wtorek, 28 stycznia 2020

"W roli głównej": Joanna Keszka w rozmowie z Magdą Mołek na TVN Style

Taka sytuacja, że będę do zobaczenia w najbliższy poniedziałek 5 września o 22.25 w TVN Style. Moje hasło: „Głowę możesz oszukać, ale cipki nie oszukasz”.

W kwestii tematu rozmowy, to no cóż, pozostaję monotematyczna. Tylko jedno mi głowie. Kobiety i seks to wspaniały temat, wciąż nie doceniany, pomijany, marginelizowany, trywializowany, wykorzystywany bardziej do straszenia kobiet niż do otwartych dyskusji. Więc ja dla odmiany polecam rozmowę Magdy Mołek ze mną w roli głównej.

Zobacz zajawkę na portalu TVN Style:

http://www.tvnstyle.pl/aktualnosci,1865,n/w-roli-glownej-joanna-keszka-s...

 

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (3)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

Bardzo ciekawy wywiad. Joanna Keszka bardzo sympatyczna i ciepła kobieta :)

gość

Oglądałam,zainspirowała mnie Pani do powrotu do eksperymentowania. Zawsze to mój facet wychodził z inicjatywą,że może coś nowego itd,a ja sex traktowałam śmiertelnie poważnie. Nie zawsze tak było,zmieniło się coś we mnie po urodzeniu długo wyczekiwanego dziecka i trwamy już w tym nudnym sexie ponad 6 lat,przedtem była bita śmietana,seksowne ciuszki... Do tej pory nie zdawałam sobie sprawy z tego jakim mój facet jest skarbem DZIĘKUJĘ! :)

Obejrzałam dopiero dziś. Joanno, świetny program. Sprawiłaś na mnie olbrzymie wrażenie swoją bezpośredniością i próbą motywowania kobiet, aby "walczyly" o siebie. Swoją energia i zaangażowaniem zdominowałaś Magdę Mołek bez reszty. Odniosłam wrażenie, że nie czuje się dobrze w tym temacie, a Twoja swoboda chwilami ją wprawiała w zakłopotanie. Tak trzymaj :-)

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij