środa, 19 lutego 2020

Najlepszy seks na świecie - przystanek Brazylia

Opowieści o tym, co inni robią w łóżku, bywają bardzo interesujące. W tym odcinku przyglądamy się: „Jak to robią w Brazylii”. Tam potrafią zamienić seks w dobrą zabawę.

BRAZYLIA, czyli tam, gdzie nic dwa razy się nie zdarza

Brazylijczycy stawiają na seks urozmaicony i zabawny. Prawie jedna trzecia chętnie sięga po afrodyzjaki, a 77 % regularnie uprawia seks oralny. – Takie eksperymentalne podejście do seksu jest typowe dla brazylijskiego stylu bycia – potwierdza Dr Carmita Abdo, profesor na Uniwersytecie Medycznym w Sao Paulo. Pani profesor przeprowadziła trzy całościowe badania na temat zachowań seksualnych swoich rodaków. – To, co w podejściu do seksu wyróżnia Brazylijczyków to: brak uprzedzeń i ciekawość, chęć komunikowania się, dążenie do przyjemności i akceptacja dla różnych kształtów ciała – mówi. Wbrew pozorom, dla Brazylijczyków gorący seks nie kojarzy się ze skakaniem „z kwiatka na kwiatek”. Ale monogamia nie równa się monotonii. – W Brazylii zróżnicowany seks cementuje związki – mówi Abdo.

Pokochajmy się po brazylijsku

Czegóż więc my, zziębnięty naród znad Wisły, możemy uczyć się od nagrzanych słońcem  Brazylijczyków? Najważniejsza nauka: nie bójmy się powygłupiać w łóżku. Na co dzień jesteśmy pragmatyczni i zorientowani na pracę i wypełnianie codziennych obowiązków. Zabawy z seksem spychamy w szarą strefę. Od Brazylijczyków możemy uczyć się tego jak na chwilę zapomnieć o świecie wokół nas, aby w łóżku wyczarować atmosferę przygody.

Jak rozwijać swoją wyobraźnię erotyczną? Postarajmy się zapomnieć o tym, do czego jesteśmy tak mocno przyzwyczajeni. Tak jak można wpaść w rutynę jedząc codziennie rano płatki na mleku z bananem, podobnie można wpaść w pułapkę pod tytułem „ty mnie dotknij tutaj, a ja ciebie tam”, a skończymy tak jak zawsze. To zdarza się wielu parom. Dlatego następnym razem, kiedy wylądujesz w łóżku, zrób to inaczej!!! Bo zamiast gorącej brazylijskiej nocy, będzie znowu 3 minuty miziania, potem 5 min. po misjonarsku, i już obowiązek z głowy. Seks w takim wydaniu zawsze będzie bardziej przypominał pańszczyznę niż przygodę.

Weźmy więc przykład z Brazylijczyków i bądźmy otwarci na nowe doświadczenia. Nie traktujmy seksu śmiertelnie poważnie, bawmy się w łóżku. Dobry seks zaczyna się dużo wcześniej, zanim zaczniemy spółkować w mniej lub bardziej karkołomnych pozycjach.

Oto przepis prosto z Brazylii na leczenie seksualnej rutyny

„Gra intymna powinna zaczynać się na długo zanim wskoczycie do łóżka”

1. Wysyłajcie sobie sygnały: Poflirtuj ze swoim facetem zostawiając mu prowokacyjny napis na lustrze w łazience albo wysyłajcie sobie niedwuznaczne maile w środku dnia. Wymyślcie własną historię przygód seksualnych. Wspólnie albo każde z was oddzielnie przygotowujcie odcinki scenariusza, w którym bohater/ka uczy swojego partnera/partnerkę nowych sztuczek seksualnych. Warto najpierw spisać takie przygody na kartce, to pozwoli konkretniej i bezpieczniej snuć fantazje. Możecie dorzucić śmieszne ilustracje. Pomysły wypróbujcie tylko wtedy, gdy oboje uznacie je za zabawne.

2. Studiujcie poradniki erotyczne: Możesz być pewna, że samo przeczytanie nic wam nie da. Większość wskazówek jest bowiem na tyle szczegółowych, że zaraz po lekturze zapomnicie od czego zacząć i co potem... W efekcie wylądujecie w łóżku i znowu będzie tak samo. Dlatego sięgajcie po książki o seksie i jednocześnie za ołówki. W trakcie czytania zakreślajcie wszystko, co wydaje wam się ciekawe i inspirujące. Mając już odpowiednią ilość zakreśleń, prześlijcie partnerowi info w stylu: dzisiaj wieczorem strona: 12, 28 i 63. Brzmi tajemniczo? „Odszyfrowywanie” polega na tym, że otwieracie sobie najpierw dobre wino, a potem książkę na zaznaczonej stronie i razem zabieracie się do przeprowadzenia wybranej akcji, punkt po punkcie. Traktujcie to jako zabawę, a nie jak plan do wykonania. Specjalnie możesz wybierać niektóre bardziej pokręcone rady, żeby samo odszyfrowywanie, o co autorowi czy autorce chodziło było już okazją do wspólnego śmiechu i wygłupów.

3. Pograjcie sobie: Znajdźcie seksowną grę planszową i zagrajcie w nią razem.

4. Smacznego! Zjadajcie nawzajem łakocie: słodkie pianki, czekoladki, kandyzowane owoce ze swoich nagich ciał.

Nie zgadzaj się i nie wkręcaj też partnera w coś, na co nie macie ochoty. Bądźcie jednak otwarci. Każdy element życia można podnieść do rangi sztuki. Celebruj więc swoje życie intymne pamiętając, co mówią Brazylijczycy: ”Dobry seks jest zabawny”.

Joanna Keszka

Podobne artykuły:

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (7)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

oj przydałoby sie więcej zabawy w moim łóżku, przydałoby się...

gość

nie widzę w tym nic innowatorskiego - gdzie te zziębnięte nadwiślańskie pary są?

gość

po pierwsze w Brazylii jest mnóstwo geji więc nie wiem po co ten artykuł ...

gość

ja sypialam z brazylijczykiem ojj co za gorace ciacho, lepszego sexu nie mialam jak z nim...

gość

Komentarze do artykułów na tej stronie mordują.

gość

To wszystko prawda,ktos kto tego nie doswiadczyl nie wie o co chodzi. Moj maz jest brazylijczykiem i sex z nim to naj codowniejsze doznania i slowa Brazylia czyli tam gdzie nic dwa razy sie nie dzieje to prawda za kazdym razem jest inaczej zaskakujaco i zawsze lepiej nigdy gorzej

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij