wtorek, 28 stycznia 2020

"Wymyśl slogan reklamowy dla zabawki erotycznej" - rozstrzygnięcie konkursu

Kolejny konkurs rozstrzygnięty. Tym razem miałyście za zadanie stworzyć slogan reklamowy dla zabawki erotycznej. Macie dziewczyny talenty copywriterskie! I fantazję!

Dzięki Waszym hasłom reklamowym odkryłam nowe oblicza znanych mi przecież zabawek erotycznych.  Wydobyłyście bardziej poetycki charakter gadżetów: na przykład użytkowniczka Myface tak pięknie zaprezentowała ozdoby do ciała: ”Ozdoby Mi-Mi - Meksykańskie słońce na Twoich piersiach!!!”. Uwypukliłyście też turystyczno-przygodowy charakter erotycznego asortymentu, tak jak Bibi, która zachwala „Z wibratorem w plecaku, choćby na koniec świata!” oraz  Ansja, kiedy przekonuje, że „Z wibratorem We-Vibe II w świat rozkoszy w-kroczyć się da”.

Najbardziej spodobały mi się 2 hasła: pierwsze autorstwa megan „Twoje kule, twoja gra” jako reklama kulek gejszy, oraz „Przywiąż faceta do siebie” wymyślony przez ironię, slogan dla jedwabnych kajdanek.

Nagroda w tym miesiącu jest tylko jedna i dostaje ją: ironia! i jej hasło reklamowe: „Przywiąż faceta do siebie”. Spodobało mi się wykorzystanie w reklamie jedwabnych kajdanek "Silky Sensual Handcuffs" dwuznaczności słowa „przywiąż”. Gratulacje.

Nagrodzonej osobie wyślemy wiadomość na maila podanego przy rejestracji w portalu, z prośbą o podanie adresu, pod który mamy przesłać nagrodę.

Dziękuje za wszystkie wpisy i zachęcam do udziału w naszych kolejnych konkursach.

Pozdrawiam serdecznie,

Joanna Keszka

 

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (1)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij