środa, 20 listopada 2019
foto: candice swanepoel | victoria's secret | 2011

Przywitaj Nowy Rok z uśmiechem na twarzy - w łóżku!

Na co dzień bark nam pomysłów, sił i czasu, żeby zrealizować scenariusz, który naprawdę będzie nas kręcił i podniecał. Ale Sylwestrowa Noc to doskonała okazja, żeby popuścić wodze fantazji i dać się porwać swoim zmysłowym pragnieniom. Zaplanujcie i przygotujcie się do szampańskiej zabawy w łóżku – w Sylwestra!

Przymus dobrej zabawy nikomu nie wychodzi na zdrowie. Zamiast uczestniczyć w ogólnonarodowym imprezowym zrywie na placach i parkietach, czy nie lepiej spróbować czegoś naprawdę relaksującego i przyjemnego? Nowy Rok to świetny pretekst, żeby wypróbować coś specjalnego w łóżku.

Kiedy ostatnio kochałyście się w samych szpilkach z pupą rozświetloną boskim pudrem do ciała? Możecie wcielić się w królową nocy, która w ten niezwykły wieczór żąda i wymaga. Albo dla odmiany w divę gotową dopieścić swojego kochanka. A może macie ochotę zostać ukaranymi za to, jak bardzo byłyście niegrzeczne w starym roku? Wybierzcie swoją własną fantazję i nie zawahajcie się jej użyć.

Kochane, nie przegapcie tej wyjątkowej nocy. Wpadajcie do LoveStore Barbarella.pl w Warszawie, nowy adres: Hoża 57 lok 1b. Jestem dzisiaj (29 grudnia) i jutro (30 grudnia) do samej 19-stej. Dla romantyczek mamy delikatne puszki, a dla twardzielek skórzane packi. Gry pomogą wam wprowadzić radosny nastrój do sypialni, a kajdanki przydadzą się do zabawy w erotyczną uległość i dominację.

Dla wszystkich mamy całą gamę eleganckich wibrujących modeli: od tych fikuśnych, które zmieszczą się nawet w małej torebce, aż po te naprawdę duże, które powinny mieć stałe miejsce w nocnych szafkach. U nas możecie sobie pobzykać dowolnie wybranymi modelami.

Wpadajcie, wybierajcie, pytajcie. W tę wyjątkową noc kochajmy się radośnie na znak, że w Polsce też można bawić i cieszyć się seksem bez poczucia winy i wstydu.

Zapraszam i pozdrawiam

joanna

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (2)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij