poniedziałek, 20 stycznia 2020

Kochajmy się w tę sobotę! Filmik instruktażowy [Video]

Jeżeli w weekend planujecie dołączyć do radosnego grona tych, którzy będą mieli seks, mamy dla was coś na rozbudzenie apetytów i wyobraźni.

Czy wiecie, że sobotnie popołudnie to pora, kiedy najwięcej ludzi uprawia seks? To całkiem logiczne. Jesteśmy wyspani i mamy wreszcie czas dla siebie. A my mamy dla was jeszcze inspirującą zachętę, żebyście zrobili to inaczej niż zwykle.

Pamiętacie zmysłową scenę kuchenną z filmu „9 i pół tygodnia?”. Lubię ją sobie od czasu do czasu przypominać. Naprawdę inspirująca podpowiedź w kwestii, na ile sposobów można wykorzystać jedzenie w czasie seksu.

Kochanka, zaraz po kąpieli, pojawia się w kuchni, gdzie jej partner przygotowuje kolację. Tak zaczyna się prawdziwa erotyczna uczta. Kobieta jest karmiona i smarowana: galaretką, truskawkami, miodem, papryką, pojona mlekiem i winem, spryskiwana gazowaną wodą.

Nie wierzę w spontaniczność takich akcji, no bo kto z nas ma w lodówce ot, tak pod ręką: talerzyk z galaretką, świeże, czyściutkie tryskawki, miód, syrop klonowy i szampana?

Dlatego skoro seks macie mieć jutro po południu, piszę o pomyśle na zabawę już dzisiaj. Żebyście mieli czas na zakupy i zaaranżowanie waszej zmysłowej przygody. Przygotujcie się, a potem rozpieszczajcie się i dopieszczajcie na maksa.

Nie siadajcie tylko gołą pupą na zimnych kafelkach. W naszym klimacie nie jest to ani podniecające ani zdrowe. Po za tym, wszystko dozwolone.

W ramach inspiracji dałączam zmysłowy instruktaż:

Dzień po, napiszcie jak udała się zmysłowa uczta.

Z życzeniami wyjątkowej zabawy przez cały weekend i jeszcze długo po,

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (3)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

a ja to zrobię w długi majowy weekend tralala, tralala, tralala, już się cieszę:)))

gość

Nie sądze. On powiedział, że spędzi go ze mną a tobie tak na odczepnego powiedział. Ja już wynajęłam hotel....a ty?

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij