poniedziałek, 20 stycznia 2020

Pozwól łechtaczce poczuć wibracje. Obie będziecie zadowolone

Łechtaczka to najważniejszy kobiecy organ seksualny. Jeżeli jesteś ciekawa, jak ten guzik rozkoszy może ci się odwdzięczyć, jeśli zafundujesz mu zmysłowy masaż, sięgnij po mini-wibrator "Extended Breeze" PowerBullet.

Niewielki, niedrogi, mocny i wszechstronny. Po prostu mały wariat! Oto najlepszy dowód na to, że duży nie zawsze oznacza lepszy. Jego wibracje pozwolą ci odkryć moc ukrytą w twojej łechtaczce. Niech Cię nie zmyli niewielki rozmiar tego wibratora – on potrafi zaszaleć! A ponieważ jest taki malutki, możesz wrzucić go do torebki i dyskretnie zabrać ze sobą, gdzie tylko chcesz. Zobacz "Extended Breeze" PowerBullet na LoveStore.Barbarella.pl

Modne i eleganckie gadżety erotyczne dla kobiet i dla par
Zaprasza Joanna Keszka, red. naczelna Barbarella.pl
LoveStore.Barbarella.pl

Wiele kobiet zaczyna odkrywanie swojej łechtaczki za pomocą palców. To ma sens, ale jeżeli masz ochotę urozmaicić sobie zabawę, albo szukasz nowych doznań, sięgnij po wibrator. Pozwól swojej łechtaczce poczuć przyjemne wibracje. Obie będziecie zadowolone. Jeśli zdecydujesz się na zabawę w doborowym trójkącie: ty, twoja łechtaczka i mini-wibrator, pamiętaj, żeby delikatnie i z uśmiechem podejść do całej sprawy. Nie przykładaj od razu gadżetu do samej łechtaczki. Najpierw zrelaksuj się przy ulubionej muzyce, albo oglądając dobre porno dla kobiet (polecamy filmy naszej ulubionej reżyserki Eriki Lust). Potem stań przed lustrem w pięknej bieliźnie (lub bez) i uśmiechnij się do siebie. Zrób kilka niegrzecznych póz przed lustrem. Tak, teraz już jest dobry moment, żeby zacząć zabawę z wibratorem. Najpierw pieść wargi sromowe, oraz okolice wejścia do pochwy. Ty jesteś gwiazdą tego show. Nic nie musisz, za to możesz, co tylko zechcesz. Jeżeli czujesz, że twoja łechtaczka nabrzmiewa pod wpływem dobrej zabawy, wtedy zbliż w jej kierunku wibracje. Najpierw masuj okolice łechtaczki, dopiero na deser zostaw sobie dopieszczanie jej bezpośrednio. To mój sposób na zabawę z tym mini wibratorem , ty możesz odnaleźć swój własny.

"Extended Breeze"  zapewnia przyjemność na trzech poziomach wibracji. Dzięki wygodnemu przyciskowi w pełni kontrolujesz sytuację. Dociera dokładnie tam, gdzie chcesz, dając przyjemność, na którą zasługujesz. Wibrator posiada klasyczny kształt i gładką powierzchnię, co sprawia, że jest łatwy w użyciu. Ten stymulator łechtaczki, wejścia do pochwy i warg sromowych sprawdzi się również jako osobisty masażer sutek, penisa i jąder.  Możesz używać go także w czasie stosunku, bo sięga wszędzie tam, gdzie penis nie sięga. Ponadto jest w pełni wodoodporny. Kąpiel w jego towarzystwie może również stać się pełną pasji zabawą.

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (1)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

Ciekawe, ciekawe...

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij