wtorek, 12 listopada 2019

Poprowadź jego dłoń, madame

W łóżku śmiało poprowadź rękę kochanka. Pokaż mu, jak może cię dotykać. Mamy dla ciebie propozycje pieszczot wartych przetestowania. Niech jego palce zagrają na twojej hmm... klawiaturze.

Jak zamienić małżeński obowiązek w dobrą zabawę? Najpierw trzeba poznać siebie i własne upodobania. Odkryć, w jaki sposób chcemy być pieszczone, dotykane i całowane. A potem trzeba podzielić się tą wiedzą z kochankiem. Jasne, tylko jak to zrobić, jeśli do tej pory w łóżku nie przydarzyło ci się nic na tyle ciekawego, żebyś chciała to powtórzyć? Skoro nikt nigdy nie dotykał cię w wyjątkowy sposób, skąd masz nagle wiedzieć jak poprowadzić rękę partnera?

Przygotowałam opisy pieszczot wartych przetestowania. Śmiało weź jego rękę i poprowadź zgodnie z naszymi podpowiedziami. W ten sposób dajesz i jemu i sobie szanse, żeby mógł stać się wirtuozem gry na twojej cipce. Szkoda czasu na czekanie, aż jakimś cudem on sam trafi we właściwe miejsce w odpowiednim momencie. Jego ręka i twoja inicjatywa mają szansę stać się stworzyć całkiem zgrany duet. Dajcie czadu!

Przedstawiam pomysły warte przetestowania:

Na śrubkę
Niech on skrzyżuje place, środkowy na wskazującym. A teraz niech wsunie je delikatnie do pochwy, w dół i górę, kręcąc przy tym palcami jak śrubką. Pozostałymi palcami dłoni może kręcić szybkie kółka wokół twojej łechtaczki. Dodajcie lubrykant, jeżeli sobie tego zażyczy.

Drażniące okręgi
Powiedz mu, żeby nałożył mnóstwo lubrykantu na opuszki swoich palców – będzie robił okrążenia wokół twojej łechtaczki. Powinien zacząć powoli od bardzo dużych okrążeń, ale z czasem okręgi niech stają się ciaśniejsze i szybsze. Warto, żeby zmieniał nacisk palców: przy dużych okrążeniach lepiej naciskać lekko, ale gdy kręgi zacieśniają się, niech wzrasta również siła dotyku. Warto zmieniaj kierunki od czasu do czasu.

Niewinny spacerek
Zaproponuj mu, żeby zabawił się w niegrzecznego krasnoludka. Jego palce zamienią się w stopy krasnoludka wędrujące delikatnie i ciekawie po całej okolicy twojej łechtaczki, wiercąc się i kręcąc w swojej podróży.

Od tyłu
Gdy ty usiądziesz z szeroko rozstawionymi nogami, on ma usiąść za tobą. Kochanek też rozstawia nogi i przylega do ciebie. Jedną ręką pieści twoje piersi, a drugą dotyka łechtaczki. Może jednocześnie całować.

Sądzę, że z tego zestawu każda para wybierze coś dla siebie. Pozostaje mi tylko życzyć wam miłego eksperymentowania z paluszkami.

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (2)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

skąd Pani ma zdjęcia? Czyżby zostały skradzione z internetu? Dobry obyczaj nakazuje podanie źródła.

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij