sobota, 7 grudnia 2019

Radość z seksu na Progressteronie - spojrzymy na seks z kobiecej perspektywy

W Polsce wciąż pokutuje przekonanie, że kobieta atrakcyjna to taka, która umie przyciągać i zaspokajać mężczyzn. Moje zdanie jest inne: seksowna kobieta potrafi zadbać o swoją przyjemność, a jej mężczyzna tylko na tym korzysta. I tego się będziemy drogie panie trzymać podczas mojego wykładu na Progressteronie!

W październiku w Warszawie rusza 24. edycja Festiwalu Progressteron. Przez 3 weekendy odbędzie się ponad 100 wykładów i warsztatów rozwoju osobistego. Pojawi się tam również Barbarella.pl, co oznacza, że będą także zajęcia z kobiecej seksualności. Rezerwujcie czas, bo będzie okazja, żeby się spotkać i dowiedzieć się więcej o seksie z kobiecej perspektywy.

Wykład Joanny Keszka, red.naczelnej Barbarella.pl - "Najseksowniejszy portal dla kobiet"

”6 kroków do udanego i radosnego seksu”

KIEDY: sobota, 22 października, godz. 18:00-19:30,
GDZIE: Warszawa, Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21,
Wstęp bezpłatny,
Rezerwacja miejsc na stronie festiwalu Progressteron: www.dojrzewalnia.pl

Progressteron, w ramach którego odbędzie się mój wykład „6 kroków do udanego i radosnego seksu”, to ogromny wybór spotkań dla kobiet. Zajęcia festiwalowe zostały podzielone na: psychoedukacja, rozwój osobisty, aktywność zawodowa, edukacja, wychowanie, zdrowie, wizerunek, samoobrona, praca z ciałem, muzyka, plastyka, taniec, twórczość, imprezy towarzyszące. Mój wykład został przydzielony do grupy „Praca z ciałem”. OK - gdzieś zaklasyfikowanym być trzeba:) Może teraz niektóre z was rozczaruje - część sądzę, że uspokoję - ale w czasie mojego wykładu nie planuję  ekscesów z ciałem. Odpowiadając na pytanie jednej z zainteresowanych moim wykładem pań: Nie, nie będziemy rozebrane siadać w kręgu. Pomyślałam, że dobrze będzie wyjaśnić tę kwestię:).

W czasie mojego wykładu spojrzymy na seks z kobiecej perspektywy. Dowiecie się, jak ważną i  radosną częścią życia każdej z nas może być seks. Kobiety mają skłonność do poświęcania swojej przyjemności, a potem czują się rozczarowane seksem. Pora skończyć z powielaniem tego smutnego scenariusza. Kiedy kobieta potrafi zadbać o swoją przyjemność w łóżku, jest to ściśle związane z jej szacunkiem do samej siebie oraz z poczuciem własnej wartości. Dążenie do orgazmów wyzwala kobiety. Dobry seks i orgazm może sprawić, że czujemy się pełne życia, energii i wiary we własne siły. Intymność staje się wtedy czymś radosnym, przyjemnym i wywiera na nas dobry wpływ. Wnosi do związku zabawę i poczucie intymnej wspólnoty z partnerem.

Podczas spotkania:

  • Będziemy rozpoznawać negatywne przekazy na temat kobiecej seksualności, mity i uprzedzenia, które ograniczają naszą spontaniczność i przyjemność z seksu. Pora się ich raz na zawsze pozbyć!
  • Opowiem, jak odzyskiwać przyjemność z seksu za pomocą mówienia Nie. Nie w seksie bardzo przydaje się, jeśli chcemy jak najczęściej mówić Tak, Tak Tak.
  • Zwrócimy uwagę na zmysłową część życia seksualnego: dotyk, smak, zapach, światło, dźwięk.
  • Odkryjemy, czego kobieta może chcieć w łóżku, po to, żeby każda z nas potrafiła powiedzieć, jak chce, żeby wyglądało jej życie seksualne i mogła wziąć odpowiedzialność za swoje zmysłowe doświadczenia,
  • Będę zapoznawać was i zachęcać do eksperymentów i zabaw w łóżku,  bo: ”Zabawa jest najlepszym afrodyzjakiem”. Przedstawię gry i zabawy erotyczne.
  • Jak zawsze zaprezentuję najlepsze gadżety erotyczne dla kobiet z naszego butiku internetowego Butik.Barbarella.pl

Cieszę się, że przed nami kolejna okazja do spotkania i spojrzenia na seks z kobiecej perspektywy. Do zobaczenia już 22 października!  -Joanna Keszka

Joanna Keszka - naczelna Barbarella.plO PROWADZĄCEJ WYKŁAD "6 kroków do udanego i radosnego seksu":
Joanna Keszka -
Specjalizuje się w tematyce kobiecej seksualności. Prowadzi Barbarella.pl - „Najseksowniejszy portal dla kobiet”, w którym namawia kobiety do pozwalania sobie na więcej, w życiu i w seksie. Joanna prowadzi warsztaty na temat kobiecej seksualności, podczas których zachęca kobiety do przyznania sobie prawa do przyjemności oraz prezentuje, jak różnorodny i radosny może być seks, m.in. jest organizatorką miejskiej akcji „Dobre wibracje są dla kobiet”. Joanna prowadzi także butik internetowy Butik.Barbarella.pl ze zmysłowymi gadżetami dla kobiet i dla par. Joanna promuje kobiecą perspektywą w polskich rozmowach o seksie: Dzień Dobry TVN, Miasto Kobiet TVN, Dobrenocki-PolsatCafe, Wprost, WysokieObcasy.pl.

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (3)
sortowanie: najstarsze/najnowsze
gość

świetnie, że są wreszcie takie spotkania dla kobiet:)))

gość

przegapiłam:( muszę częściej tu wchodzić bo potem tylko żałuję, że gdziś mnie nie było, a mogłam się tyle dowiedzieć

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij