środa, 20 listopada 2019

Do czego jest ci potrzebny wibrator?

Wibrator! Używać, czy nie używać? Przedstawiam najczęściej wymieniane powody, dla których kobiety sięgają po wibratory.

Można mieć udane życie erotyczne bez jakichkolwiek zabawek. Jednak nie ma wątpliwości, że wibratory są podniecające, urozmaicają życie erotyczne oraz intensyfikują doznania. Jest tyle powodów, żeby spróbować zabawy z wibratorem, ile jest argumentów za tym, żeby czuć się dobrze. Przygotowałam listę tych najczęściej wymienianych przez kobiety.

Zaspokoić ciekawość: Bardzo zdrowa pobudka, sprzyja udanemu życiu seksualnemu. Jeżeli masz ochotę wypróbować wibrator, to jest wystarczająco dobry powód, żeby to zrobić.

Odkryć siebie: Szczególnie ważne dla tych kobiet, które wcześniej nie miały pozwolenia albo okazji, by poznawać i cieszyć się swoim ciałem. Wibrator daje możliwość zapoznania się ze swoją seksualnością. W bezpiecznym zaciszu własnej sypialni, możesz odkrywać w jaki sposób twoje ciało reaguje na eksperymenty. Jakie emocje ci towarzyszą? Odkryj czego pragniesz.

„Podkręcić” temperaturę długoletnich związków: Wibrator może dodać pikanterii, tam gdzie zakradła się rutyna. Wyzwala kreatywność. Pozwala przekraczać kolejne granice, a to zawsze podnosi temperaturę łóżkowych manewrów. To co jest znane, jest nudne. Emocje związane z eksperymentowaniem w sypialni – bezcenne.

Przeżyć orgazm pierwszy raz w życiu: Jeżeli miałaś już kilku partnerów i zero orgazmów, wibrator to najprostsza i najszybsza droga do odkrycia twojego orgazmicznego potencjału.

Dla zabawy: Najczęściej wymieniany powód, dla którego kobiety chcą używać wibratorów: bo to jest przyjemne. Masuje, pieści, relaksuje, pozwala skupić się na swoim ciele, swoich potrzebach. Przyjemność jakkolwiek by jej nie definiować jest bardzo uniwersalną potrzebą. Umiejętność odnajdywania przyjemności w prostych rzeczach to sztuka...

Z powodów zdrowotnych: Wiele osób ma problemy z uprawianiem „normalnego” seksu. Niepełnosprawność, wyczerpanie, przewlekłe choroby nie muszą zamykać dostępu do czerpania przyjemności z intymnych zbliżeń. Wibrator może być bardzo przydatnym wsparciem.

Presja: To NIE JEST właściwy powód, żeby sięgać po wibrator. Jednak niektóre kobiety właśnie pod wpływem presji partnera „decydują się” korzystać z gadżetów erotycznych. Nie pozwalaj nikomu, żeby zmuszał cię do praktyk, na które absolutnie nie masz ochoty. Wibratory są po to, żeby sprawiać przyjemność. Zmuszanie kogoś do eksperymentów w łóżku, nie ma nic wspólnego z zabawą, ani z samą przyjemnością. Każda z nas ma prawo powiedzieć „nie”, zarówno jeśli chodzi o używanie wibratora, jak i o każdą inną formę seksu, na którą nie mamy ochoty.

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (3)
sortowanie: najstarsze/najnowsze

Kiedyś nie wierzyłem, ale - I'am a believer now
Takie cacko daje kopa, obu stronom. Jest o czym pogadać i pośmiać się. Uważam, że faceci powinni wiedzieć więcej o wibratorach. Jak tyko powiem "wibrator" to z moją pania - wierzcie mi - mogę liczyć na takie figle, ze w nigdy bym nie pomyślał ze to możiwe.

Sorry, że tak nieskładnie, ale jestem trochę po -- niech spojrze na etykiete -- BLOEMENDAL Red Care Rocznik 2008, wine of South Africa. 23 zł

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij