sobota, 25 stycznia 2020
kostki dla par "lucky love", les petits bonbons

„Bombka zegarowa” - bo święta są po to, żeby zbliżać ludzi do siebie

Śnieg przyprószył, święta coraz bliżej i w redakcji Barbarella.pl też jakoś odświętnie się zrobiło. Z tej okazji zamieniliśmy jedną z naszych ulubionych zabaw erotycznych pt. „Bomba zegarowa” na jej bardziej odświętną wersję pod tytułem: „Bombka zegarowa”. W końcu święta są po to, żeby zbliżać ludzi do siebie, więc zbliżajmy się śmiało i radośnie.

Bombka zegarowa

  • CZEGO POTRZEBUJESZ: Budzika albo minutnika do gotowania jajek.
  • JAK SIĘ BAWIĆ: Wyznacz sobie ilość czasu: to może być 20 min, ale nawet 10 będzie już ok. Ustalcie między sobą, że jakikolwiek przedział czasu wybierzecie, to w tym czasie nie może dojść do stosunku.
  • DLACZEGO TO TAKIE FAJNE: Będziecie miło zaskoczeni, jak „spowolnienie” zmienia jakość zabawy. Wyzwala kreatywność i podgrzewa atmosferę.

A teraz nasza specjalna świąteczna wersja tego, co możecie w czasie tych 20 minut miłego, ciekawego, pożytecznego i odświętnego ze sobą zrobić:

1. Rozwibrowani kochankowie

Wybierz i kup wibrator (lub dwa), który zawsze chciałaś/chciałeś spróbować, np. wibrator luksusowy, klasyczny albo mini. Włóż go do torebki na prezenty i schowaj pod łóżkiem. Powiedz jej/jemu, że kupiłaś/ kupiłeś coś specjalnego, ale że musi odgadnąć, co to jest. Zawiąż mu/jej oczy. Teraz ma za zadanie tylko za pomocą dotyku odgadnąć, co to jest. Kiedy odgadnie lub się podda, przed wami kolejny etap zabawy. Macie wymyślić: „co, gdzie, jak i po co?”. Czyli każde z was wymyśla 3 pomysły na użycie tej zabawki erotycznej. Po wymianie propozycji zabawy, pora na przetestowanie waszych pomysłów. Partner ma wspaniałą okazję do dopieszczenia kochanki za pomocą gadżetu w roli pomocnika, pod twoim osobistym kierownictwem. W celu podkreślenia świątecznego nastroju możecie wibrować się i kochać pod jemiołą.

2. Miłosny hazard

Potrzebujesz kostek do gry erotycznej, np. kostki "Lucky Love", Les Petits Bonbons. Do kieszeni seksownego szlafroka włóż kostkii i poproś partnera/partnerkę o przeszukanie ich. Rzucacie na zmianę i przestrzegacie wyników każdego rzutu. Zabawa polega na tym, że bez mrugnięcia oka wykonujecie to, co wam podpowiada los. Jedna kostka wskazuje części ciała, druga rodzaj akcji, trzecia miejsce. Znak zapytania oznacza jokera, bo w każdej grze musi być miejsce dla własnych fantazji i kreatywności. Przykładowe kombinacje, które mogą czekać na was:

1 = sutki, 2 = łaskotać, 3 = na kanapie
1 = pupa, 2 = skubać zębami, 3 = w łóżku
1 = usta, 2 = lizać, 3 = na stole

Dzięki tej zabawie doprawicie waszą świąteczno-miłosną przygodę nieprzewidywalnością i spontanicznością, pozostawiając większość decyzji w rękach szczęśliwego losu.

3. Poszukiwanie słodkich skarbów

Mikołajki, a potem Święta, to czas, kiedy w domu dosłownie wszędzie leżą zabawne czekoladki w kształcie bałwanka, renifera czy Mikołaja. To gotowy gadżet erotyczny. Zawiąż oczy partnerowi/partnerce. W trzech miejscach na swoim ciele ukryj słodkie czekoladki, albo zrób czekoladowe kleksy na swoim ciele. Poproś jego/ją by znalazła/znalazł te słodkie skarby tylko za pomoc języka. Żadnego podglądania! Połączenie seksu i słodyczy to wyjątkowa przyjemność dla wszystkich zmysłów.

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (2)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

polecam wszystkim seks przy rozświetlonej choince, w seksownej, czerwonej czapce Mikołaja, na jego lub twojej głowie:)

gość

ciekawe pomysły, naprawdę ;)

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij