środa, 20 listopada 2019

Seks nabiera fenomenalnego znaczenia, kiedy rozmawiają o nim kobiety [Video]

Uważam, że każdy pretekst jest dobry, żeby dowiedzieć się więcej o seksie z kobiecej perspektywy i gadżetach erotycznych stworzonych specjalnie dla kobiet. Dlatego w ostatnią sobotę 5 lutego poprowadziłam spotkanie dla kobiet „Sex Toy Party Barbarella”. Imprezie przyświecała idea: „Wibratory są dla kobiet!

Imprezę zorganizowały:
Barbarella.pl - Najseksowniejszy portal dla kobiet oraz
Butik.Barbarella.pl - Sex shop przyjazny kobietom

Dlaczego w kobiecym gronie warto rozmawiać o seksie? Ponieważ w Polsce na temat kobiecej seksualności lubią wypowiadać się panowie. To oni są najpopularniejszymi ekspertami. Taaak, nie ma to jak posłuchać, co mężczyzna może mieć do powiedzenia na temat łechtaczki albo tego, jak na nas działa tarcie w czasie stosunku. „Męskie normy dla wszystkich!” – oto odpowiedź na wątpliwości kobiet związane z sytuacjami erotycznymi. To wyjaśnia, skąd wciąż tak niewiele kobiet ma przyjemność odkryć swój orgazmiczny potencjał.

Ja dla odmiany postanowiłam w kobiecym gronie, porozmawiać o tym, co w seksie służy kobietom i co jest dobre dla kobiet. Wibratory stoją po stronie kobiet, bo przyznają nam prawo do przyjemności. Coraz więcej z nas albo już jest o tym przekonanych albo ma wielką ochotę dać się przekonać. Widzę to, bo coraz liczniej przychodzicie na imprezy Barbarella.pl! Jesteście otwarte, zabawne i wiecie, że dla kobiety seks –  nawet w naszym kraju –  nie musi oznaczać odrabiania pańszczyzny, ale może być fascynującym i radosnym doświadczeniem.

Lubimy seks i mamy ochotę na więcej


Cóż, nie jest łatwo. Nad wibratorami (i nad seksem jako drogą do przyjemności) krążą przestarzałe mity i złe przekonania, które blokują nas, naszą przyjemność i radość z seksu, a my nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak duży wpływ mają na nasze życie. Dlatego moje spotkanie zaczęłam od przedstawienia najbardziej rozpowszechnionych i najbardziej szkodliwych uprzedzeń, które ograniczają życie seksualne kobiet. Namawiałam Was, żebyście w miejsce: ”Nie, to nie dla mnie”, pomyślały: ”Dlaczego by nie spróbować?”, żebyście dawały sobie pozwolenie na radość i zabawę w łóżku, żebyście pokonywały narzucane przez nas same ograniczenia w doznawaniu przyjemności.

Manifest Seksualny Kobiet: Zasługujemy na udane życie erotyczne

Pierwszy raz w Polsce przedstawiłam „Manifest Seksualny Kobiet”. Słowa manifestu zaczynają się od: „Zasługujemy na udane życie erotyczne” oraz „Moje potrzeby i pragnienia seksualne są OK i warto za nimi podążać”. Na dzień dzisiejszy Manifest ma 12 punktów, ale liczę na to, że razem z czytelniczkami Barbarella.pl i uczestniczkami spotkań organizowanych przez Barbarella.pl będziemy go jeszcze uzupełniać i rozbudowywać.

Jaki wibrator do ciebie pasuje?

Po rozwiązaniu przez Was testu: ”Jaki wibrator do ciebie pasuje?”, zaczęłam oprowadzanie po krainie wibratorów: opowiedziałam, jak zaczynać zabawę z wibratorem – na luzie i z lubrykantem pod ręką – oraz jak wybierać wibrator. Podczas imprezy na miejscu można było obejrzeć, jak działają różne gadżety erotyczne, polecałam to, co przetestowałam i co było godne polecenia. Każda uczestniczka spotkania mogła od razu zrobić erotyczne zakupy. Gadżety pochodzą z oferty naszego butiku internetowego Butik.Barbarella.pl - "Sex shop przyjazny kobietom".

Joanna Keszka, naczelna Barbarella.pl opowiadała o pomysłach na zabawę z gadżetami erotycznymi dla kobiet. Oto, co dobrego was spotka pod podczas zabawy z małym wibratorkiem w kolorze śliwkowy (Lelo Lily):

 

A tu Joanna opowiada o zabawie a la "Sex and The City", czyli o wibratorze typu królik (Tarson Pink Squirmy):


Zmysłowy Chair Dance

Oczywiście był też zapowiadany Chair Dance w fantastycznym wykonaniu Kasi Żurawskiej. Kasia obiecuje, że każda z nas może nauczyć się takich zmysłowych kroków: potrzebny jest nam tylko 3-miesięczny kurs Chair Dance i stabilne krzesło. Nie wiem jak wy, ale ja mam w planach na wiosnę potrenować i zamienić się chociaż na parę chwil w gwiazdę burleski!

Seksualność kobiet jest niezwykła. To świetny, wyluzowujący temat, który uwalnia dużo pozytywnej energii. Dla mnie sobotnie spotkanie było wyjątkowe i niezywkłe.

Seks nabiera fenomenalnego znaczenia, kiedy rozmawiają o nim kobiety. Jest zabawny i radosny. Dlatego zapraszam was już na kolejne spotkania i imprezy Barbarella.pl – najbliższe z okazji Dnia Kobiet, szczegóły już wkrótce na Barbarella.pl w dziale „Akcje Barbarelii”

Gadżety erotyczne prezentowane podczas imprezy można obejrzeć i kupić w naszym butiku internetowym Butik.Barbarella.pl - "Sex shop przyjazny kobietom".

Pozdrawiam i zapraszam na kolejne imprezy,

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij