wtorek, 28 stycznia 2020

Jak mieć 200% więcej zabawy w łóżku?

Trochę ugniatania tam, potem pomizianie tu i na koniec 5 minut tego, co zawsze. Dużo, zdecydowanie zbyt dużo ludzi kocha się wciąż w ten sam, bardzo przewidywalny sposób. Ty nadawaj indywidualny, ostrzejszy smak erotycznym sytuacjom. Spróbuj jak to jest zaskakiwać wyobraźnią zarówno siebie, jak i innych.

Zabawa jest najlepszym afrodyzjakiem. Wspólna zabawa zbliża pary do siebie, w przeciwieństwie do rutyny i nudy w łóżku. Jeśli masz kilka niegrzecznych pomysłów w głowie, spróbuj wybierać do realizacji ten najbardziej ekscentryczny. Traktuj seksualne doświadczenia jak rodzaj przygody. Może to banał, ale spróbuj traktować seks (raz na jakiś czas przynajmniej ) tak jakby to miał być twój ostatni raz.

„Różnorodność jest przyprawą życia” przysłowie z końca XVIII wieku. Przedstawiam kilka prostych, wartych polecenia pomysłów na urozmaicenie rzeczywistości. 

1. Bomba zegarowa

CZEGO POTRZEBUJESZ: Budzika albo minutnika do gotowania jajek
JAK SIĘ BAWIĆ:
Wyznacz sobie ilość czasu: to może być 20 min, ale nawet 10 będzie już ok. Ustalcie między sobą, że jakikolwiek przedział czasu wybierzecie, to w tym czasie nie może dojść do stosunku.
DLACZEGO TO TAKIE FAJNE: Będziecie miło zaskoczeni, jak „spowolnienie” zmienia jakość zabawy. Wyzwala kreatywność i podgrzewa atmosferę.

2.Widzę ciemność...

CZEGO POTRZEBUJESZ: szarfy albo opaski na oczy
JAK SIĘ BAWIĆ: Zwiąż oczy partnerowi/partnerce. Poprowadź jego/ją do sypialni lub w innej miejsce, gdzie będziecie się kochać. Potem delektuj się jego/jej ciałem: pieść, całuj, muskaj, smakuj, ocieraj się zmysłowo. Ty prowadzisz w tej zabawie. Rób wszystko to, co podpowiada ci twoja najbardziej zmysłowa część ciebie.   
DLACZEGO TO TAKIE FAJNE: Kiedy oczy nie widzą, wyostrzają się pozostałe zmysły. Ta zabawa niesamowicie rozgrzewa zarówno ciało jak i umysł. To zmysłowa rakieta, może was wystrzelić w orgazmiczną strefę kosmiczną.

3. Jesteś moim więźniem

CZEGO POTRZEBUJESZ: Satynowej szarfy do związania rąk i opcjonalnie nóg
JAK SIĘ BAWIĆ: Przywiązujesz ręce i nogi do łóżka lub krzesła i teraz kochanek/kochanka jest całkowicie zdany na ciebie i twoje pomysły.
DLACZEGO TO TAKIE FAJNE: To jest niesamowicie erotyczne doświadczenie – być w łóżku zdanym całkowicie na drugą osobę, nie mieć żadnego wpływu na przebieg zdarzeń, tylko wyobrażać sobie, co się za chwilę stanie…

4. Niegrzeczna Dziewczynka

CZEGO POTRZEBUJESZ: Szczotki do włosów, linijki, skórzanej packi, szpicruty - lub… zupełnie niczego oprócz gotowości do zabawy na ostro.
JAK SIĘ BAWIĆ: Opowiedz swojemu mężczyźnie, jak bardzo byłaś dzisiaj niegrzeczna: wydałaś wasze oszczędności na nowe buty, cały dzień nic nie robiłaś tylko piłaś kawę i jadłaś czekoladki, lodówka świeci pustkami, mówiłaś brzydkie wyrazy, nie byłaś miła dla sąsiadki. Jednym słowem – zasłużyłaś na karę! Twój partner powinien dać ci klapsy na gołą oczywiście pupę.
DLACZEGO TO TAKIE FAJNE: Klapsy w łóżku dodają pikanterii. Jeżeli nigdy wcześniej tego nie próbowaliście, możecie być zaskoczeni, jakie to jest zabawne i podniecające.
 
Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (4)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

spróbujcie kiedyś zabawy w seksowną stewardessę/stewarda - linii lotniczych, które bardzo dbają o satysfakcję swoich klientów, oraz klientek:))
można zacząć niewinnie od zatroszczenia o to czy się wygodnie siedzi lub leży, podania drinka, czy lodów, a potem dopieszczamy coraz bardziej:)

gość

Niegrzeczną dziewczynkę zupełnie przypadkiem zastosowałam jakieś dwa lata temu. Pomysł wpadł mi do glowy i bardzo nas podniecił, ale jakoś już nigdy do niego nie wróciłam bo mam w głowie zawsze więcej pomysłów niż okazji do ich wykorzystania.

gość

Niegrzeczna dziewczynka ze złotym deszczem na finale. Polecam.

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij