piątek, 17 stycznia 2020

Wielka promocja Walentynkowa w LoveStore.Barbarella.pl

Już dziś pomyśl ciepło o Walentynkach. Gadżety zabawne albo eleganckie, wyrafinowane albo zmysłowe pomogą Wam kochać się długo i radośnie zarówno w same Walentynki, jak i jeszcze długo po nich.

Ach, Walentynki, ta wspaniała przepustka do zrobienia wreszcie w łóżku czegoś niezwykłego, nowego, pełnego pożądania, ociekającego namiętnością, czegoś, co spowoduje, że nuda i rutyna z piskiem uciekną z naszej sypialni i słuch po nich zaginie. W końcu to święto miłości, a czymże bez seksu byłyby nasze związki? Współlokatorstwem. Pokaż swojemu kochankowi/kochance różnice między wspólnym przebywaniem ze sobą, a kochaniem się. Żeby ułatwić Wam to wdzięczne, radosne i jakże przyjemne zadanie, przygotowałam specjalne walentynkowe rabaty w LoveStore.Barbarella.pl.

Modne i eleganckie gadżety erotyczne dla kobiet i dla par
Zaprasza Joanna Keszka, red. naczelna Barbarella.pl
LoveStore.Barbarella.pl

Od dziś do 6 lutego 2014 korzystajcie z promocji zarówno w sklepie on-line LoveStore.Barbarella.pl, jak i w naszym wyjątkowym, przyjaznym butiku stacjonarnym LoveStore przy ul. Hożej 57 1b w Warszawie – zapraszamy pon-pt 11-19, sobota 14-19. Wybierajcie z uśmiechem na twarzy wszystko to, na co już dawno miałyście ochotę/mieliście ochotę, ale nie było okazji spróbować. Bo jeśli nie w Walentynki, to kiedy, jeśli nie Ty, to kto?

Aby skorzystać z rabatów:

Czy trudno jest zamienić seks w dobra zabawę?

Mówiąc szczerze nie. Wystarczy pamiętać o kilku podstawowych zasadach.

1. Seks ma znaczenie

Nie tylko od święta. Dopilnujcie, żeby wasz czas intymny, zarówno w Walentynki, jak i długo po nich, był jednym z priorytetów w waszych wspólnych planach, a nie pozycją z szarego końca listy spraw do załatwienia. Bliskość i seks to rzecz niezbędna w udanych związkach.

2. Zabawa i gadżety erotyczne

Kochanie się tak, jakby Bóg, Honor i Ojczyzna patrzyli na nas groźnie z sufitu, czy ze ściany, może zmrozić pożądanie w żyłach nawet najbardziej napalonych kochanków i kochanek. Seks nie jest poważny, to czas zabawy dla dorosłych, a więc bawcie się nim! Gadżety erotyczne nie bez powodu nazywane są zabawkami erotycznymi: są kolorowe, pozwalają na igraszki i wygłupy w łóżku. Bawcie się nimi i dogadzajcie sobie, zamiast marnować czas i energię, na zastanawianie się, co wypada i co nie wypada robić w łóżku.

3. Przyjemność

W seksie chodzi o przyjemność, niekoniecznie o orgazm. Skupcie się raczej na dawaniu i odczuwaniu przyjemności niż na orgazmie. Dzięki temu będzie zrelaksowani w łóżku i otwarci na nowe zmysłowe doznania.

4. Rozpieszczanie się

Bądź dla siebie dobra/dobry. Co sprawia, że jesteś w dobrym nastroju i czujesz się seksi? Kąpiel, sport, taniec, masaż, woda kolońska, perfumy, spacer, moda, hobby, spotkanie ze znajomymi. Inwestując w siebie i swój seksapil, odbierzesz zyski z ilości i jakości swojego życia seksualnego. Zmęczona i napalona? Nie, to raczej się nie zdarza. Kiedy jesteś wyspana, wykąpana i pachnąca, nie tylko seks, ale cały świat wygląda inaczej.

A potem już seks, dużo dobrego seksu i podniecających eksperymentów w towarzystwie eleganckich i wartych pożądania gadżetów. Czego już tradycyjnie i Wam i sobie życzę.

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (1)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij