piątek, 15 listopada 2019

Dzień Chłopaka - tego wieczoru to ty rozpoczynasz zabawę

30 września mamy tzw. Dzień Chłopaka, a ja uważam, że każdy pretekst jest dobry, aby zrobić coś specjalnego w sypialni. Dlatego przygotowałam podpowiedzi, które pomogą ci dopieścić swojego mężczyznę. Będzie cię uwielbiał!

Zazwyczaj podpowiadam, jak cieszyć się kobiecą seksualnością, bo wiem, że kiedy kobieta dobrze bawi się w łóżku, to jej mężczyzna tylko na tym korzysta. Szczerość w sferze seksu zwiększa wiarę we własne siły. Dzięki temu możemy czuć się atrakcyjne i pożądane, a to jest cenne i korzystamy na tym zarówno my, jak i nasi partnerzy.

Tym razem jednak skupimy się na tym, co zrobić, żeby nasz kochanek był „czerwony jak cegła”.  Wyszukałam odpowiednie informacje w książce „Wielki orgazm” Lou Paget. Bardzo inspirująca wskazówki, jestem pewna, że twój facet będzie ci wdzięczny za ich wykorzystanie.

Mężczyźni lubią być podniecani

Nie, powinnam raczej stwierdzić, że mężczyźni kochają być podniecani. Lubią też być rozpieszczani. Dlatego jeśli chcesz sprawić przyjemność swojemu partnerowi, zacznij od przygotowania dla niego tego, co on uwielbia. Genialne w swojej prostocie, prawda? Lubi filmy z Sylwestrem Stallone? Wypożycz je dla niego. Kocha mecze piłki ręcznej? Kup bilety.

Podstawę sztuki uwodzenia stanowi umiejętność przewidywania. Każdy mężczyzna lubi, kiedy kobieta przygotuje coś specjalnie dla niego. Możesz rozpocząć wieczór od kolacji, na którą przygotujesz jego ukochane dania, albo którą zarezerwujesz w jego ulubionym lokalu. Ubierz się w najbardziej seksowne ciuszki, jakie znajdziesz w swojej szafie. Twój strój nie powinien zostawiać żadnych wątpliwości, co ci dzisiaj chodzi po głowie. I pamiętaj, że w tym wypadku pończochy są bardziej niezbędne niż majtki. W czasie kolacji połóż jego dłoń na swoim udzie tak, aby poczuł pod palcami elastyczna koronkę. Mężczyźni są mistrzami w wyobrażaniu sobie, co kryje się pod ubraniem kobiety. Nie zaszkodzi pobudzić ich wyobraźnię.

Męskie fantazje powstają nie tylko pod wpływem bodźców wzrokowych, ale także słuchowych. Siedząc przy kolacji szepnij mu, że należysz tylko do niego. Opowiedz, że specjalnie dla niego ogoliłaś włosy łonowe. Jeśli nie stanowi to dla ciebie problemu, możesz być trochę wulgarna. Powiedz mu na przykład: "Moja cipka nie może doczekać się, kiedy ją przelecisz..."

Jak zrobić najlepszy użytek z narzędzi, które posiadasz

Tego wieczoru to ty rozpoczynasz zabawę. Zazwyczaj to mężczyzna jest stroną, która daje sygnał do igraszek. Twój partner będzie ci wdzięczny za to, że tym razem jest inaczej. Rozbierając go mów, co chcesz z nim robić.

KarmasheetraA oto, co możesz chcieć z nim robić:

  • Zagrać z nim w Karmasheetrę (na zdjęciu obok), ocierając się przy tym o niego jak rozpalona kotka,

  • Wysmarować jego penisa dużą ilością dobrego lubrykantu. Oni naprawdę wolą, kiedy masujemy ich Wielkiego Ptaka „na mokro”,

  • Masować jego penisa: 1. złącz dłonie splatając palce, 2. splecionymi dłońmi dość ciasno obejmij członek, masz nimi zastąpić ciasną pochwę, 3. przesuwaj dłonie w górę i w dół wzdłuż członka, 4. wykonując ruchy w górę i w dół równocześnie powoli skręcaj splecione dłonie.

  • Zachować kontakt wzrokowy, kiedy będziesz zajmowała się jego penisem

  • Oddać mu się tu i teraz

  • Zrobić wszystko to, na co będzie miała ochotę

* Dobre lubrykanty oraz prześcieradło Karmasheetra znajdziesz na Butik.Barbarella.pl

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (1)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

To jeszcze 6 tygodni a ja już myśle;)

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij