sobota, 7 grudnia 2019

Sezon letni uważamy za otwarty!

Owoc płodności, pro-kobieca Beyonce i plany wakacyjne księcia Harry'ego.

Erotyczny amulet dla książęcej pary nowożeńców.  Książę William i księżna Catherine już wrócili z wakacji. Na zakończenie miodowego miesiąca spędzonego na Seszelach, zostali obdarowani romantycznym prezentem. Unikatowym podarunkiem był okaz miłosnego kokosa.

Erotyczny amulet dla książęcej pary nowożeńcówNiezwykły owoc to orzech palmy, lodoicji seszelskiej, wśród turystów bardziej znanej jako kokos morski (coco de mer). Roślina jest wyjątkowa z kilku powodów. Rośnie wyłącznie na dwóch wysepkach w archipelagu Seszeli. Przez wieki jej kokosy, niesione prądami morskimi – stąd nazwa – stanowiły zagadkę, co do ich pochodzenia. Wizerunek palmy i owoców został utrwalony w godle Republiki Seszeli. Ale sławę kokosy morskie zawdzięczają przede wszystkim swojemu frywolnemu kształtowi. Przypomina on kobiece łono albo pupę, zależnie, z której strony podziwiamy ten cud natury. Co więcej, kwiat męski ma bezwstydnie falliczny wygląd.

Nic dziwnego, że wśród lokalnej ludności kokos morski uważany jest nie tylko za afrodyzjak, ale wręcz cudowny owoc, symbol płodności i miłosny amulet. Jest też nazywany najbardziej erotycznym owocem świata. Ze względu na swoją rzadkość, lodoicja seszelska jest objęta ochroną gatunkową. Dlatego William i Catherine otrzymali swój egzemplarz w trakcie specjalnej ceremonii od ministra spraw zagranicznych Seszeli, wraz z certyfikatem zezwalającym na wywóz rzadkiego orzecha.

Trzeba przyznać, że prezent jest o tyle niepowtarzalny, co wymowny. Media nie zdradzają reakcji młodej pary na erotyczny suwenir, ale przesłanie musiało być dla nich oczywiste. Presja na obdarowanie królowej Elżbiety II prawnuczętami wzrasta z każdą minutą. Ale bądźmy szczere, będzie to przecież najprzyjemniejszy z królewskich obowiązków. Zwłaszcza przy wsparciu tropikalnego symbolu płodności.

Bilety do księcia Harry'ego.Bilety do księcia Harry'ego. Szykujcie fryzury, depilujcie nogi i ostrzcie pazurki. Książe Harry zaprzecza jakoby miał się spotykać z siostrą Kate Middelton: „Pipa? Ha! Nie, nie spotykam się z nikim w tej chwili. Jestem 100 % singlem”. Czy to nie cudowna wiadomość na lato? Jakby dobrych wiadomości było mało, książe zdradza, że: ” Teraz bardzo dużo pracuję, nie mam czasu ani na oglądanie TV ani na randki. Dopiero w sierpniu planuję wybrać się na urlop. Dawno nie byłem w Republice Południowej Afryki.” Rezerwujemy bilety.

BeyonceBeyonce. Jako pierwsza kobieta w historii letniego festiwalu w Glastonbury, swoim występem rozpoczęła całą imprezę. W wywiadzie dla BBC powiedziała: „Kiedy kobieta nie przyjaźni się z innymi kobietami, martwię się o nią. Dorastałam wśród kobiet, wierzę, że możemy się wiele od siebie uczyć. Zawsze myślę o tym, jakie jesteśmy bezinteresowne, a przy tym jak często jesteśmy zmuszane do podporządkowywania się oraz jak duża presja wywierana jest na nas tylko z tego powodu, że jesteśmy kobietami.” Jak widać można być i seksowną i rozsądną. Brawo! Naszym zdanie warto skorzystać z podpowiedzi piosenkarki i zastanowić się, czy zamiast tłuc się pod namiot z facetem, nie lepiej byłoby poleżeć na plaży z przyjaciółką.

Redakcja & Virginity

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (2)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

a ja lubię rudych chłopaków!:) i rude dziewczyny!:)

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij