niedziela, 19 stycznia 2020

Wakacyjna zabawa we frywolną nimfę wodną

Wyobraź sobie: jesteś na wakacjach gdzieś nad wodą. Wypływasz nad rzekę albo na jezioro – i nagle w twoją sieć wpada złota rybka. Taka od zadań specjalnych, czyli gotowa spełnić twoje 3 zmysłowe życzenie. O co byś ją poprosiła?

Uruchomiłaś swoją fantazję? Świetnie, to teraz pora ją wykorzystać! Jeżeli podoba ci się pomysł połączenia wody i spełniania erotycznych pragnień, wszystko przed tobą. Przedstawiamy ci zmysłową zabawę na kajak albo na łódkę. Możesz być jego słodką, złotą rybką, gotową spełnić jego erotyczne życzenia. W wersji na ostro jesteś władczą nimfą wodną, a on właśnie wtargnął na twój teren i aby ujść cało, musi wkupić się w twoje łaski...

Od czego zacząć

Któregoś gorącego letniego dnia zaproponuj swojemu mężczyźnie wypad na kajaki albo przejażdżkę łodzią po jeziorze. Zamiast szortów w kolorze moro włóż coś, w czym czujesz się seksownie: przezroczystą tunikę, zwiewną sukienkę lub chustę. Weźcie jedzenie na piknik. To powinien być specjalny zestaw przekąsek: czekoladki do rozsmarowywania na całym ciele, winogrona do ukrywania w miękkich zakamarkach waszych ciał, może być bita śmietana do wyciskania, albo po prostu dobre wino musujące i truskawki.

Na głębokiej wodzie

Pozwól mu prowadzić łódź (miejmy nadzieję, że wie, jak to się robi). Ty oszczędzaj siły na bardziej wyrafinowane działania. Wypłyńcie w jakieś ustronne miejsce i zabawę czas zacząć! Wykąpcie się, a potem zacznij go wycierać i ocierać się o niego znacząco. Teraz jesteś nimfą wodną. Zależnie od kaprysu: bardziej słodką albo bardziej władczą. Najpierw zjedzcie coś. Możesz go karmić słodkimi winogronami, kazać mu spijać wino wprost ze swojego ciała albo wyjadać czekoladki poukrywane w czułych miejscach. Potem kochajcie się dostosowując się do rytmu fal. Ta zabawa jest jeszcze przyjemniejsza nocą. Gdy większość łódek opuści już jezioro, możecie pozwolić sobie na bardziej szalone harce, łącznie z fantastyczną kąpielą w stroju Adama i Ewy.

Czeka rzeka, czeka las, a tam jeszcze nie ma nas...

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (1)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

kąpałam się raz w życiu nago w jeziorze, była noc i padał deszcz. Woda wydawała się taka ciepła. To było wspaniałe doświadczenie, czułam się dzika i szczęśliwa, wspaniałe wspomnienie, na razie nie udało mi się tego powtórzyć, nie jest tak łatwo znaleźć spokojne miejsce na takie zabawy, ale polecam wszystkim,

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij