wtorek, 11 grudnia 2018
Joanna Keszka prezentuje gadżety erotyczne w Superstacji

„Wakacje z kobiecą seksualnością” OFERTA Barbarella.pl dla miejsc przyjaznych kobietom

Chcesz zdobyć nowe klientki? A może szukasz pomysłu, aby uatrakcyjnić swoją ofertę dla dotychczasowych klientek? Barbarella.pl wie, jak to zrobić! Specjalnie u Ciebie zorganizujemy wyjątkowe wydarzenie dla Twoich klientek pod hasłem „Wakacje z kobiecą seksualnością”, czyli warsztaty dla kobiet na temat kobiecej seksualności. Przyciągnij nowoczesne kobiety, które dbają o swoje potrzeby i chcą od życia więcej. 

Kontakt: Barbarella.pl tel. 797-409-330 albo napisz na akcje@barbarella.pl.

Jak to działa?

Jeżeli prowadzisz miejsce przyjazne kobietom, np. spa, salon fryzjerski, galerię sztuki, kawiarnię lub klub, Barbarella.pl może właśnie u Ciebie przygotować wyjątkowe wydarzenie tylko dla kobiet pod hasłem „Wakacje z kobiecą seksualnością”. Joanna Keszka oprowadzi Twoje klientki po krainie zmysłowych i luksusowych zabawek dla kobiet i zachęci do patrzenia na seksualność z kobiecej perspektywy. Jeżeli chcesz zaoferować swoim klientkom zmysłowe, profesjonalne i wspierające kobiecość spotkanie lub warsztaty - odezwij się do nas. Razem zaplanujemy event skrojony na miarę potrzeb Twoich klientek.

Co w programie „Wakacje z kobiecą seksualnością”?

BARBARELLA.PL - Przegląd zabawek erotycznych, czyli podstawowa wiedza nawet dla nieśmiałych kobiet"Przegląd zabawek erotycznych, czyli podstawowa wiedza nawet dla nieśmiałych kobiet”
Prowadzenie: Joanna Keszka, redaktorka naczelna Barbarella.pl
Oprowadzę panie po krainie zabawek erotycznych dla kobiet: opowiem, jak działają i co można z nimi zrobić. Przedstawię światowe przeboje wśród zmysłowych i luksusowych zabawek.  Konsultacje i porady w wyborze erotycznego gadżetu na miejscu pod hasłem: „take it easy”. Będzie można oglądać, przeglądać i włączać. Mam nadzieję, że wiele pań znajdzie odpowiedzi na pytania dotyczące seksualności kobiet, a gadżety znajdą sobie nowe miejsce w przyjaznych, polskich domach. Zobacz gadżety na LoveStore.Barbarella.pl - Pierwszy w Polsce LoveStore dla kobiet i dla par

BARBARELLA.PL - Radość z seksu, czyli gry i zabawy w łóżkuNA ŻYCZENIE:Radość z seksu, czyli gry i zabawy w łóżku”
Prowadzenie: Joanna Keszka, redaktorka naczelna Barbarella.pl

Sądzisz, że wiesz, co cię kręci w łóżku? Może tak, może nie. Czasami wystarczy nieduża odmiana, aby cały seksualny świat stanął na głowie. Zaproszę cię do krainy wyobraźni. Będzie dużo o rozpoznawaniu swoich pragnień, scenariuszach erotycznych, o zabawie w seks telefon i nie tylko... Bo zabawa jest najlepszy afrodyzjakiem.

NA ŻYCZENIE: „BARBARELLA.PL - Wszystko o mięśniach Kegla, czyli zdrowie i przyjemność dla kobiet w każdym wiekuWszystko o mięśniach Kegla, czyli zdrowie i przyjemność dla kobiet w każdym wieku
Prowadzenie: Joanna Głogowska, fizjoterapeutka z gabinetu Urosima.pl

Regularne ćwiczenia mięśni dna miednicy pomagają kobietom czuć się komfortowo w swoim ciele i cieszyć się seksem w każdym wieku. Będzie też o kulkach dopochwowych, które ułatwiają i uprzyjemniają fitness mięśni Kegla.

 

Kontakt: Barbarella.pl tel. 797-409-330 albo napisz na akcje@barbarella.pl

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (1)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij