środa, 16 października 2019

William & Kate: niegrzeczne gołąbeczki bez służby

Książę William i jego narzeczona Kate Middleton oświadczyli niedawno, że po swoim ślubie nie będą zatrudniać służby. Decyzję podjęli w obawie, że codzienne życie wśród służby mogłoby źle wpłynąć na ich intymność, a przez to osłabić ich związek.

I tu mnie mają te dwa niegrzeczne gołąbeczki. Ileż oni muszą mieć ciekawych pomysłów na zabawy we dwoje, skoro w królewskich sypialniach im za ciasno i przeszkadzają im inne osoby w zamku! To się nazywa mieć fantazję.

Tylko ten metraż w zamkach trochę przeraża. Jeżeli będą tak osobiście froterować zamkowe podłogi i odkurzać niekończące się korytarze, to sił im zabraknie na cokolwiek innego.

To teraz moje drogie z zawsze za długą listą zakupów, wiecznie nie posprzątanym mieszkaniem, z przypalonymi zapiekankami i niedopieczonymi kurczakami, nie jesteśmy same! Książe William i jego narzeczona już niedługo dołączą do naszego szacownego grona: elitarnego klubu dla tych, którzy żyją bez służby. I obyśmy wszysycy mieli jeszcze siły na życie intymne.

JK

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (2)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

nosiłabym na rękach, każdego i każdą, kto zechciałby za mnie zająć się codziennym organizowaniem życia typu: zakupy, sprzątanie, gotowanie, układanie, odkurzanie, tyle czasu i energii na to tracę, ehh

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij