sobota, 7 grudnia 2019

Czy wibratory gryzą?

Wibratory są dla kobiet, intensyfikują doznania i zwiększają apetyt na seks, wprowadzają atmosferę zabawy. Niestety wciąż krąży na ich temat kilka mocno przestarzałych mitów, które ograniczają przyzwolenie na tą „grzeszną” przyjemność.

Zasługujesz na udane życie erotyczne. Jednak leżąc na plecach i myśląc: „Ach może wreszcie tej nocy mój facet da mi orgazm” masz niewielką szansę na rozkosz. Dużo lepszą strategią jest wzięcie spraw w swoje ręce, a dokładnie wzięcie w dłonie porządny wibrator. Oczywiście zamiast gadżetu można wykorzystać magiczną moc tkwiącą w naszych palcach albo po prostu dobrze wykorzystać strumień wody pod prysznicem, jednakże wibrator bardzo przyspiesza i ułatwia całą sprawę. To najprostszy sposób na odkrycie swojego orgazmicznego potencjału. Kilka solowych sesji z wibratorem zazwyczaj wystarczy, by odkryć, co nas kręci, co nas podnieca. Potem można tą wiedzą podzielić się z partnerem.

Jeżeli to takie proste, możesz zastanawiać się, to dlaczego wciąż tak mało kobiet z tego korzysta? Bo na temat wibratorów krążą stare uprzedzenia, które wciąż ograniczają dostęp kobiet od czerpania radości z własnej seksualności.

Ręce na kołdrę, bo oślepniesz!

Gdyby masturbacja powodowała ślepotę, to – no cóż – dawno już bym przestała widzieć.
A gdyby wibratory naprawdę uzależniały, to ja od dobrych paru lat nie oglądałabym świata, tylko w zaciemnionym pokoju wciąż doładowywała akumulatorki i wymieniała baterie w moich ulubionych gadżetach. Słońce widuję, oczywiście pod warunkiem, że nie przesadzę z czasem poświęconym na pracę i pisanie. Po za tym, muszę przyznać, że tak – bardzo lubię wibratory. Bo zawsze stoją po stronie kobiet. Przyznają nam prawo do przyjemności, zarówno kiedy bawimy się solo jak i w czasie seksu z partnerem. Dlatego staję w ich obronie i w obronie prawa kobiet do przyjemności i do pozwalania sobie na więcej.

Przedstawiam najczęściej powtarzane nieprawdziwe mity i uprzedzenia na temat masturbacji i wibratorów po to, żeby wreszcie przebrzmiały i zakończyły swój smutny żywot obok pasów cnoty i innych tego typu historii wymyślonych po to, żeby kaleczyć i ograniczać kobiety razem z ich seksualnością:

  • Masturbacja nie jest potrzebna normalnej, dojrzałej kobiecie, szczególnie kiedy ma partnera. To jest proceder dla niewyżytych oraz podejrzanych moralnie i emocjonalnie kobiet. 
  • Jeśli już zdarza ci się masturbować, to powinnaś się tego wstydzić.
    Od masturbacji, szczególnie z użyciem wibratora można się uzależnić, 
  • Kiedy używa się wibratora, nie ma się potem ochoty na seks z partnerem, 
  • Zabawa z gadżetem jest „niemoralna”. Strach przed tym, żeby nikt nie posądził nas o to, że jesteśmy nienormalne, jest tak duży, że nie pozwalamy sobie na poszukiwanie przyjemności za pomocą gadżetów, ani w ogóle nie doszukujemy się za bardzo przyjemności w seksie.

Idzie nowe

Warto te stare uprzedzenia zastąpić nowymi: Wolno nam mieć orgazmy, pragnąć ich i dążyć do niego w sposób jaki nam najbardziej odpowiada. Zarówno solo jak i z partnerem.

Bez przyzwolenia sobie na radość, zabawę i przyjemność w łóżku odcinamy sobie dostęp do wielu poziomów seksualnej satysfakcji. Kiedy powiemy sobie, że wolno nam dążyć do przyjemności, mamy szansę odkryć jak za pomocą zabawek erotycznych można poznawać swoje ciało i odkrywać nowe możliwości w seksie. Wtedy pozostanie nam już tylko jeden dylemat: co z ogromnej oferty dla siebie wybrać? Ale to już temat na inny artykuł.

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (3)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

jestem blisko, bliżej, coraz bliżej...decyzji o zainwestowaniu w osobisty gadżet erotyczny, będę niegrzeczna!

Brawo, Pani Joanno, należy walczyć z mentalnością Polaków, która utknęła w średniowieczu!

gość

popieram narzedzia stworzone do dostarczania paniom przyjemnosci kobieta zadowolona wyglada mlodo i bardziej sexi

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij