czwartek, 17 października 2019

Cały naród kocha się w długi czerwcowy weekend!

Lista wymówek pod hasłem: „nie mamy czasu i siły na seks” bywa dłuższa nawet od ilości obietnic kandydatów w wyborach prezydenckich. W długi czerwcowy weekend koniec z mętnymi wymówkami. Wreszcie mamy wszystko, czego potrzeba do radosnego seksu: słońce, zieleń, relaks. Narodzie polski - nie schrzań tego i nie ograniczaj się wyłącznie do grillowania w ogrodzie i samej penetracji w łóżku. Czas spróbować podniecających zabaw i lubieżnych fantazji.

Z wielką przyjemnością zapraszam na przygotowany przez Barbarella.pl

„Weekendowy kiermasz dla wszystkich kochających się Polek i Polaków”.

To będzie okazja, aby spotkać się, porozmawiać o tym, jak bardziej cieszyć się seksem, oraz obejrzeć, wybrać i kupić najlepsze na świecie gadżety erotyczne dla kobiet i dla par.

GDZIE:
butik LoveStore.Barbarella.pl, Warszawa, ul. Hoża 57 lok 1b
pierwszy w Polsce LoveStore dla kobiet i dla par

KIEDY:
piątek 5 czerwca 2015 godz. 11:00-19:00
(w tym dniu Joanna Keszka rozdaje autografy)

ZAPRASZA:
Joanna Keszka, redaktorka naczelna portalu Barbarella.pl, autorka najodważniejszej polskiej książki o seksie pt. „Grzeczna to już byłam czyli kobiecy przewodnik po seksie”, stworzyła pierwszy w Polsce LoveStore.Barbarella.pl oraz prowadzi pierwszy w Polsce program telewizyjny o odkrywaniu radości i przyjemności z seksu „Szkoła Seksu Joanny Keszka” na kanale Planete+
(w każdą środę o 23.00, powtórki w soboty 23.00).

Modne i eleganckie gadżety erotyczne dla kobiet i dla par
Zaprasza Joanna Keszka, red. naczelna Barbarella.pl
LoveStore.Barbarella.pl

Jak kochać się w długi czerwcowy weekend

Wszyscy tęsknimy za tym, żeby od czasu do czasu pójść na całość, powygłupiać się na golasa, nacieszyć towarzystwem gotowego na nasz widok do akcji penisa, poczuć go w swojej cipce, albo będąc posiadaczem naprężonego członka z radością za jego przewodem połączyć się ze swoją wybranką. Seks to przyjemność, to czas na relaks, na pozwolenie sobie i swojemu partnerowi lub partnerce na luz, swobodę, czułość, dzikość, namiętność. Czy można żyć bez radosnego, frywolnego, sprośnego seksu? Można, tylko po co? Jeśli mamy z kim – kochajmy się! Z zaangażowaniem, bez zastanawiania się, czy tak wypada, z uśmiechem na ustach i z głową nabitą bezwstydnymi pomysłami. Nudno to już było, teraz niech będzie inaczej niż zwykle. Z eleganckimi i sprytnymi gadżetami erotycznymi w ten weekend i długo jeszcze po nim, nikt nie ma prawa nudzić się w łóżku.

Postarajmy się zapomnieć o tym, do czego jesteśmy tak mocno przyzwyczajeni. Tak jak można wpaść w rutynę jedząc codziennie rano płatki na mleku z bananem, podobnie można wpaść w pułapkę pod tytułem „ty mnie dotknij tutaj, a ja ciebie tam”, a skończymy tak jak zawsze. To zdarza się wielu parom. Dlatego w ten długi weekend, kiedy wylądujecie w łóżku, zróbcie to inaczej!!! Bo zamiast gorącej czerwcowej nocy, będzie znowu 3 minuty miziania, potem 5 minut po misjonarsku, i już obowiązek z głowy. Seks w takim wydaniu zawsze będzie bardziej przypominał pańszczyznę niż przygodę. A tego, ani wam, ani sobie nie życzę.

Oczy szeroko zamknięte

Seks z opaską na oczach to zabawa dobra zarówno dla początkujących, jak i dla już rozsmakowanych w urozmaiconym, zabawnym seksie. Dozwolone wszystko to, co do tej pory uznawaliśmy za dobre i podniecające, ale tym razem robimy to z opaską na oczach. Jest to zabawa z kategorii: mała zmiana, duża różnica.

Zazwyczaj tylko jedna osoba ma zasłonięte oczy. Jeśli oboje nie będzie nic widzieć, może być wam trudniej trafić we właściwą dziurkę. Chociaż taka zabawa w „erotyczną piniatę” (czyli szukanie nagrody z zasłoniętymi oczami), też może okazać się ciekawa. Jestem ostatnią osobą, która bym czegoś zabraniała w seksie, o ile wam obojgu wydaje się to ciekawe i warte spróbowania.

Wracając jednak do wersji klasycznej zabawy z opaską, czyli gdzie tylko jedna osoba ma mieć zasłonięte oczy, na początek zdecydujcie, kto w czasie zabawy będzie stroną uległą (z opaską na oczach), a kto dominującą (kochankiem/kochanką, która patrzy co robi ).

Osoby „widzące” (te bez opaski) mogą:

  • powoli rozebrać partnera/partnerkę
  • szeptać jej/jemu do uszu komplementy, sprośne komplementy, bardzo sprośne komplementy,
  • szeptać jej/jemu do ucha, dlaczego są tacy podnieceni i na co mają ochotę,
  • pieścić całe ciało lub wybrane jego części: językiem, palcami, piórkiem, pędzelkiem zanurzonym w czekoladzie
  • droczyć się z nim/z nią – rób przerwy zanim ponownie kochanka/ kochankę dotkniesz w nieoczekiwanym miejscu, przesuwaj się z jednego miejsca do drugiego.

Dlaczego to jest takie fajne: Druga strona nie wie, co się chwilę wydarzy. To wzmaga oczekiwanie i podniecenie.

Dla gotowych na więcej: wszystko co robisz kochankowi/kochance z opaską na oczach, może równie dobrze, a nawet jeszcze lepiej zrobić, kiedy druga strona dodatkowo ma związane ręce. Trochę dominacji, trochę uległości to dobra mieszanka w seksie.

Szczęśliwa łechtaczka i jej dumna posiadaczka

Łechtaczka to jedyny organ na mapie ludzkiego ciała, który jest stworzony tylko i wyłącznie do sprawiania przyjemności. Umieszczenie łechtaczki nad pochwą to okrutny żart Matki Natury, ale obdarowała kobiety w zamian niezwykłym narządem seksualnym z 8 tysiącami zakończeń nerwowych. Odkrywanie jak łechtaczka reaguje na czuły dotyk to świetna zabawa zarówno dla pań, jak i dla panów, którzy lubią swoje kobiety.

Przygodę z łechtaczką najlepiej rozpocząć od pasowania kochanka na swojego Osobistego Masażystę Erotycznego. Żeby z jeszcze większą ochotą (bo wierzę, że nie brak mu ochoty, w innym wypadku – na cóż byłby ci taki kochanek) odnalazł się w nowej roli, wybierzcie odpowiednie  a tę okazję imię z rodzaju: Alfredo, Manuelo, albo Rodrigez. To tylko moje sugestie, na pewno jest jakieś imię, które wam kojarzy się ze wszystkim tym, co jest w seksie najzabawniejsze i najbardziej obiecujące, niech twój partner w łóżku nosi je dumnie. To pozwoli mu lepiej odnaleźć się w nowej roli Twojego Osobistego Masażysty Erotycznego. Oprócz napalonego Alfredo, Rodrigeza, czy jakkolwiek twój kochanek ma lub mieć będzie na imię, przyda ci się także dobry lubrykant na bazie wody i dobry wibrator łechtaczkowy.

Niech Twój Osobisty Masażysta Erotyczny rozpocznie od delikatnego masażu warg sromowych. Następnie niech przytrzyma zewnętrzne wargi sromowe, żeby były otwarte, dzięki temu, wyposażony w delikatny i praktyczny wibrator łechtaczkowy, będzie mógł lepiej zająć się samą łechtaczką

Lepiej unikać bezpośredniego kontaktu wibratora z żołędzią łechtaczki. Najlepiej zacząć własnymi rękami, a potem dołączyć delikatne wibracje. Kochanek nie powinien trzymać wibratora w jednym miejscu. Najlepiej poruszać wibrującym gadżetem wokół, poniżej, po bokach łechtaczki. Nigdy nie należy przyciskać wibratora mocniej, żeby zwiększyć doznania, bo Twoja łechtaczka przestanie reagować! Żeby zwiększyć doznania, możesz sama zacząć kołysać miednicą i głośno oddychaj. Nazywam to “rockandrollową przyjemnością”.

Zbyt wiele kobiet i mężczyzn brutalizuje łechtaczki, korzystając z wibratorów jak z młota pneumatycznego i żądając rezultatów! Nic dziwnego, że nasze łechtaczki stają się obolałe lub w ogóle nie reagują na wibracje. Nie możemy żądać orgazmu! Rzadko zdarza się, że ktoś, kto obsesyjnie dąży do orgazmów cieszy się z przyjemnych doznań towarzyszących rozbudzaniu podniecenia.

W zabawach erotycznych i orgazmach nie chodzi o potwierdzenie, że partner jest męski ani o to, że kobieta jest seksowna i szczytuje na zawołanie. Chodzi o przyjemne doznania i o zabawę. Więc poszukujcie ich i bawcie się dobrze!

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (0)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij