niedziela, 17 listopada 2019

3 maja, czyli biało-czerwone wibratory w dłoń!

Żeby podnieść ducha w narodzie, wzywamy wszystkie czytelniczki i czytelników Barbarella.pl, by dniu święta narodowego korzystać z gadżetów erotycznych tylko w barwach narodowych!

Nadciąga 3 maja, czyli świętujemy uchwalenie konstytucji. Niech żyje! No właśnie, jak zamierzacie uczcić ten dzień? Mamy podejrzenia, że jak kraj długi i szeroki zamiast patriotycznych uniesień będzie leżakowanie w majowym słońcu i grillowanie na wiosennej trawie. I tu nas boli. Jak ten kraj może trwać i opierać się obcym potęgom, jeżeli nie zadbamy o należyte uczczenie narodowego święta?

Zobacz gadżety erotyczne dla kobiet na Butik.Barbarella.pl - "Sex shop przyjazny kobietom"

Specjalnie z okazji majowego święta prezentujemy wam fantastyczny wibrator: Delight. Nie dość, że ta luksusowa zabawka zapewnia jednoczesną stymulację 3 najbardziej wrażliwych punktów na mapie kobiecego ciała, to dodatkowo jest biało-czerwona!

Właśnie tak: kochajmy się i ojczyznę. Zrelaksowana obywatelka, to dobra obywatelka. I niech Polska nie tylko od święta będzie krajem uśmiechniętych ludzi. Z biało-czerwonym Delight’em dużo łatwiej o uśmiech. Z nim nawet w naszym kraju można być szczęśliwym. Czego sobie i wam z okazji święta narodowego i długiego weekendu życzę.

Wibrator Delight Orgazmiczny statek kosmiczny! Maszynka do wyciskania orgazmów! Jednoczesna stymulacja 3 najbardziej wrażliwych punktów na mapie kobiecego ciała, zapewni rozkosz każdej kobiecie.

DeLight to luksusowa zabawka idealnie dopasowana do kształtów kobiecego ciała. Potrafi jednocześnie masować punkt G, wejście do pochwy, samą pochwę i jakby tego było mało – jeszcze łechtaczkę! Tak, ten wibrator został stworzony po to, żeby uszczęśliwiać kobiety. Jeżeli szukasz intensywnych wrażeń, to właśnie znalazłaś odpowiedni gadżet. Delight ma kształt litery S. Jego lekko zakrzywiona silikonowa końcówka dopieszcza punkt G, podczas gdy pozostała część wibratora masuje pochwę i stymuluje łechtaczkę. [ZOBACZ WIĘCEJ]

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (2)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

W życiu nie czytałam tak płytkiego artykułu,jak ten!Żenujące!

gość

Ha ha ! Dobre!
Tak trzymać, więcej poczucia humoru, Narodzie ty mój.

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij