wtorek, 19 listopada 2019

Lubieżna Śnieżynka ratuje święta! Przepis na erotyczną przygodę, która uświetni Gwiazdkę w naszych domach

Nie wyobrażam sobie świąt bez seksu. Po to jest Gwiazdka, żebyśmy mieli okazję zbliżyć się do siebie i dzielić się miłością. Zamiast męczyć karpie i zamęczać się lepieniem pierogów, proponuję dla miłej odmiany - kochać się! Dlatego z radością przedstawiam pomysł na świąteczną zabawę erotyczną pod choinką: „Lubieżna Śnieżynka ratuje święta”. I niech Mikołaj przyniesie nam wszystkim worek pełen orgazmów - mówi Joanna Keszka z Barbarella.pl

Już bardzo dawno chciałam z Wami podzielić się tym pomysłem. Zaproponować radość z seksu, która zbliża ludzi do siebie, zamiast gonitwy za nigdy niekończącą się listą świątecznych przygotowań. Czy święta muszą oznaczać zawieszanie z ogniem w oczach firanek, szorowanie podłóg i robienie domowych uszek do barszczu, póki nie padniemy na twarz? Marzę o zmianach w polskich świątecznych planach, z dziką przyjemnością przygotować i zrealizować przepis na odświętny seks. Podstawowe składniki zazwyczaj mamy pod ręką. Potrzeba do tego jednego bliskiego naszemu sercu  partnera/partnerki, może być mąż/żona, najlepiej własny, szczypta humoru do smaku i erotyczna wyobraźnia bez żadnych ograniczeń. 

Modne i eleganckie gadżety erotyczne dla kobiet i dla par
Zaprasza Joanna Keszka, red. naczelna Barbarella.pl
LoveStore.Barbarella.pl

Skąd taki pomysł? Otóż seks to nieodłączny element najlepszych i najważniejszych chwil w życiu: zakochania, radości, intymnego związku z drugą osobą, małżeństwa, narodzin dziećmi, które bez seksu nie pojawiałyby się na tym świecie. Po latach zajmowania się tematem seksualności, odkryłam jedno - jeśli ludzie potrafią dogadać się i razem bawić w sypialni, to równie dobrze będzie im ze sobą po za nią. Cóż lepszego możemy podarować sobie, naszym dzieciom i wnukom niż pokazanie, że miłość i bliskość wciąż mają sens i też się liczą? I dlatego kiedy pojawiają się wokół rozświetlone choinka, myślę o tym, jak dobrze jest kochać się w blasku jej lampek. Bo czymże byłyby święta bez miłości? A miłość to też jest seks. 

Rozumiem, dlaczego pomysł świętowania nie tylko przy suto zastawionym stole, ale także w zaciszu domowej sypialni, może budzić w naszym kraju wielkie obawy. Żyjemy bowiem w miejscu, gdzie straszy się seksem, który podobno w wersji „zbyt urozmaiconej” (przy czym nigdy do końca nie wiadomo, co oznacza owo straszliwe „zbyt” ) ma sprowadzać na złą drogę, uzależniać i niszczyć życie par. W związku z tym w licznych polskich domach erotyka kojarzy się bardziej z nudą i niepokojem niż bliskością i relaksem. Nieustannie powtarzam i nigdy nie przestanę powtarzać: dobry seks, oparty na otwartości, ciekawości, przyjemności dla obu stron, łączy pary bardziej niż gar gorącej zupy na stole. A święta to naturalny czas, kiedy pozwalamy sobie na wszystko to, co najlepsze. Pozwólmy więc sobie także w sypialni. 

Na święta polecam wszystkim zabawę pod tytułem „Lubieżna Śnieżynka ratuje święta”

W zabawach erotycznych najlepsze jest to, że samo ich planowanie i przygotowywanie pomaga stworzyć zmysłowy nastrój. Dzielenie się pomysłami albo przygotowywanie niespodzianki powoduje, że nie możemy się doczekać, kiedy choinkowe gwiazdki rozświetlą naszą odświętny seks. Ten scenariusz erotyczny przygotowałam pewnego długiego, zimowego wieczoru, chcąc uświetnić zbliżającą się Gwiazdkę. 

Zabawę czas zacząć!

Jesteś w sypialni Lubieżną Śnieżynką, a twój partner został mianowany na Nieznajomego Spragnionego Świątecznych Niespodzianek, w skrócie N. Ten pomysł na zabawę ma duży potencjał. Śnieżynka jest pewną siebie świąteczną profesjonalistką i musi podjąć decyzję, czy N. zasłużył w tym roku na prezent. Jeśli N. chce otrzymać świąteczną niespodziankę, musi najpierw przyznać się do wszystkich złych postępków, takich jak to, że nie troszczył się wystarczająco o swoją partnerkę, nie mówił jej często, jaka jest piękna, niezwykła i wspaniała, nie uprawiał sportu i niezdrowo jadł, a w efekcie tych zaniedbań nie miał siły regularnie zaspokajać swoją kochankę. Teraz Śnieżynka wymierzy mu stosowną karę i będzie musiał wkupić się w jej łaski spełnianiem jej erotycznych życzeń.

1. Strój i rekwizyty. Śnieżynka potrzebuje butów na wysokim obcasie, nakładek na sutki i paznokci pomalowanych na czerwono. Może założyć futrzaną czapę. Przyda się seksowna skarpeta i jej erotyczna zawartość: szarfa do wiązania, czekoladowa farba do ciała, lubrykant, puszek do pieszczot i skórzana packa do klapsów.

2. Wstęp. Śnieżynka nie wpada niezapowiedziana. Na spotkanie z nią się czeka. Dlatego rano wyślij swojemu partnerowi maila albo esemesa z zapowiedzią wizyty Śnieżynki, świątecznej specjalistki do spraw rozkoszy. W treści napisz, że ma czekać o wyznaczonej godzinie i przygotować odświętnego drinka na jej powitanie.

3. Przebieg zabawy. Jest świąteczna noc i w całym domu wszyscy śpią. Śnieżynka w butach na obcasie godnych striptizerki, w nakładkach na sutki i w wielkiej futrzanej czapce pojawia się w pokoju, w którym czeka na nią N. W ręku trzyma skarpetę, z której wyjmuje i dokładnie demonstruje erotyczne gadżety: szarfę do wiązania, czekoladową farbę do ciała, lubrykant, puszek do pieszczot i skórzana packę do klapsów.

szarfa do wiązaniaczekoladowa farba do ciałalubrykant YESforLOVpuszek do pieszczotskórzana packa do klapsów

  • Śnieżynka opowiada krótko o sobie i swoich kwalifikacjach: jest świąteczną profesjonalistką, potrafi zaspokajać, a jeszcze bardziej sama być dopieszczana przez takich napalonych facetów jak N. Wyjaśnia, jaki ma plan na ten wieczór: najpierw chce dowiedzieć się, czy N. był grzeczny w tym roku, a potem, jeśli tylko sobie na to zasłuży, czeka ich wspólna zabawa w trafianie do jej lubieżnej dziurki.
  • Śnieżynka wysyła zmysłowe sygnały: siada bardzo blisko N., najpierw jest słodka i kusząca, pieści N. delikatnie piórkiem do pieszczot: przesuwa je powoli za uchem, potem muska podbródek, szyję i drugie ucho. Rozbiera N. i kiedy zdejmuje mu majtki, zaznacza, żeby się nie wstydził, bo w swojej pracy Śnieżynki widziała już niejeden męski organ.
  • Teraz będzie poważne badanie, jak N. sprawował się w ciągu ostatniego roku. N. zostaje posadzony na krześle i ma ręce związane z tyłu szarfą. Jest przesłuchiwany: czy pieścił swoją partnerkę z wystarczającym zaangażowaniem, czy pytał ją często, na co ona ma ochotę, i czy realizował jej marzenia erotyczne, czy prowadził zdrowy tryb życia, żeby mieć wystarczająco sił do regularnego seksu ze swoją partnerką?
  • Kara za te wszystkie przewinienia może być na słodko: Śnieżynka zanurza sutki w czekoladowej farbie do ciała i każe N. zlizać słodycze z jej piersi ciepłym językiem, może rozwiązać go i kazać mu wylizać do czysta bitą śmietanę z łechtaczki, może wsunąć banana do swojej cipki i kazać N. go zjeść.
  • Albo na ostro: za każe podejrzenie złego zachowania klaps skórzaną packą.
  • Może też podstawić mu swoją gołą pupę i przyznać się, że to ona była w tym roku bardzo niegrzeczna: chodziła bez bielizny po ulicach, nie wykonywała świątecznych obowiązków, nie zaspokajała z odpowiednim zaangażowaniem nieznajomych, których odwiedzała w świątecznych domach, i teraz prosi o klapsa za karę.
  • Za dobre sprawowanie podczas wizyty Śnieżynki N. dostaje świąteczny prezent: talony na seks. Na każdym znajduje się jedno życzenie, które będzie mógł zrealizować w dowolnej chwili, zaczynając od teraz. Talony mogą opiewać na: „zrobienie jednej gorącej laski”, „wymierzenie pięciu klapsów na gołą pupę za bycie niegrzeczną dziewczynką”, „zrobienie masażu erotycznego”, „szybki numerek na zawołanie”.
  • Jeśli jeszcze nie doszło do skonsumowania spotkania, na koniec Śnieżynka masuje członka N. lubrykantem, chwali go profesjonalnie za sztywność, wielkość, gotowość i mówi, że widzi przed takim penisem wspaniałą przyszłość. Na koniec Śnieżynka i N. kończą zabawę jak para napalonych kochanków.

Świąteczne gadżety 

Ponieważ w święta przez nasze domy przewijają się zwiększone liczby członków rodziny i znajomych,  pod choinkę i do świątecznych zabaw erotycznych proponuję te zabawki, które można śmiało otworzyć przy dzieciach i przy teściach bez obawy, że ktoś domyśli się, do jakich scenariuszy jest nam to potrzebne. Oczywiście nie tracąc przy tym nic na funkcjonalności naszych gadżetów do zadań specjalnych. 

Świeczka do masażu YESforLOV. Luksusowy produkt, tylko z naturalnych produktów. Zapalona świeczka zamienia się w ciepły i pachnący balsam do masażu, który pieści i nawilża skórę. Nie bój się, że olejek cię oparzy. Jego temperatura topnienia jest niewiele większa od temperatury ciała, dlatego śmiało można wylać zawartość świeczki na dłonie i masować ciało kochanka lub poprosić o wymasowaniem. Świeczkę najpierw zapalmy, czekamy chwilę aż się zamieni w olejek, mieszamy i wtedy zaczynamy masażu. Czytaj więcej

Świeczka do masażu YESforLOV


Czekolada Shunga do malowania na ciele. Zmysłowa i słodka przyjemność. Piszcie  i zlizujcie czekoladowe szlaki z mapy swoich ciał. W ten sposób włączamy do zabawy naszą skórę - najbardziej niedocenianą sferę erogenną. Czytaj więcej

Czekolada Shunga do malowania na ciele


Masażer łechtaczkowy, wodoodporny, Iroha Mini ~ Ume Anzu. Swoim kształtem nie przypomina wibratora, a jednak nim jest. Jest nieduży, doskonale mieści się w dłoni. Świetnie masuje pochwę na zewnątrz, wejście do pochwy oraz łechtaczkę. Może śmigać w kobiecych rękach, albo w rękach sympatycznego kochanka. Sięga wszędzie tam, gdzie penis nie sięga, równie dobrze w czasie stosunku i także przed i po nim. Do zabaw solo i w duecie. Czytaj więcej

Iroha Mini ~ Ume Anzu


Kulki gejszy. Każda kobieta powinna je mieć i z nich korzystać. Pomagają wytrenować mięśnie Kegla. Dla zdrowia i dla przyjemności wszystkich kobiet. Mięśnie dna miednicy, kiedy są w dobrej kondycji zapobiegają problemom z wysiłkowym nietrzymaniem moczu. A także zwiększają doznania kobiet i ich partnerów w czasie seksu. Czytaj więcej

Je Joue Ami - zestaw progresywnych kulek gejszy ~ fuchsiaKulki gejszy "SmartBalls Duo" uniwersalne ~ winogronowe, Fun FactoryKulki gejszy Buddy - Tickler Vibes


Luksusowa opaska na oczy Bijoux Indiscrets Shhh. Przepiękna opaska na oczy. Sięgnij po opaskę podczas zmysłowego masażu, w zabawie z gadżetami czy podczas seksu oralnego - pozwoli zanurzyć się całkowicie w odkrywaniu przyjemności. Zasłonięcie oczu wyostrza pozostałe zmysły, sprawiając, że każdy dźwięk, dotyk i zapach będzie naładowany dodatkową dawką erotyzmu. Czytaj więcej

Opaska na oczy "Shhh", Bijoux Indiscrets

A z okazji świąt dużo przyjemności w czasie seksu, jak również z tego wszystkiego, co dzieję się przed i po nim. Niech radość z seksu będzie z nami wszystkimi i żeby nigdy nie zabrakło nam wiary, że zasługujemy na rzeczy dobre i dobre traktowanie. 

Joanna Keszka 

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (6)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

Super!!!
Świetny scenariusz, wypróbuję.
Proszę o więcej takich pomysłów, chciałabym odgrywać rolę, ale nie wiem jak się zachować, natomiast taki szczegółówy opis inspiruje mnie do własnych scenariuszy i pokazuje jak można się bawić w łóżku.
Dziękuję!

gość

fantastyczny pomysł :) Szukam w internecie pomysłów na scenariusze gier erotycznych, im więcej tym lepiej :D dziękuję!

gość

genialne! na pewno wykorzystam w te w te święta :D

gość

Genialny pomysł :)

gość

Spróbowaliśmy z żoną i bardzo się nam spodobało Pani Joanno ;) Oczywiście, otwarcie byśmy się nie przyznali do tego, że kręcą nas tego typu zabawy (żona szczególnie) ale kiedyś trzeba w końcu dodać nieco pikanterii do łóżka ;) Dziękujemy i pozdrawiamy.

gość

Super pomysł , na następne święta przygotowuje juz jako prezent

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij