niedziela, 19 stycznia 2020

Startujemy z Nieprzyzwoicie Dobrym Programem o Seksie [VIDEO]

Rozpoczynam nową przygodę z kamerą i z seksem. Plan jest taki: przygotować świeże jak ciepłe bułeczki filmiki wideo o seksualności z kobiecej perspektywy, wrzucać je na YouTube i dzielić się z ludźmi w całym kraju dobrą nowiną, że radość z seksu też się liczy!

Sami musicie przyznać, że to wspaniały pomysł. Będzie: seks, seks i jeszcze więcej seksu. Bo nie znam lepszego tematu do rozmów. Tysiące gorących wiadomości o tym, jak bawić się seksem, jak odkrywać swoją seksualność i jak o niej rozmawiać.  Przed żadnym tematem nie będę uciekać, bo nie ma złych wątków w rozmowach o seksie, są tylko bojaźliwi prowadzący, ale ja do takich nie należę. Marzenie mam - wpuścić więcej kobiet, zabaw, równości i przyjemności do polskich rozmów o seksie! 

Ten kraj potrzebuje tego programu. Zróbmy go razem! 

W związku z moim śmiałym projektem, mam do was apel: przyłączcie się! Możecie  zrobić to na 2 sposoby: 

Sposób nr 1 – Przysyłacie pytania
Przysyłacie do mnie pytania związane z seksualnością, ze związkami, z pracą i z życiem. Będę na nie odpowiadać przed kamerą z największą szczerością i z zachowaniem waszej pełnej anonimowości. Pytania i tematy przysyłajcie na adres: naczelna@barbarella.pl

Sposób nr 2 – Przybywajcie
Jak wiadomo nie od dziś i nie od wczoraj - razem raźniej. Dlatego jeżeli macie ochotę przyjść, spotkać się ze mną i wziąć udział w nagraniu, moc będzie z nami, a ja przyjmę was z otwartymi ramionami! Znając życie i swoje warunki lokalowe, będziemy nagrywać w moim magicznym domu (Warszawa-Bemowo), gdzie znajdzie się dobre słowo, ciepła herbata i jeżeli tylko napięty budżet pozwoli - uwaga! - może nawet będzie pizza dla wszystkich! Nie musicie stać przed kamerami, wasze pytania, uwagi i komentarze związane z tematem mogą być nagrywane z tzw. offu, czyli spoza kamery. To będzie okazja do tego, żeby się spotkać, wesprzeć, podyskutować na tematy, dla których zazwyczaj nie ma miejsca w tzw. codziennym życiu, ale które przez to nie są mniej ważne.

Oczywiście kto chce, może stanąć przed kamerą razem ze mną!

Informacje o tym, że chcecie i możecie przyłączyć się do nagrania przysyłajcie na adres: naczelna@barbarella.pl. Napiszcie też w mailu kilka zdań o sobie i parę  propozycji tematów, o których chciałybyście rozmawiać.  

Ten kraj potrzebuje tego programu o seksie. Zróbmy go razem. I bawmy się przy tym świetnie! 

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (0)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij