wtorek, 28 stycznia 2020
Nagroda główna: jadalna farba do malowania ciała "Shunga" o smaku czekoladowym

Do czego zainspirowała Cię literatura erotyczna? - konkurs dla kobiet

Literatura erotyczna jest coraz bardziej popularna - można wybierać spośród dziesiątków tytułów i każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród tytułów z Czerwonej Serii znajdziecie lekko pikantne, ostre i chilli historie, które wpływają na wyobraźnię i otwierają nową przestrzeń do eksperymentowania.

O niesłabnącej popularności tej kategorii literackiej niewątpliwie świadczą też rankingi bestsellerów, w których co miesiąc obowiązkowo znajduje się przynajmniej jeden tytuł zaliczany do literatury erotycznej. W związku z tak ogromnym zainteresowaniem, jakim cieszy się literatura erotyczna wśród kobiet, mamy dla Was konkurs zorganizowany przez Czarną Owcą - wydawcą e-booków z Czerwonej Serii i Virtualo.pl – księgarnię z e-bookami

Nagrody

Główną nagrodą jest jadalna farba do malowania ciała "Shunga" o smaku czekoladowym. Możliwości wykorzystania tej czekoladowej farby do ciała w miłości: nieograniczone. Słodkimi wersami wyznaj swoje uczucia, opisz swoją fantazję, wyznacz szlak dla jego pieszczot, żeby wiedział, gdzie chcesz poczuć jego język i dotyk. Zobacz tę nagrodę w na LoveStore.Barbarella.pl >>  

Czekolada do ciała

Dodatkowymi nagrodami są 2 e-booki z bardzo pikantnej Czerwonej Serii z wydawnictwa Czarna Owca - dwie wyróżnione osoby wybiorą sobie jeden z tytułów wchodzących w skład serii.

Czerwona Seria - Virtualo.pl

Jak wziąć udział w konkursie?

To bardzo proste! Piszcie o swoich doświadczeniach: jakie inspiracje zaczerpnęłyście z literatury erotycznej - zamieszczajcie je w komentarzach poniżej (koniecznie po załogowaniu!). Z Waszymi wpisami zapozna się Jury w składzie przedstawicieli wydawnictwa Czarna Owca i Virtualo. Trzy wypowiedzi, które zrobią na Jury największe wrażenie, zostaną nagrodzone czekoladą do ciała oraz dwoma e-bookami z Czerwonej Serii. Konkurs trwa do 01 września 2013. Ogłoszenie wyników: na Facebooku Virtualo 3 września 2013.

Uwaga! Nagroda przyznana zostanie tylko zarejestrowanym użytkowniczkom Barbarella.pl, bo tylko wtedy możemy być z wami w kontakcie mailowym :).

Jakie są Wasze szalone doświadczenia zaczerpnięte z książek erotycznych? Śmiało, piszcie prawdę o tym, co udało Wam się zrealizować w swojej sypialni i nie tylko...

Regulamin konkursu dostępny jest na Virtualo.pl, TUTAJ >>

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (5)
sortowanie: najstarsze/najnowsze

W moim przypadku po przeczytaniu kilku książek weszłam w posiadanie kulek Gejszy, razem z partnerem zaczęliśmy eksperymentować z krępowaniem kończyn, przenieśliśmy nasze zabawy z łóżka w inne miejsca (nie tylko w domu) oraz odważyłam się odgrywać role w pełni uległej wobec partnera.

Zacznę od tego, że nigdy nie mogłam narzekać na moje życie erotyczne. Byłam szczęściarą, zazwyczaj było ono bardzo udane, trafiałam na pomysłowych i zgranych ze mną partnerów. Mimo wszystko, ja raczej pozostawałam stroną bierną, brakowało mi pomysłów. Aż odkryłam literaturę erotyczną! Pierwsza książka wpadła przypadkowo w moje ręce i zrozumiałam jak wiele mnie ominęło. Czytanie sprawiło nie tylko, że dzięki oddalaniu się w świat fantazji, mam większą ochotę na igraszki. Teraz to ja coraz częściej przejmuję pałeczkę, a mój partner jest pozytywnie zaskoczony moimi pomysłami. Zaczęłam od zakupu kilku gadżetów erotycznych jak masażer, kulki, olejki do masażu, maskę na oczy, kajdanki i ... pejcz! Zrobiłam niespodziankę swojemu narzeczonemu, kiedy ubrałam się w najlepszą bieliznę, szpilki i przywitałam go w progu tak odziana. Następnie zaprowadziłam do sypialni, zawiązałam oczy, przykułam kajdankami do łóżka oraz... włożyłam do uszu zatyczki, po to by mógł skupić się tylko na moim dotyku. Najpierw zrobiłam masaż relaksujący całego ciała, a kiedy był już rozgrzany, chłodziłam jego skórę pocałunkami (wcześniej ssałam miętówkę), by następnie pieścić delikatnie pejczem. I tak bawiłam się z nim długo, z czasem wykorzystując masażer do pieszczot najwrażliwszych części ciała.... Więcej już nie zdradzę, ale powiem tylko, że to chyba było najgłębsze doznanie w jego życiu :)

Niesmaczne, szokujące, ale też pociągające "Wilgotne miejsca" Charlotte Roche zainspirowały mnie do rezygnacji z perfumowanych kosmetyków na rzecz "rozcierania śluzu z cipki za uszami"

gość

Do pisania własnych tekstów erotycznych ;-)

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij