środa, 19 lutego 2020

Jak celebrować zabawę z wibratorem

Często szukamy prostych rozwiązań na skomplikowane sprawy. Chcemy więcej zabawy i orgazmów – kupujemy wibrator. I to jest bardzo dobry pomysł – na początek. Warto jeszcze coś do tego dodać od siebie i wykreować erotyczną scenerię dla siebie i dla nowego zmysłowo wibrującego przyjaciela. Nie traktujmy swoich wibratorów po macoszemu, a wtedy one odwdzięczą nam się i zatroszczą o nasze waginy, łechtaczki i pochwy.

Modne i eleganckie gadżety erotyczne dla kobiet i dla par
Zaprasza Joanna Keszka, red. naczelna Barbarella.pl
LoveStore.Barbarella.pl

Mae West, hollywoodzka seksbomba z lat 30-stych ubiegłego wieku, zwykła mawiać: ”Jeżeli coś jest warte zrobienia, warto to robić powoli”, a stare ludowe przysłowie mówi: ”Śpiesz się powoli”. Dlatego także wtedy, kiedy masz ochotę spędzić wieczór na zabawie z wibratorem, niczego nie przyspieszaj. Zacznij od stworzenia relaksującej atmosfery.

W blasku świec wibratory nabierają mocy

To ważne, żeby przestrzeń, w którym chcesz odkrywać i zaspokajać swoje pożądanie była ciepła, zmysłowa, bezpieczna, erotyczna, wyjątkowa. Kiedy chodzi o dopieszczanie zmysłów, nie warto się ograniczać. Dobrym pomysłem może być delikatne światło świec i zapach ulubionych aromatycznych kadzidełek. Włącz muzykę, która cię dobrze nastraja, to może być zmysłowa ballada, albo mocne uderzenie, które dodaje ci energii. Pomyśl o miejscu, na którym będziesz siedzieć lub leżeć w czasie zabawy z wibratorem. Fotel, krzesło lub kanapę możesz przykryć materiałami o różnych fakturach: śliską satyną, miękkim kocem, puchatą kołdrą, miękkim futerkiem. W czasie zabawy możesz ocierać się o te powierzchnie, a różne rodzaje tkanin dostarczą twojej skórze nowych doznań i podgrzeją twoje pożądanie. 

Zmysłowa, jakbyś szła na bal

Czy kobiety ubierają się bardziej dla mężczyzn, czy dla innych kobiet, to kwestia, która pozostaje wciąż nierozstrzygnięta. My proponujemy, żebyś tym razem postawiła sprawę jasno i ubrała się… dla siebie! Jeśli przygotowałaś już zmysłową atmosferę, pora skoncentrować się na sobie. Ciepła kąpiel to dość oczywisty, ale zawsze dobry początek. Potem pachnący balsam, który nada twojej skórze miękkość w stylu glamour. Spędź trochę czasu dopieszczając swoje ciało kremami, olejkami, pachnidłami. Przygotuj strój, w którym będziesz czuła się naprawdę seksi. Jeżeli masz ochotę zostać gwiazdą tego wieczoru, możesz zaprezentować się sama przed sobą w najlepszych szpilkach i pudrze rozświetlającym całe twoje ciało.

Bo fantazja jest od tego, żeby bawić się na całego

Jednym z lepszych sposobów na skupienie uwagi na zmysłowej przyjemności jest zajęcie myśli fantazjami erotycznymi. Możesz zacząć od wyobrażenia sobie erotycznej scenki, która sprawia Ci przyjemność i stopniowo wzbogacać wizje o kolejne detale. Fantazje erotyczne są szczytem kreatywnego procesu, który wymaga wolności wyobrażenia sobie niewyobrażalnego. Pozbądź się wewnętrznego cenzora, który siedzi Ci w głowie. Moje fantazje przeszły z romantycznej scenerii do wyszukanych wizji, w których zdobywam przewagę nad brutalnym mężczyzną. Początkowo martwiłam się swoimi fantazjami o gwałcie i niewoli, ale te właśnie wizje podniecały mnie najbardziej. W rzeczywistości nigdy nie czułam się niewolnicą, nigdy też nie zostałam zgwałcona. Kiedy zrozumiałam, że w fantazji odgrywam jedynie jakąś rolę uwolniłam się od osądzania tych wizji i pozwoliłam wyobraźni błądzić. Znana na całym świecie seksuolożka amerykanka Betty Dodson powiedziała: ”Gdybym powiedziała ludziom, jakie są moje fantazje, chcieliby mnie aresztować. I dlatego tak mi się to podoba!”. Fantazje seksualne to najlepszy ze światów. Możemy osiągnąć podniecenie w taki sposób, na jaki tylko mamy ochotę i nie musimy czuć się winne, ani obawiać dezaprobaty.

A kiedy już śmiało weźmiesz w ręce swój wibrator, ważne jest by pozbyć się romantycznych wyobrażeń na temat tego jak powinien wyglądać orgazm. Zamiast tego, otwórz swój umysł i skup uwagę na tym, co dzieje się z twoim ciałem. Bądź cierpliwa. Wciąż powtarzającym się błędem wśród początkujących osób jest presja, jaką wywierają na swoje ciało. Stoi to w sprzeczności z odczuwaniem przyjemności. Doznasz uniesienia, które albo będzie trwać albo też zniknie po chwili. Nie ma złych odpowiedzi.

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (2)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

Bardzo dobry artykuł!

gość

Właśnie jestem po moim" pierwszym razie" z króliczkiem ;) Nie do końca o to chodziło choć było przyjemnie, może faktycznie trzeba wyluzować ....?

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij