wtorek, 26 marca 2019

Powiedz to głośno we Wrocławiu: „Lubię swoją waginę!”

Uwaga Wrocławianki! Już w najbliższą sobotę Voca Illnicka redaktorka naczelna portalu Seksualnosc-Kobiet.pl – która też, tak się fajnie ułożyło, jest moją dobrą znajomą – organizuje we Wrocławiu warsztaty pod hasłem: Jak się czujesz, wypowiadając zdanie „Lubię swoją waginę? Polecam wam to spotkanie dla kobiet, a tutaj szczegółowe informacje od organizatorki:

„Wszystkie jesteśmy istotami seksualnymi, ale mało kiedy ośmielamy się naszą seksualność wyrażać, a jeszcze rzadziej – mówić o niej. To dlatego nie mamy w języku neutralnych określeń, którymi wszystkie kobiety chciałyby określać swoje narządy płciowe. To dlatego zastawiamy się, czy nam „wypada” zrobić pierwszy krok, inicjować seks, mówić wprost o tym, czego chcemy – nawet własnemu partnerowi (partnerce).

Jeśli chcesz zastanowić się nad swoją seksualnością, nauczyć się o niej otwarcie mówić, lepiej ją poznać i zaakceptować – zapraszamy na warsztat. Będziemy rozmawiać, obalać mity, dawać sobie przyzwolenie na bycie sobą – kobietami, które mają waginy, łechtaczki i potrzeby seksualne. Nie przejmuj się, jeśli dziś słowo „wagina” nie przechodzi Ci przez usta. Nam też kiedyś nie przechodziło. Ale naprawdę można to zmienić. To właśnie po to robimy ten warsztat, abyśmy już nigdy nie musiały się wstydzić swoich ciał, hamować w wypowiadaniu pragnień ani ukrywać tego, kim jesteśmy i co czujemy.

Kobiece czasopisma uczą o tym, jak pięknie wyglądać i w jakich pozycjach się kochać. Na warsztacie zajmiemy się seksualnością z naszej kobiecej perspektywy. Seks to nie towar, tylko część naszej tożsamości. Nie każdy musi go lubić, nie każdy musi go uprawiać, ale na pewno warto umieć porozmawiać o seksualności. Warto zaakceptować siebie. Tak, żeby wypowiadanie zdania „lubię swoją waginę”, było dla nas czymś po prostu – naturalnym.”

Data: 24.09.2011 - sobota

Czas trwania: 9.00-18.00 lub 10.00-19.00

Miejsce: Wrocław, ul. Ptasia

Prowadzą: Voca Ilnicka – redaktorka serwisu Seksualność-Kobiet.pl i Mirka Makuchowska – trenerka genderowa.

Wstęp tylko dla pełnoletnich kobiet.

Szczegółowe informacje i rezerwacja miejsc:
http://seksualnosc-kobiet.pl/wiadomosci/24_09_2011_wroclaw_warsztat_jak_mowic_o_kobiecej_seksualnosci_i_jak_ja

A jeszcze przed warsztatem, w ten poniedziałek, przedśpiew tego wspaniałego emancypacyjnego wydarzenia, czyli spotkanie o temacie "Dziewica współczesna" http://seksualnosc-kobiet.pl/wiadomosci/dziewica_wspolczesna_wroclaw_19_09_2011

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (1)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij