sobota, 25 stycznia 2020
foto: flamboyant | bijoux indiscrets

Pakuj ozdoby na piersi i wyjeżdżaj na romantyczny weekend!

Im dalej jesteśmy od zwykłej codziennej krzątaniny, tym mamy większe szanse na udany romantyczny weekend we dwoje.

Zbyt często zapominamy o przyjemnościach. W domu, w pracy - dajemy z siebie wszystko, a energię próbujemy wyciskać z kolejnego kubka kawy. A przecież wspólne życie z partnerem to nie tylko obowiązki. Od czasu do czasu każdy związek potrzebuje dwóch dni spędzonych z dala od dzieci, rachunków, sprzątania i... rutyny. Czas spędzony tylko we dwoje, kiedy można wspólnie wylegiwać się w łóżku bez końca, czytać do południa, albo dla odmiany wspinać się po leśnych szlakach do utraty tchu, to rzecz dla każdej pary bezcenna. Po takim relaksie wraca ochota na erotyczne wygłupy i na seks. A my mamy dla was coś co idealnie pasuje na romantyczny weekend we dwoje: ozdoby na piersi "Mi Mi" oraz "Flamboyant" - zobacz je wszystkie w dziale "Biżutera do ciała" na Butik.Barbarella.pl


Ubierz je pod ubranie, jako ubranie, albo... zamiast ubrania. Dzięki ozdobom na piersi możesz rozebrać się, ale wciąż nie będziesz całkiem naga – na wyobraźnię to działa. Zostań gwiazdą burleski: zafunduj mu taniec, zrzuć z siebie ubranie, ale... pozostań w kryształowych ozdobach na piersi. Zaskakuj i błyszcz jak prawdziwa diva. Majtki z serduszkami zostaw dla nastolatek, ty uwodzisz blaskiem i szykiem. Poczuj się wyjątkowo, romantycznie, przypomnij mu, jaka jesteś wyjątkowa, a sobie jak wspaniale jest uwodzić i zaskakiwać.

Po takim weekendzie nabierzecie wiary w uczucie, które was łączy i sił do wspólnego i radosnego bycia razem. Niech żyje miłość!

Joanna Keszka

foto: bijoux indiscrets

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (0)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij