środa, 20 listopada 2019
Luksusowy wibrator Lelo Lily

Wibrator Lelo Lily oddajemy w dobre ręce: rozstrzygnięcie wiosennego konkursu Barbarella.pl

Nadeszła pora rozstrzygnięcia naszego wiosennego konkursu. Zadaniem konkursowym było napisanie pełnego artykułu w stylu Barbarella.pl. Poprzeczkę postawiłam Wam dość wysoko. Zrobiłam to z dwóch powodów: po pierwsze nagrodą jest luksusowy wibrator, więc, logicznie podchodząc do sprawy, należy się trochę postarać, żeby go dostać. Po drugie, wiedziałam, że dacie radę.

Otrzymałam od was bardzo dużo ciekawych materiałów. Nie tylko od kobiet, panowie również stanęli do boju o Lelo Lily, czyli fantastyczny wibrator łechtaczkowy. Zawsze wiedziałam, że wśród użytkowników Barbarella.pl są również fajni faceci, tacy, którzy nie boją się kobiet. A teraz nawet miałam okazję przeczytać napisane przez nich teksty. Ale, jak mawia się w takich chwilach, muszę dokonać wyboru, bo zwyciężczyni/zwycięzca może być tylko jeden/jedna. 

And the winner is…

Zwyciężczynią konkursu jest autorka o pseudonimie Bomboniera za tekst „Kobieta musi uważnie wybierać mężów i kochanków”. Możecie go już przeczytać na Barbarella.pl. Artykuł uwiódł mnie swoją celnością, zwięzłością i przydatnością w życiu każdej kobiety. Gratulacje!

Nagrodzonej osobie wyślemy maila, z prośbą o podanie adresu, pod który mamy przesłać nagrodę. Jesteśmy pewni, że oddajemy wibrator Lelo Lily w dobre ręce. Niech wam będzie ze sobą radośnie, długo i szczęśliwie!

Wśród nadesłanych prac, było więcej takich, które zwróciły moją szczególna uwagę:

„Kreatywni czy nowocześni – jacy naprawdę są Polacy w sypialni za trafne spostrzeżenia na temat podejścia Polaków do seksu: ”Warto pamiętać, że możemy rozwijać się w sferze seksu, tak samo jak w nauce języka obcego: na początku będziemy tylko komunikatywni, stopniowo nabierzemy płynności, by w końcu tworzyć kwiecistą poezję”

„Czterdziestka, ale nie pięćdziesiątka” za pozytywną energię, w którą wierzymy i którą popieramy: ”Nigdy nie przyszło mi do głowy, że można żyć bez partnera i mieć udane doznania erotyczne. Wydawało mi się to jakiejś nieetyczne. A jednak coś się w człowieku prędzej czy później przełamuje. Oglądałam Panią Gadżet poświęconą gadżetom erotycznym i sama siebie zadziwiłam reakcją na widok wibratorów. Odczuwałam podniecenie na ich widok. Ja, matka Polka, która nawet stringów nie nosiła?” No zasiało się ziarno niepokoju, które kiełkowało, kiełkowało, i urosło. Zaczęłam czytać Barbarellę widząc, że to nie koniec tylko początek nowej drogi i nieznanych mi doznań. Poznaję własne ciało, dotykam wszystkiego, czego wcześniej nie dotykałam, poznaję orgazmy, do których sama się doprowadzam i jest mi z tym dobrze.”

„Co kobieta może i co zrobić, by było więcej kobiet liderów?” za przekonanie, że piękniejszy świat, to świat pełen kobiet – liderek i szukanie konkretnych podpowiedzi, co zrobić, żeby tak się stało: ”Wybór partnera życiowego to nie tylko jedna z najważniejszych decyzji osobistych w twoim życiu, ale również jedna z najważniejszych decyzji zawodowych. Lepiej aby ta osoba była gotowa dzielić z tobą obowiązki domowe i by potrafiła zrozumieć twoje ambicje i chęć rozwoju.”

Dziękuję wszystkim za prace nadesłane na ten konkurs. Zapraszam do udziału w następnych konkurencjach. Już wkrótce nowe zadania i kolejne gadżety do rozdania z LoveStore.Barbarella.pl - "Pierwszego w Polsce LoveStore dla kobiet i dla par"

Pozdrawiam i ściskam was mocno.

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (2)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

Jaki piękny wibrator!

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij