czwartek, 27 czerwca 2019
foto: Kulki Lelo Luna

Kulki gejszy - najlepsza rzecz, jaką można włożyć do pochwy

Kulki gejszy są dla kobiet w każdym wieku. Dla matek z córkami, dla przyszłych mam i dla młodych mam, dla kandydatek na kochanki doskonałe i wszystkich kobiet, które chcą zatroszczyć się o swoje zdrowie i lepszy seks.

Bo przygoda z kulkami to mocne mięśnie dna miednicy. Wyćwiczone mięśnie Kegla zwiększają satysfakcję seksualną kobiet i ich partnerów. Oprócz tego zapobiegają powszechnemu wśród kobiet w średnim i dojrzałym wieku wysiłkowemu nietrzymaniu moczu, kiedy to mokra plama na spodniach pojawia się nawet przy kichaniu i głośnym śmiechu. Wyćwiczone mięśnie dna miednicy ułatwiają też poród, oraz zapobiegają opuszczaniu się kobiecych narządów rodnych. Oprócz tych wszystkich korzyści, kulki umieszczone w środku działają na pochwę stymulująco, pomagają lepiej poczuć swoje ciało i powodują, że nabiera się ochoty na seks.

Zobacz kulki gejszy w naszym sklepie internetowym: LoveStore.Barbarella.pl
oraz w naszym butiku LOVESTORE.BARBARELLA.PL w Warszawie:
LoveStore.Barbarella.pl - Warszawa, ul. Marszałkowska 85

LoveStore.Barbarella.pl - kulki gejszyLoveStore.Barbarella.pl - kulki gejszy
zobacz wszystkie modele i kolory kulek gejszy na LoveStore.Barbarella.pl »

Ćwiczyć warto

Silne mięśnie dna miednicy tzw. mięśnie Kegla to korzyści dla każdej kobiety: zapobiegają opuszczaniu się kobiecych narządów (wypadanie macicy, wypadanie odbytnicy), zwiększają satysfakcję z seksu zarówno kobiet, jak i ich partnerów (są odpowiedzialne za napompowanie krwi do łechtaczki oraz rytmiczne skurcze podczas orgazmu), ułatwiają poród, przyspieszają powrót do formy po porodzie, zapobiegają wysiłkowemu nietrzymaniu moczu (objawia się m.in. popuszczaniem np. przy kichaniu czy głośnym śmiechu). Wzmocnienie mięśni dna miednicy można uzyskać dzięki ćwiczeniom. Pamiętaj: tylko ich prawidłowe wykonanie pozwoli osiągnąć sukces. Na początku ćwiczenia mogą wydawać się ciężką pracą, ale gdy będziesz wykonywać je regularnie, szybko opanujesz tą sztukę, a wtedy możesz ćwiczyć stojąc w kolejce, krzątając się po mieszkaniu, na spacerze.

Kulki gejszy - zdrowie i przyjemność dla wszystkich kobiet

Kulki są bardzo pomocne w utrzymaniu mięśni Kegla w dobrej kondycji. Kulki wkłada się do pochwy głęboko, tak jak tampon. Zbyt płytkie umieszczenie ich pochwie spowoduje, że będą nas uwierać. Stojąc podnieś jedną nogę i oprzyj ja na przykład na wannie lub krześle. W tej pozycji umieść kulki w pochwie.  Przy ich wkładaniu wskazana jest duża ilość lubrykantu. Nigdy nie wciskajcie kulek do pochwy na sucho!!! To ma być przyjemność, dlatego tak ważny jest odpowiedni poślizg, czyli dobry lubrykant, a nawet można powiedzieć – duża ilość dobrego lubrykantu.

Kulki umieszczone w pochwie mają tę wspaniałą właściwość, że działają na mięśnie dna miednicy, nawet jeśli nie wkładamy w to specjalnego wysiłku. Samo ich utrzymanie w środku jest naturalnym obciążeniem dla naszego ciała i mięśni. WAŻNE: Kulki działają kiedy jesteśmy w ruchu - spacer, taniec, krzątanie się po mieszkaniu. Siedząc z kulkami w środku tylko będziemy czuć się "zaczopowane" a efektu nie będzie. Kulki to przyjazny kobietom gadżet, ale jednak to ciało obce, dlatego nie noś ich w środku zbyt długo: wskazane je wyjęcie ich po 2-3 godzinach.

JAK WZMOCNIĆ MIĘŚNIE KEGLA W 5 KROKACH

KROK 1. Zlokalizuj swoje mięśnie
* Metoda I: Przerwij strumień moczu podczas sikania – to właśnie o te mięśnie chodzi. Pamiętaj jednak, że nie można traktować tego jako ćwiczenia, ponieważ może to zaburzać prawidłowe funkcjonowanie pęcherza moczowego!!!
* Metoda II: Połóż się na plecach z nogami ugiętymi w kolanach, wprowadź 2 palce do pochwy i spróbuj je zacisnąć. Na początku ucisk może być słaby, ale stopniowo będzie coraz silniejszy. Kiedy już lokalizujesz, swoje mięśnie możesz zacząć naukę, jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia!

KROK 2. Naucz się napinać prawidłowo
Chodzi o to, żeby podczas ćwiczeń nie napinać mięśni pośladkowych ani brzucha, tylko całą moc ćwiczeń „wpompować” w mięśnie Kegla. Upewnij się, że podczas skurczów i rozkurczów nie napinasz brzucha ani pośladków. W tym celu połóż się w pozycji na plecach z ugiętymi kolanami. Jedną dłoń połóż na brzuchu, drugą pod pośladkami, zacznij ćwiczyć i sprawdź czy nie napinasz niepotrzebnie tych części.

KROK 3. Prawidłowy oddech
Wciąż leżąc w pozycji na plecach weź wdech nosem, a następnie wykonaj długi wydech ustami (pamiętaj wydech musi być dwa razy dłuższy od wdechu!!). Następnie weź wdech nosem, a podczas długiego wydechu napnij mięśnie dna miednicy. Tak powinnaś oddychać podczas wykonywania ćwiczeń.

KROK 4. Regularność i intensywność treningu
Jak w każdym sporcie: żeby mieć wyniki, trzeba postawić na regularność i dyscyplinę. Mięśnie potrzebują ćwiczeń, żeby mogły stać się silniejsze i by mogły zwiększyć swoją masę. 6 tygodni to minimalny okres, w którym absolutnie każdy mięsień może się "rozwinąć" i mięśnie Kegla nie są tutaj wyjątkiem. Po 6 tygodniach intensywnego treningu pojawiają się oczekiwane efekty.

PROGRAM ĆWICZEŃ MIĘŚNI DNA MIEDNICY (6 TYGODNI)

1 tydzien: min. 50 powtórzeń (np. 2 serie po 25)
2 tydzien: min. 60 powtórzeń (np. 3 serie po 20 powtórzeń)
3 tydzien: min. 70 powtórzeń
4 tydzien: min. 80 powtórzeń
5 tydzien: min. 90 powtórzeń
6 tydzien: min. 100 powtórzeń i dużo więcej

Ćwicz w każdej możliwej pozycji (siedzenie, stanie itd.), minimum 2-3 razy dziennie. Jeżeli tylko możesz, ćwicz co godzinę. Między ćwiczeniami możesz nosić kulki gejszy, co dodatkowo będzie stymulowało mięsnie i wzmocni efekt ćwiczeń. Jeżeli zależy ci na efektach, rób nawet po kilkaset powtórzeń w kilku seriach dziennie! Kiedy sama nauczysz się prawidłowo wykonywać ćwiczenia, potem możesz wykonywać je także w połączeniu z kulkami, co intensyfikuje i uprzyjemnia sam trening. Dobra wiadomość: po intensywnym 6-tygodniowym treningu czas już tylko na profilaktyczne ćwiczenia, w dowolnej pozycji i o dowolnym natężeniu. Zapewniamy, że będziesz już tak wytrenowana, że będziesz je wykonywała bez wysiłku stojąc na przystanku autobusowym lub w korku.

KROK 5. Kochaj się na zdrowie!
Kiedy wytrenujesz już mięśnie dna miednicy, zacznij się nimi bawić w łóżku razem z partnerem. Spróbuj podczas stosunku rytmicznie zaciskać mięśnie Kegla seriami krótkich skurczy. A kiedy nabierzesz wprawy, zacznij eksperymentowac  z dłuższymi skurczami. Podczas współżycia możesz użyć kuleczek, co zwiększy Twoją wrażliwość i doznania obu stron.

Joanna Keszka
Współpraca – Joanna Głogowska, fizjoterapeutka

Podobne artykuły:

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (35)
sortowanie: najnowsze/najstarsze

Rzeczywiście, kulki gejszy to doskonały sposób na ćwiczenia mięśni Kegla. Sama uzywam bardzo dobrych kulek i odczuwam rezultaty w życiu erotycznym i nie tylko:)
Czasem jak zbyt intensywnie spaceruję czy trenuję na siłowni (dobrze że w domu :) ) to bywa naprawdę bardzo gorąco :)
Mój partner również jest zachwycony efektami, jakie dają te kulki
Polecam wszystkim kobietom chcącym wyćwiczyć mięśnie Kegla i tym które chcą mieć jeszcze lepsze życie erotyczne :)

gość

Czy moze być problem z wyciągnięciem kulek gejszy bez sznurka?

gość

"Czy jest to KTOKOLWIEK kto może potwierdzić ze ten trening przynosi efekty i daje kontrole na sikaniem w majty podczas kichania? Chetnie się tego podejmę ale juz raz ćwiczyłam przez 2 tyg choc nie tak intensywnie i sikałam tak samo jak przed treningiem. Kuli wypadają same a moje usilne próby utrzymania ich na miejscu są żałosne" - po pierwsze jeśli nie możesz utrzymać kulek to znaczy, że kulki są dla ciebie za trudne/ za ciężkie. Po drugie przy dużym osłabieniu mięśni 2 tygodnie nieregularnych ćwiczeń to zdecydowanie za mało żeby problem się zmniejszył. Spróbuj ćwiczyć z lżejszymi kulkami, a przede wszystkim poszukaj specjalisty/specjalistki, którzy zajmują się problemem osłabionych mięśni dna miednicy.

gość

Czy jest to KTOKOLWIEK kto może potwierdzić ze ten trening przynosi efekty i daje kontrole na sikaniem w majty podczas kichania? Chetnie się tego podejmę ale juz raz ćwiczyłam przez 2 tyg choc nie tak intensywnie i sikałam tak samo jak przed treningiem. Kuli wypadają same a moje usilne próby utrzymania ich na miejscu są żałosne.

gość

Ja czegoś nie rozumiem ? Czy gdy kocham się z moim rycerzem to mam jeszcze włożyć te kulki do pochwy mimo że mój królewicz ma obwitego cieplutkiego swojego

gość

Pierwsze dostałam od swojego faceta, drugie kupiłam sam. Pierwsze były Duże, Bardzo Duże 5 cm , nie wiem gdzie kupił. Lecz jak zainteresowałam się bliżej tematem to pobiegłam do sklepu i kupiłam 3,5 cm. Od tego momentu poszło jak z płatka (facet jest w siódmym niebie) a ja używam już te pierwsze - początkowo miałam problem - bardzo mnie podniecały (kilka razy doprowadziły mnie do ..... ). Teraz zaskakuję swojego faceta (obecnie męża) seksem z wykorzystaniem mięśni pochwy.
Naprawdę warto poświęcić trochę swojego EGO i czasu i pamięci, a elekt końcowy jest ekstra (bynajmniej u mnie w łóżku)

gość

bardzo dobry artykul! zaczynam cwiczyc od dzisiaj!

gość

Czy któraś z was sprawdzała maść końską jako lubrykant?

gość

Spróbuj ćwiczyć z jedną kulką. Skoro masz nisko osadzoną macicę nic dziwnego, że przy wprowadzaniu większych "obiektów" pojawia się ból i dyskomfort. Pojedyncza, lżejsza kulka powinna być wygodniejsza. I stosuj choć odrobinę lubrykantu, wsuwanie kulek na sucho nie jest przyjemne.

gość

Witam serdecznie kupilam sobie kulki pare dni temu niestety nie w wchodzi ta druga do końca sprawia bol i dyskomfort podczas siadania wysuwa sie bardziej i boli , za pierwszym razem użyłam lubrykantu latwiej weszlo ale czesciej sie wyslizgalo podczas kucania itd . Z tego co wyczytałam to chyba za duze kupilam chybaa powinnam wlozyc pojedyncze bede musiala sprobowac bo jest taka możliwość. Zastanawia mnie to jak tam jeszcze mialby zmieścić sie penis . Dodam ze mam już taka urodę że jestem płytka czyli nisko osadzona macica gdzie wiekszy penis np.17 cm sprawia mi ból bo uderza w szyjkę Jestem po porodzie i mimo to w gabinecie zawsze proszę o wziernik dziewiczy co niektórzy (panowie) ginekolodzy smieja się kpiac ze mnie że przesadza ,znam siebie i wiem jaka jestem ale niestety nie wzięłam tego pod uwage w doborze kulek. Nie wiem co mam robic czy ktos tez tak ma?
Pozdrawiam serdecznie Laura.

gość

Ja ostatnio kupiłam, ciekawa rzecz ale niestety kulka mi się wysuwa:( czy któraś z was miała z tym problem?

gość

Dziewczyny jak będzie z tą maścią końską?Przecież chodzi tu o doznania,może jednak?

gość

"Kupiłam kulki, jednak wypadaja mi one;/ co zrobic?" - kupiłaś za ciężkie, widocznie masz osłabione mięśnie Kegla i musisz kupić większe i lżejsze, ja też tak miałąm, najpierw "rzuciłam " się na małe czarne kuleczki, bo mi się bardzo podobały, co z tego, jak były dla moich mięśni za ciężki i wysuwały mi się, poszłam jeszcze raz do butiku i kupiłam doradzili mi, żeby kupić lżejsze i większe, te trzymają się w środku i wreszcie mogę robić na nich skurcze i rozkurcze, ćwicz, bo skoro ci się wysuwają to znaczy, że mięśnie są osłabione, jak mam nadzieję, że tak się wyćwiczę, że przyjdzie i u mnie jeszcze czas na te śliczne czarne, chociaż są mniejsze i cięższe :)

gość

Kupiłam kulki, jednak wypadaja mi one;/ co zrobic?

gość

Witam,
Uzywam tych kulek od kilku tygodni ale nie mam opisywanych wyzej pozytywnych odczuc.
Co moze byc przyczyna?
Pozdrawiam,
Piotr

gość

Przepraszam, ale jak mam niby wyjść z domu z kulkami w środku?!
To chyba kiepski pomysł...
Moje mają w sobie metalowe mniejsze kulki, które luźno latają w tych gumowych i niestety... słychać je przy chodzeniu!
Nosiłam w domu przy koleżance i zapytała, czy słyszę ten dziwny dźwięk!
Kupiłam tutaj:
http://www.odecotoys.pl/product/kulki-gejszy-odeco-o-ball.html
Może mam jakieś lewe? Czy wszystkie tak mają?

gość

A co jak mam spiralę? mogę używać kulek?

Kulki gejszy jeszcze nie wkladalam ale wyszlam ostatnio po zakupy do sklepu majac w sobie dildo. Gdy szlam , czulam doslownie jak mi sie cipcia ociera a nie jest prosta rzecza przy takich doznaniach isc spokojnie i na luzie. Zrobilam to chyba ostatni raz bo musialam sie zatrzymywac zeby nie miec orgazmu. Bylam tak podniecona ze .....po udach mi cieklo a same wiecie ze wycierac sie w miejscu publicznym to nie taka prosta sprawa. Musialam skrecic do smietnika i wyjac go bo jeszcze chwila a masturbowalabym sie na ulicy. Po przyjsciu do domu natychmiast wskoczylam pod prysznic...... Nisamowite przezycie ale zrobilam to pierwszy i ostatni raz. Ciekawosc ludzka nie ma granic.-Justyna7.

gość

Zamiast lubrykantu proponuje maść końską chłodzącą wersia forte

gość

bo właśnie w tym rzecz żeby ich nie czuć. one poprzez mikrodrgania podczas chodzenia itp.mimowolnie napinają nasze mięśnie w pochwie. to służy do ćwiczenia pochwy a nie przyjemności tak na prawdę. zwyczajnie ten artykuł jest lekko przesłodzony. mogą pobudzać,ale nie każdego.
a inna sprawa jest taka,że dla kobiet które rodziły są kulki większe 36-38mm a nie 26-28mm.
kochane-macie to używajcie ale dla zdrowia a nie dla przyjemności i tyle.
pozdrawiam :)

gość

Jestem rozczarowana.
Już od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad zakupem, bo dużo ciekawych komentarzy i artykułów na ich temat czytałam. Kupiłam i zaczęłam używać.
Pierwsze rozczarowanie i zdziwienie: ponoć na początku trudno utrzymać je w pochwie. Co za bzdura. Nigdy nie ćwiczyłam mięśni, a nie było żadnego problemu. Siedziały wygodnie i ze dwie godziny.
Na początku przyjemne chlupotanie. I to tyle jeśli chodzi o przyjemności. No może jeszcze wyciąganie ich z pochwy.
Podczas chodzenia w ogóle ich nie czuję, żadnych wibracji. Właściwie zapominam, że je mam, prawie jak tampon.

Ostatnio odkryłam, że dają całkiem niezłą przyjemność podczas ćwiczeń na piłce.

Może to zależy od wielkości kulek, ich wagi... Nie mam pojęcia. Spróbuję znaleźć jakieś inne aby mieć porównanie.

Jakie jest wasze doświadczenie?

gość

fajny gadzet np na walentynki dla dziewczyny
wycwiczona wagina to przjemnosc dla obu stron :)
czasami lubię je sobie włożyc - sa takie ładne rózowe

gość

POLECAM! Dwa dni temu zamówiłam dzisiaj do mnie przyszły. Miałam już je w sobie i powiem tak... MASAKRA!! Nie ukrywam, że podczas wykonywania domowych czynności mając je w sobie tak bardzo mnie podnieciły delikatne drgania, że dostałam orgazmu. Nie wiem co to będzie podczas spaceru hehehe. Dodam,że jestem mamą i chciałam poprawić kondycję swojego ciała, bo nie ukrywam że po ciąży trochę ona podupadła. Nie zastanawiajcie się dziewczyny bo warto :)

gość

Siusianie z kulkami w środku to chyba nie jest dobry pomysł. Ja w toalecie zawsze wyjmuję kulki. Wkładam je, jak ma pusty pęcherz, chodzę przez godzinę-półtorej, i wyjmuję. Wydaje mi się, za tak powinno się robić z kulkami.

gość

A ja mam takie pytanko, od 3 dni trenuję z kulkami ale nie wiem czy je źle wkładam czy co bo mam problemy z oddawaniem moczu. Używam lubryfikantu, jak mam je w sobie nie czuję dyskonforku ale jak muszę oddać mocz to albo leci bardzo słabym strumieniem albo wcale i wtedy musze kulki wyjąć... co robię źle?

gość

hey!
spoko dzieki za info napewno odwiedze gin.
a faktycznie nie uzylam lubrykanta

gość

Cześć
Może wkładałaś kulki bez lubrykantu i dlatego czułaś dyskomfort. Kup dobry lubrykant na bazie wody - najlepiej w aptece. Przyda się również podczas stosunku, bo może jesteś po prostu sucha.

Poza tym decydowanie powinnaś wybrać się do ginekologa, ponieważ zabawie z kulkami ani przy stosunku nie powinno być ŻADNEGO bólu. Może to nic poważnego, ale w sprawach ginekologicznych nie powinno się lekceważyć żadnego bólu ani dyskomfortu. Dobry ginekolog ustali przyczynę.

gość

heya nie wiem czy dobrze je zalozylam czy nie bo po wlozeniu nic nie czulam choc wydaja mi sie duze no i maja te kuleczki w srodku, podskoczylam kilka razy i cos tam drgalo ale nic specjalnego nie czulam posiedzilam z nimi godzine co chwile sie przechadzajac i nawet zaczelam odczuwac bol pod brzuchem nie wiem dlaczego i gdy wyjmowalam to nie bylo zbyt milo,ktoras z was miala cos podobnego??
z tym bolem pod brzuchem odczuwalam tez kilka razy gdy moj chlopak wszedl we mnie moze za gleboko,nie wiem o co chodzi

gość

Kulki gejszy pomagają zachować mięśnie dna miednicy w dobrej kondycji. Wyćwiczone mięśnie mogą oszczędzić nam problemów z wysiłkowym nietrzymaniem moczu i opadającymi narządami w późniejszym wieku. Pomagają utrzymać ciało w dobrej formie co nie jest bez znaczenia (np przy rozluźnionych mięśniach po porodzie...). Dodatkowo chyba każdy partner potwierdzi, że zaciskanie mięśni na penisie jest przyjemne...Dbamy więc o zdrowie jak i o nasze życie erotyczne! Dziewczyny WARTO trochę pogimnastykować ciało!

gość

Poczekajmy. Zobaczymy jak długo twój partner "gościówo" będzie zadowalał się brakiem życia w tobie (tam).
Do czasu aż spotka taką, którą ja spotkałem.
Nie masz pojęcia jakie mogą być różnice w odczuwaniu wytrenowanej, żywej pochwy w porównaniu z leniwym flakiem.
Nie lekceważ więc nauk tu serwowanych. Panie wiedza co piszą!
Mario.

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij