do radosnych figli: nagości, dotykania ciał, tarzania się i śmiechu. Zachęcona do wygłupów w sypialni?

W takim razie oto moja podpowiedź, jak możecie już w ten weekend wprowadzić zabawę do waszych manewrów miłosnych. Pora na:

Poszukiwanie czekoladowych skarbów

Przygotowanie: Będziecie potrzebować opaski na oczy i syropu czekoladowego. Lepiej bawić się na pościeli lub kocu, które później będzie łatwo uprać.

Zabawę czas zacząć: Powiedz partnerowi, że już czas zabawić się szukanie skarbów... na twoim nagim ciele.

Zawiąż mu oczy: W 3 miejscach na twoim ciele nałóż po kilka kropel syropu czekoladowego i powiedz mu, żeby znalazł te słodkości tylko za pomocą języka. Żadnego podglądania!

Zostań artystką: Skrop swoje miejsca intymne słodkim syropem, wokół nałóż bitą śmietanę. Posyp wszystko wiórkami czekoladowymi albo udekoruj koktajlowa wisienką. Pycha!

Wygłupiajcie się z w łóżku, korzystając z pomocy bitej śmietany i syropu czekoladowego. Pamiętacie sceny z kina niemego, gdzie cała sala obrzucała się tortami? Ja zawsze marzyłam żeby znaleźć się na takiej imprezie. Odkryłam, że nie potrzeba tłumu ludzi i tuzina tortów, żeby zaszaleć. Wystarczy się rozebrać i mieć pod ręką bitą śmietana i słodki syrop. Tak oto jesteśmy gotowi do słodkiej walki. Nie bójcie się zaszaleć. Obudźcie w sobie nastrój dziecinnej radości.

Bo humor jest dobry na wszystko!

Humor i erotyzm znakomicie się ze sobą łączą. Czy przeżywamy orgazm, czy tarzamy się ze śmiechu, w każdej z tych sytuacji dajemy się ponieść nastrojowi chwili. Żądza i śmiech pokonują lęki i wstyd. Seks jest śmieszny. Kiedy mu się dokładnie przyjrzymy możemy zobaczyć jak dziwnie się wtedy zachowujemy i zamiast robić z tego powodu smutną minę, po prostu podejdźmy do całej sprawy z humorem. Tak samo jak do życia, które bywa tak absurdalne, że traktowanie go śmiertelnie poważnie mija się z celem. Kiedy czujesz się niezgrabna, albo coś tam ci nie wychodzi, zawsze możesz obrócić wszystko w żart i nastrój się poprawia. Wesołego weekendu życzę.

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (2)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

ja się dałam namówić i planuję przeprowadzić akcję dziś wieczorem:)))

i ja też planuję coś frywolnego dziś wieczorem, już nie mogę się doczekać:))) maluję paznokcie, depiluję co się da: chcę wyglądać olśniewająco, potem będę słodka i rozkoszna, a na koniec on spełni moje trzy życzenia: przygotowałam sobie woreczek z życzeniami i będzie losował co miłego może mi zaoferować:))), do woreczka zyczeń wrzuciłam m.in. szukanie czekoladowych kleksów z zawiązanymi oczami:)

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij