sobota, 7 grudnia 2019

Jak nie stracić radości z seksu starając się o dziecko

Kiedy staramy się o dziecko, nie ulegajmy pokusie, żeby traktować seks jak kolejny życiowy obowiązek. Spójrzmy na to, jak na okazję, żeby pogłębić intymną więź w naszym związku, dowiedzieć się więcej o seksualnych pragnieniach własnych i partnera albo partnerki, pozwolić sobie w łóżku na więcej i zacząć bardziej bawić się seksem – radzi Joanna Keszka z Barbarella.pl w pierwszym numerze "Chcemy być rodzicami", magazynu dla osób starających się o dziecko.

Modne i eleganckie gadżety erotyczne dla kobiet i dla par
Zaprasza Joanna Keszka, red. naczelna Barbarella.pl
LoveStore.Barbarella.pl


To kwestia naszego zasadniczego wyboru, czy wykorzystamy staranie się o dziecko do wzmacniania rutyny i zabijania pożądania w naszym łóżku, czy potraktujemy to jako okazję do tego, żeby chęć na radosny, urozmaicany seks w sobie pobudzić. Podejmijcie wspólną decyzję, że radość z seksu też dla was się liczy, że szczególnie teraz warto się o nią troszczyć i o nią zabiegać.

Magazyn "Chcemy być rodzicami"20 grudnia 2013 w kioskach w całej Polsce ukazał się pierwszy numer poradnika „Chcemy Być Rodzicami” dla wszystkich osób starających się o dziecko. To kompleksowe opracowanie poświęcone tematyce starań naturalnych, metodzie in vitro a także adopcji. Magazyn powstał w odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie na wiarygodne informacje pomocne w czasie starań o dziecko. W natłoku mało uporządkowanej wiedzy internetowej i niewielkiego jeszcze dostępu do klinik leczenia niepłodności autorzy poradnika systematyzują informacje i starają się pomóc parom w drodze do płodności. W jasny i bardzo przystępny sposób dostarczają dane z zakresu medycyny, psychologii, dietetyki oraz uwarunkowań prawnych.

Zobacz on-line: "Chcemy być rodzicami" >

Jak zamienić seks patetyczny na entuzjastyczny

Przedstawiam proste sposoby na to, żeby od razu obudzić w sobie ochotę na zmysłowość i gorące igraszki. Możecie wypróbować wszystkie podpowiedzi z mojej listy, albo sięgnąć po te pomysły, które najbardziej się wam podobają. O to chodzi w radosnym seksie: żeby wsłuchiwać się w swoje pragnienia i robić to, na co naprawdę mamy ochotę.

1. Wspólnie czytajcie powieści erotyczne

Po spektakularnym sukcesie „50 twarzy Gaya” półki w księgarniach uginają się pod mnogością powieści erotycznych. I bardzo dobrze, wreszcie jest w czym wybierać. Ja polecam klasykę, czyli książki Anais Nin, ale przy wyborze książki, tak samo jak w seksie, nie ma sensu się ograniczać, więc śmiało przebierajcie i wybierajcie swoje erotyczne lektury.

Jak podkręć temperaturę: Przeczytaj wybrane fragmenty książki leżąc nago z lekko rozsuniętymi nogami. Ty czytasz, a twój partner słuchając pieści cię od tyłu.

2. Razem obejrzyjcie dobry film erotyczny

Polecam filmy porno dla par w reżyserii Eriki Lust do kupienia w www.LoveStore.Barbarella.pl: są zabawne, inspirujące, jest w nich miejsce zarówno na kobiece, jak i męskie fantazje.

Jak podkręć temperaturę: Napiszcie własny scenariusz filmu erotycznego. Nie musi być długi, nie musi być skomplikowany, przecież nie chodzi o to, ze macie zdobyć erotycznego Oskara. To ma być pretekst do dobrej zabawy i poznawanie swoich fantazji erotycznych i o podsycanie ochoty na urozmaicony seks. Jeżeli będziecie oboje mieli na to ochotę, możecie niektóre fragmenty ze swojego scenariusza wprowadzić w wasze życie erotyczne. To okazja, żeby porozmawiać o swoich marzeniach erotycznych i zrobić w łóżku, coś co naprawdę was podnieca. Wybór ewentualnych scenariuszy jest ogromny: profesjonalna stewardessa, prowokacyjna pielęgniarka, usłużny niewolnik, niedoświadczony asystent wymagającej dyrektorki, muskularny rowerzysta, napalony hydraulik, wyzwolona kobieta sukcesu...

3. Przypomnijcie sobie, dlaczego się w sobie zakochaliście

W stałych związkach przygasa atmosfera romansu. Seks traktujemy albo jako obowiązek, albo jako coś, co nam się po prostu należy. Dla odmiany umówcie się na randkę: z kwiatami, z komplementami, z przypominaniem sobie tych wszystkich rzeczy, które was do siebie zbliżyły i spowodowały, że się w sobie zakochaliście. Kina, spacer, ciastko w kawiarni, w czasie „randki” flirtujcie ze sobą i wzbudzajcie w sobie wzajemne pożądanie.

Jak podkręcić temperaturę: Ona może włożyć na siebie pończochy, niewiarygodnie seksowną bieliznę i być szalenie uwodzicielska, a on może być niezwykle szarmancki i zabójczo w nią wpatrzony.

4. Wprowadźcie do sypialni gadżety erotyczne

Ciekawość to niezbędny element dobrej zabawy w łóżku, jeżeli coś wydaje wam się interesujące i zabawne, wypróbujcie to. Z seksem jest jak z jedzeniem, dopóki nie spróbujesz, nie przekonasz się, jak to smakuje. Polecam wibrator do zmysłowego masowania jej miejsc intymnych, pierścień na penisa do zintensyfikowania przyjemności z jego orgazmów, opaskę na oczy do wprowadzenia atmosfery zmysłowej zabawy lub kajdanki, żeby wprowadzić dreszczyk erotycznego zniewolenia.

Jak podkręcić temperaturę: A dla odważnych skórzane packi w dłoń, żeby wymierzyć, albo otrzymać gorącego klapsa.

5. Zróbcie plan seksualnych aktywności

Kiedy planujecie w jakie dni macie się kochać, od razu zapiszcie, co chcecie wtedy robić. Jeżeli nie obmyślicie swoich erotycznych doświadczeń, efekt będzie taki, że za każdym razem będziecie się kochać w ten sam, przewidywalny sposób. Planowanie swoich seksualnych aktywności zachęci was do eksperymentów i uchroni przed nudą i rutyną. Myślcie o tym, czego chcecie spróbować i w co chcecie się bawić.

Jak podkręcić temperaturę: Wspólna pachnąca kąpiel w kieliszkiem szampana w ręku, masaż erotyczny, zabawa w słodką pokojówkę, wyjadanie czekoladek z zakamarków nagiego ciała, korzystanie z gadżetów erotycznych, szybki numerek w samochodzie, rzucanie erotycznymi kostkami i zabawa w „to co los nam podpowie”.  Szukacie inspiracji, jak bardziej bawić się seksem, a ja zapraszam na www.Barbarella.pl, gdzie dziele się pomysłami na to, jak kochać się radośnie, bez poczucia winy, wstydu czy grzechu. Czego sobie i Państwu serdecznie życzę.

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (1)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij