sobota, 21 października 2017

"Jesteś dziwką!" - nowy odcinek Rozmówek polsko-erotycznych [WIDEO]

To chore, że tak wiele osób, ma tak dużo do powiedzenia na temat tego, co wolno, a czego nie wolno robić kobietom ze swoimi ciałami. W efekcie takich zachowań życie seksualne kobiet polega głównie na uciszaniu nas. Bo w sferze seksu mamy zadowalać się parszywą mistyfikacją swobody.

„Ubierają się jak zdziry, aż proszą się, żeby ktoś je zgwałcił” - oświadczyła mi tonem nie znoszącym sprzeciwu przypadkowa pani z pociągu relacji Zakopane - Warszawa. Takie rzeczy dzieją się każdego dnia, w każdym zakątku naszego kraju. Najpierw sprowadzanie kobiet do poziomu obiektu seksualnego po to, żeby je potem zastraszyć, zawstydzić i poniżyć. Może ktoś z rodziny, ktoś znajomy albo całkiem nieznajomy zarzucił ci, że: wyglądasz jak dziwka, zachowujesz się jak dziwka, albo po prostu, że jesteś dziwką. Może ktoś powiedział ci, że jesteś jakaś: niewyżyta, nienormalna, puszczalska albo łatwa, tylko dlatego że ubrałaś się tak, jak miałaś na to ochotę, lub pozwoliłaś sobie głośno powiedzieć na temat randek, związków i seksu coś, co nie wypada „porządnej kobiecie”. Możliwe też, że nie zrobiłaś zupełnie nic, ale i tak i usłyszałaś, że „zachowujesz się jak dziwka”, bo powszechnie wiadomo, że łatwo i szybko można zaatakować kobietę odnosząc się do jej wyglądu, wieku i seksualności, wiec ludzie robią to, żeby twoim kosztem poprawić sobie swój podły humor.

Wszystkie filmy z serii "Rozmówki polsko-erotyczne" znajdziesz na kanale YouTube www.youtube.com/user/BarbarellaPL

Modne i eleganckie gadżety erotyczne dla kobiet i dla par
Zaprasza Joanna Keszka, red. naczelna Barbarella.pl
LoveStore.Barbarella.pl, ul. Hoża 57 lok 1b, Warszawa
otwarte: PON-PT 11.00-19.00, SOBOTY: Sobotnie zakupy z JoannąW nieustannym krytykowania kobiet na temat ich wyglądu, zachowania i seksu chodzi o kontrolę. Nad tobą, nad kobietami

Zamykanie kobietom ust w sferze seksualnej jest podłe i wstrętne. Zastraszona, zawstydzona i zdezorientowana kobieta, to potulna kobieta. I tak ma być. Na wieki, wieków amen. I niestety ten mechanizm zastraszania kobiet ma się bardzo dobrze.  W rezultacie tego typu działań niektóre kobiety stają się nieme. Nie potrafią powiedzieć kochankowi, że to, co mówi i robi w sypialni nie sprawia im przyjemności czy wręcz je rani. Nie potrafią oznajmić rodzinie i znajomym, żeby wreszcie zamilkli, kiedy bez szacunku komentują ich wygląd lub zachowanie. Nie potrafią prosić o pomoc, kiedy dzieje im się krzywda.

Wszyscy przyzwyczailiśmy się do tego, że opinie innych na temat kobiet są ważniejsze od opinii samych kobiet. To, co mamy do powiedzenia i co czujemy, szczególnie w sferze seksualnej, można traktować z lekceważeniem. Bo jak będziemy się stawiać, to się nas postraszy, że jesteśmy wulgarne, niekobiece, że zachowujemy się jak dziwki.

Masz tego dość? Ja też uważam, ze zamykanie kobietom ust w sferze seksualnej jest podłe i wstrętne. Nie jesteśmy dmuchanymi lalkami do sprawiania przyjemności facetom. Nie jesteśmy erotycznymi przynętami, które mają zaspokajać męskie fantazje i wyobrażenia na temat seksu. Jesteśmy dorosłe, mamy swoje pragnienia, potrzeby i prawo do decydowania co chcemy robić ze swoimi ciałami.

Dlatego kiedy słyszę, jak ktoś ogłasza, że temat seksu jest przereklamowany albo wyczerpany, to za każdym razem mam zaciśnięte pięści. To, w jaki sposób podchodzimy do sfery seksualnej, wpływa na nas w każdym momencie dorosłego życia. Określa, jak widzimy świat i jak reagujemy na to, co się wokół nas dzieje. Seks wciąż jest postrzegany jako przestrzeń, w której mężczyznom wolno więcej, a kobietom przysługuje jedynie parszywa mistyfikacja swobody. Za rzeczywiste czy wyimaginowane przekroczenie  wąskich praw do akcentowania i wyrażania swojej seksualności, kobiety spotykają się z szybką i surową karą.

Nie pozwól, żeby w życiu i w seksie kierował tobą strach „przed utratą reputacji”

Nie ważne, czy w tej chwili masz ochotę na więcej doświadczeń erotycznych, czy w ogóle nie czujesz się gotowa na wypływanie na szerokie seksualne wody, ważne, że to ty decydujesz, kiedy i na jakich zasadach będziesz doświadczać swojej seksualności. Zaufaj sobie. Ty najlepiej wiesz: kiedy, z kim i na jakich zasadach chcesz uprawiać seks. To twoje ciało i twoja decyzja. I nikomu nic do tego. Nie czekaj, aż ktoś pozwoli ci robić w życiu i w seksie to, na co masz ochotę – sama sobie pozwól. Przejmuj inicjatywę, dokonuj własnych wyborów, takich, które ci służą i idź do przodu bez oglądania się na cudze opinie. Potulne w życiu i w seksie mają gorzej niż dziwki.

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (3)
sortowanie: najnowsze/najstarsze
gość

Dlaczego wszystkich wsadzacie do jednej szafy. Ile tu ma byc k. Trupów co?
To ze kobieta ubierze sie skapo czy seksownie, (jak zwal tak zwal) i przejdzie z punktu a do punktu b bez gwaltu to nastepnym razem ubierze jeszcze mniej.......cholera jasna brakuje dialogu spolecznego. To co robicie jest ok TAK? NAPRAWDE? szkoda słowuf

gość

Podpisuję się wszystkimi kończynami. Panowie! Zadowolona, akceptowana, wspierana i swobodnie kreująca swoje życie seksualne Kobieta- to najlepszy prezent dla Was. Więc nie traktujcie kobiet, jak lalki. Doceńcie, że ubierają się seksownie, zmysłowo tańczą, wyskoczą z przyjaciółkami na jakieś piwko z niewinnym flirtem w pakiecie. Pochwalcie kompetencje jako kochanek. Uznajcie w kobietach podmioty - A wtedy wolne od obaw i uprzedzeń odwdzięczą się po tysiąckroć.

gość

Kocham Panią Pani Joanno za uświadamianie kobiet z takim poczuciem humoru. Maryśka

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij