wtorek, 21 stycznia 2020
progresywne kulki gejszy Ami Je Joue

Dla kobiet, które chcą na poważnie wzmocnić mięśnie Kegla

Czy dopiero zaczynasz ćwiczenia mięśni Kegla, czy jesteś już ekspertką, zestaw kulek gejszy Je Joue Ami pomoże ci zachować mięśnie w dobrej formie.

Duży wybór kulek gejszy na LoveStore.Barbarella.pl, sklep stacjonany w Warszawie, ul. Hoża 57 lok 1B.

Zestaw progresywynych kulek Ami Je Joue składa się z trzech kulek o różnych kształtach i wagach, co pozwala na zwiększanie stopnia trudności ćwiczeń i przejście pełnego programu treningowego dla mięśni Kegla – od poziomu początkowego po zaawansowany. Dzięki różnym wagom i kształtom kulek, można rozpocząć trening od tych kulek, które najlepiej pasują do aktualnego stanu i stopnia wytrenowania mięśni Kegla.

ETAP 1 - Kulka pojedyncza. Ta kulka jest największa i jednocześnie najlżejsza, dzięki czemu łatwo ją utrzymać w środku. Od niej należy też rozpocząć ćwiczenia.ETAP 2 - Kulka podwójna – lżejsza.
Gdy mięśnie będą już silniejsze, można sięgnąć po kulki podwójne. Są one cięższe od kulki pojedynczej. Mięśnie będą musiały włożyć więcej wysiłku w ich utrzymanie wewnątrz.


ETAP 3 - Kulka podwójna – cięższa. Ta kulka jest przeznaczona dla kobiet, których mięśnie są dobrze wyćwiczone i silne (osłabione mięśnie mogą nie utrzymać tych kulek). Przeznaczone są do regularnych ćwiczeń mających na celu podtrzymanie w prawidłowej kondycji bardzo dobrze wyćwiczonych mięśni Kegla.

Kulki stanowią obciążenie dla mięśni Kegla, co sprawia, że trening jest bardziej efektywny niż ćwiczenia wykonywane bez użycia kulek. Trening mięśni z kulkami gejszy nie wymaga wielkiego wysiłku. Należy jedynie pamiętać o tym, że kulki działają, gdy jesteśmy w ruchu. Można więc je nosić krzątając się po mieszkaniu, na spacerze czy podczas zakupów. Odbijanie się kuleczek o ściany pochwy spowoduje zaciskanie się na nich mięśni Kegla.

Mocne mięśnie Kegla to mniejsze ryzyko wystąpienia problemów z nietrzymaniem moczu czy opadaniem narządów. Dzięki ćwiczeniom mięśnie dna miednicy szybciej dochodzą do formy po porodach. Dbając o ich kondycję dbamy zarówno o swoje zdrowie jak i o przyjemność. Silne mięśnie dna miednicy to bardziej intensywne doznania oraz silniejsze orgazmy.

JAK ĆWICZYĆ? O tym, jak ćwiczyć mięśnie Kegla za pomocą kulek gejszy, przeczytaj na Barbarella.pl w artykule: Kulki gejszy: moc kobiet jest w silnych mięśniach Kegla!

KONIECZNIE LUBRYKANT! Przy wprowadzaniu kulek należy pamiętać o odrobinie dobrego lubrykantu na bazie wody. Lubrykanty znajdziesz tutaj.

HIGIENA KULEK: Kulki Ami Je Joue są wykonane z silikonu, dzięki czemu są łatwe w czyszczeniu – wystarczy ciepła woda z mydłem albo specjalne środki do czyszczenia gadżetów.

Modne i eleganckie gadżety erotyczne dla kobiet i dla par
Zaprasza Joanna Keszka, red. naczelna Barbarella.pl
LoveStore.Barbarella.pl

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (5)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

wszystko pięknie, ale co zrobić, gdy pojedyncza kulka wypada z pochwy? czy to efekt źle dobranej kulki, czy tak tragicznie słabych mięśni?

gość

używam kulki od 2 miesięcy , ćwiczyłam mięśnie wcześniej ale kulki mnie zaintrygowały i od razu kupiłam na początek pojedyńczą...
co za rozkosz !!!nie ma dnia bez kulki !!! te wibracje są niesamowite ...przy każdym kroku wibrują więc same rozumiecie czemu je uwielbiam:-)))a orgazm jest tak intensywny że aż się boję co będzie dalej...teraz planuję następny zakup podwójnych kulek
dziewczyny jeśli ich nie macie to wam współczuję !!POLECAM TO NAJLEPSZY ZAKUP JAKI ZROBIŁAM OD DAWNA!

gość

muszę wreszcie spróbować, bo chyba warto ;)

gość

Rety, serio tak poważnie się do tego podchodzi? Super! Chyba chcę takie, zwłaszcza, że pięknie opakowane!

gość

Wygląda to naprawdę obiecująco :)

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij