wtorek, 28 stycznia 2020

Sama zatroszcz się o swoje finanse - kurs internetowy dla kobiet

Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają. Jednak bieda też go nie zapewnia. Osobiste pieniądze dają niezależność, możliwość dokonywania własnych wyborów. Dlatego polecam wam kurs internetowy przygotowany przez dwie świetne teraputki, które postanowiły zająć się nie tylko kobiecą psyche ale też pecunio (czyli kasą). Ich motto: WIELKIE SERCE, PEŁNY PORTFEL. I tego się będziemy trzymać.

Kurs internetowt nazywa się Jestem Bogata i skierowany jest do kobiet, które oprócz satysfakcji chcą mieć ze swojej pracy też pieniądze. Ewa Tyralik i Izabela Kazmierczak, które są twórczyniami tego kursu, zauważyły, jak dużo jest wokół nich kobiet, które robią wartościowe rzeczy, ale ze względu na brak środków wypalają się, albo zarabiają „na waciki”.

Znacie może to dręczące uczucie, że kobiecie „nie wypada” dopominać się o pieniądze, ozekiwać wiecej niż jej się oferuje, targować się, negocjować, rozmawiać otwarcie o kasie? Kobieta powinna siedzieć cicho i czekać, az ktoś sam ją nagrodzi. Problem w tym, że można się tego „nagrodzenia” nie doczekać. Lepiej samej zatroszczyć się o swoje finanse. I dlatego szczerze polecam kurs internetowy Jestem Bogata.

Good news: Kto wpisze przy zakupie kursu kod rabatowy barbarella, otrzyma 20 zł zniżki.

A tak o kursie Jestem Bogata mówią jego prowadzące:

W kursie internetowym Jestem Bogata poświęcamy uwagę rzeczom nie do końca uświadomionym, ale mającym duży wpływ na to, jakie decyzje w sprawach finansowych podejmujemy. Odkrywamy mechanizmy, które mogą blokować nasze działania nakierowane na zarabianie, mimo naszych najszczerszych chęci i pełnej wiedzy praktycznej. Pogłębiamy inteligencję finansową, uczymy się rozpoznawać i zmieniać nie służące nam przekonania, nawyki oraz wzorce zachowań. Dajemy narzędzia, które ułatwiają określenie potencjału finansowego oraz zaplanowanie zmiany. Dzielimy się sprawdzonymi źródłami wiedzy o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu. Używając metafory: dzięki inicjatywie Firma jest Kobietą, przedsiębiorczynie dowiadują się, z jakich kraników korzystać, by swoje biznesowe naczynie napełnić, a Jestem bogata pomaga zobaczyć, jakie to naczynie jest, czy nie przecieka, czy nie jest za małe oraz dostarcza narzędzi, które umożliwiają zmianę w tym zakresie. 

Ten kurs internetowy Jestem Bogata został stworzony z myślą o Osobach, które:

 1. Nie zarabiają wystarczająco na swoje potrzeby i podejrzewają, że w Ich zawodzie tak już musi być
 2. Z powodu braku wystarczających środków wypalają się, choć robią rzeczy służące innym i wartościowe
 3. Nie mogą iść do przodu w swoim biznesie, bo nie mogą pozwolić sobie na płatne wsparcie, a same nie są w stanie robić wszystkiego
 4. Szukają równowagi między być i mieć
 5. Boją się sięgać po więcej, negocjować swoje stawki, nie lubią rozmawiać o pieniądzach
 6. W ogóle nie lubią myśleć o pieniądzach, ani się nimi zajmować
 7. Często pracują za darmo albo za głodowe stawki
 8. Wkładają w pracę dużo energii, ale nie otrzymują w zamian satysfakcjonującej zapłaty
 9. Wydają za dużo albo kompletnie nie pozwalają sobie ma wydawanie
 10. Mają świadomość, że większość kobiet prędzej czy później będzie się musiało zająć swoimi finansami. Dlaczego? Kobieta – przedsiębiorca, która płaci najmniejsze przewidziane prawem składki (1095,37 zł) i przejdzie na emeryturę w wieku 60 lat, otrzyma 650 zł (w praktyce więcej, bo być może państwo dopłaci do emerytury minimalnej, czyli 880 zł). W Europie kobiety żyją średnio o 6 lat dłużej niż mężczyźni i zostają wdowami częściej niż panowie wdowcami. Wskaźnik natężenia rozwodów w Polsce wzrasta.

Czego w kursie nie ma:

 • rad jak inwestować
 • rad jak oszczędzać i mniej wydawać
 • rad jak wyjść z zadłużenia
 • rad jak zmniejszać wydatki
 • podpowiedzi, jak dokonywać najbardziej ekonomicznych zakupów
 • rad jak zarządzać budżetem domowym i firmowym

W pierwszej edycji internetowego kursu Jestem Bogata wzięło udział ponad 100 kobiet. Referencje tych, które wprowadziły największą zmianę znajdują się na stronie: jestembogata.pl 

Informacje o projekcie i naszego bloga można przeczytać tutaj: http://jestembogata.pl

Sprzedaż kursu tutaj: http://kursjestembogata.pl/sklep/

Nasz profil na FB: https://www.facebook.com/bilet.do.szczescia

Kto wpisze przy zakupie kod rabatowy barbarella, otrzyma 20 zł zniżki.

Co zawierają kolejne moduły?

 • Moduł pierwszy – zrobisz „fotografię” stanu wyjściowego i sama ustalisz, od czego zaczniesz swoją zmianę i w którą pójdziesz stronę. Czeka Cię obliczenie Twojej wartości netto oraz kilka podpowiedzi, jak ocenić swój stan majątkowy. Otrzymasz też konkretne inspiracje dotyczące narzędzi i pomysłów, jak najlepiej zaopiekować się swoimi finansami (bo już będziesz wiedziała po co).
 • Moduł drugi – przyjrzysz się, jakie tak naprawdę potrzeby motywują Twoje decyzje zakupowe i nauczysz się, jak zmieniać niekorzystne dla Ciebie zachowania.
 • Moduł trzeci – określisz w niej swój własny zestaw przekonań i sprawdź, które przekonania najmocniej blokują Cię w budowaniu zdrowych relacji z pieniędzmi.
 • Moduł czwarty – dowiesz się, jak odzyskać wpływ na to, co wydarzyło się kiedyś i jak sprawić, aby dawne historie nie miały wpływu na Twoje finanse dzisiaj.
 • Moduł piąty – myślisz, że oszczędzanie jest nudne, albo nie dajesz sobie prawa do wydawania pieniędzy? W tym module zmniejszamy napięcie związane z zajmowaniem się pieniędzmi.
 • Moduł szósty – tutaj zbadasz swoje przychody finansowe i sprawdzisz, jaki jest Twój potencjał zarabiania. Nauczysz się narzędzi wpływania na Twój poziom finansowy oraz rozmawiania o pieniądzach. Zbudujesz swoją strategię reagowania na działania konkurencji.
 • Moduł siódmy – nauczysz się sięgać po wsparcie Twojego najbliższego otoczenia. Bez tego ani rusz!

O twórczyniach kursu:

Ewa Tyralik

Jest rekomendowaną przez PTP trenerką rozwoju osobistego, szefową portalu Dojrzewalnia.pl, współtwórczynią e-magazynu Dojrzewalni Endorfina. Kiedyś pracowała w korporacji (była dyrektorem wydawniczym G+J Poland, pracowała dla magazynów: Naj, Gala, Moje Gotowanie, Claudia) , od 13 lat jest przedsiębiorcą – współwłaścicielką agencji PR INOUT Pracownia Komunikacji oraz współwłaścielka marki www.Dojrzewalnia.pl. Obecnie wraz z Izą Kaźmierczak współtworzy projekt Jestem Bogata oraz prowadzi warsztaty, szkolenia i grupy rozwojowe (m.in. w Szkole Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii). Z wykształcenia jest filologiem (UJ), specjalistą ds. marketingu (SGH) oraz PR (ukończyła z wyróżnieniem Studia Podyplomowe UW i PAN)

Izabela Kaźmierczak

Jest trenerką rozwoju osobistego, a także specjalistką od budowania marek i planowania strategicznego (pracowała dla czołowych agencji reklamowych). Od 2009 roku prowadzi sesje empatii, w których towarzyszy innym w ich poszukiwaniach schematów i ograniczających przekonań. Wspiera kobiety w życiu w zgodzie ze sobą. Z wykształcenia jest ekonomistką (SGH).

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (11)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

Koniecznie muszę spróbować

gość

Ja również muszę spróbować bo finanse to moja pasja.

gość

Warto wypróbować, na pewno nie zaszkodzi...

gość

Żeby inwestować, to najpierw trzeba mieć, z resztą można sobie na co dzień poradzić :)

gość

Bardziej przydałby mi się kurs podnoszący kwalifikacje niż zwykłe porady.

gość

Fajna sprawa :)

gość

Świetny pomysł. Od dawna szukałam czegoś przez internet i nareszcie się uniezależnię od chłopaka!

gość

Świetny poradnik, może w końcu będę ogarniać coś więcej niż ta strona i facebook! :)

gość

Jakieś opinie o kursie?

gość

Jest nadal opcja tego spróbować? akurat mam wolny czas!

Super, że coś takiego powstało!

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij