niedziela, 19 stycznia 2020

Spotkanie "Radość z seksu dla wszystkich kobiet"

Wyruszam w Polskę! W październiku poprowadzę spotkanie „Radość z seksu dla wszystkich kobiet” w ramach olsztyńskiego festiwalu dla kobiet Babafest. Będę namawiała wszystkie panie do sięgania po swoje prawo do przyjemności. Bycie zaciekawiona swoją seksualnością to najlepsza droga do odkrycia radości z seksu.

KIEDY: sobota, 19 października 2013 godz.19:00
GDZIE: Olsztyn, Hotel Dyplomat, ul. Dąbrowszczaków 28
PROWADZENIE:
Joanna Keszka, redaktorka naczelna Barbarella.pl – „Najseksowniejszy portal dla kobiet”
ZAPISY – informacja na Babafest.pl, ZOBACZ NA BABAFEST: O spotkaniu z Joanną Keszka
INFORMACJE NA FB:
JOANNA KESZKA - Spotkamy się na BabaFest

Uważam, że wiedza na temat tego, czego oczekujemy w sferze seksualnej, jest częścią wiedzy o tym, czego chcemy od życia w ogóle. Poświęcenie uwagi swoim potrzebom seksualnym uczy nas szacunku dla samych siebie: ja się liczę, moje potrzeby są ważne, zasługuję w życiu na rzeczy dobre i dobre traktowanie. A po za tym zaprzyjaźnianie się ze swoją seksualnością jest przyjemne i zabawne!

W czasie spotkania w Olsztynie będę dzieliła się z wami informacjami, co zrobić, żeby bardziej cieszyć się seksem. Nie po to, żeby przypodobać się mężczyznom, ale przede wszystkim dla samych siebie – żeby cieszyć się wolnością i żeby nam było z sobą, naszym ciałem i naszym życiem po prostu dobrze. Życie i związek bez seksu są smutne. A kiedy kobieta dobrze czuje się w sypialni, jej partner, czy partnerka tylko na tym korzysta! Opowiem, jak wyrwać się spod zimnej kurateli stereotypów, które odbierają nam radość z naszych seksualnych doświadczeń i podpowiem jak zamiast przejmowania się tym, co robią, a czego nie robią inni, zacząć pisać własne radosne erotyczne biografie.

Oczywiście zabiorę ze sobą mój magiczny stoliczek pełen eleganckich gadżetów erotycznych i każda pani będzie mogła obejrzeć, włączyć i wybrać gadżet, który do niej najlepiej pasuje.

Do zobaczenia w Olsztynie!

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (0)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij